Skocz do zawartości
diolek

do uzytkownikow EPOXA 8k9a

Rekomendowane odpowiedzi

ja pracuje na 133MHz*12,5 co daje razem XP2000+.

Niestety nie moge osiągnac 166MHz :( Nie wiem w czym tkwi problem

Nawiązując to tematu: 172MHz na ostatnim BIOS'ie. Ale cholernie niestabilnie. Praktycznie pracować nie można. 166 tez nie chodzi stabilnie. I tez nie wiem czemu.

diolek:

Chłodzisz dodatkowo chipset? Bo wydaje mi się, że tu pies jest pogrzebany...

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qrcze, wlasnie mam przed soba epox 8k9al (nowiutki) i lezy na wpakowanie do budy, a chcialbym sie dowiedziec czegos o tym epoxie(podkrecanie,stabilnosc, czy sie przegrzewa)

 

 

czekam na posty....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzialam teraz na 176mhz stabilnie na najnowszym biosie , chipsetu niechlodze niczym dodatkowym a jego temp to 39 stopni w stresie

co do podkrecania to jest bardzo fajnie bojest mnoznik do x23 i bez rzadnego tam przepalania mostkow mozesz zarzucic kazdy z mnoznikow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

39 to tesh nie duzo na chipset na tym malym gooownianym radiatorku epoxa......ja na swym shuttlu ak32a mam 32 w stresie, tyle ze wys. radiatora na chispecie mojej starej plyty (shuttle ak32a) jest no moze jakies 3cm..........-5cm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak robi sie to awdflash.exe

to do dziela i zara sie podziel efektami , napewno ten twoj 1,7 jak jest 0,13 to pohjdzie na 2,6 luzik :D

 

a ty grzesiu niegadaj tylko wkladaj tego epoxika , updejtuj bios i do dziela :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem.

z tego co wiem, to najpierw trzeba stworzyc dyskietke systemowa na ktorej wlasnie nagrywa sie AWDflasha oraz plik z nowym biosem i taka dyskietke sie uruchamia podczas startu. Jednak jak zrobic taka dyskietke??? Mam WindozeXP. sys a: nie dziala... grrr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wuy za bzdury gadacie wystarczy mieć dyskietke z blikiem bin

na płycie jest spakowany Awdflash wystarczy przy starcie alt +F2

A ja sobie smigałem na 210 bez niczego tylko trzeba umieć ustawić synchro ram a jak sie nie umie to poco kręci !!!!!

Zajebista płyta i 2345 nie problem z 1700Xp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak robi sie to awdflash.exe

to do dziela i zara sie podziel efektami , napewno ten twoj 1,7 jak jest 0,13 to pohjdzie na 2,6 luzik :D

no stary, masz u mnie browara!!! :P

Wszystko teraz dziala jak nalezy.

WIELKIE DZIEKI!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

166MHz*12,5 co w sumie daje XP2600+

Musialem podkrecic napiecie na procku do 1,7V. temp w stresie nie przekracza 47st.

Na dzisiaj skonczylem testowanie, co za duzo to niezdrowo.

Jestem zadowolony :lol: jeszcze raz dziekuje za trafną rade

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W CCR mam okolo 9000 i nie jest wazne czy na FSB333 czy na 266, bo zysk z szyny 333 zalatwiaja mi niskie timingi na pamieciach :(, ale jak sprzedam swoje pamiatki i kupie jakies fajniejsze to bedzie git.

 

Sprostaowanko: pamieci chodza na 333, ale na ustawieniach normal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam maly problemik bo mam dwa systemy, oba WinXP Pro i jeden z nich normalnie chodzi na ustawieniach pamieci ULTRA a drugi odpala sie tylko na NORMAL. a roznica ww wydajnoci miedzy tymi trybami jest juz znaczna. Moze ktos wie co zrobic, podnoszenie napiecia nic nie daje, probowalem do 2,8V. A to wszystko jest na szynie 266!!?? Nie wiem co zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W CCR mam okolo 9000 i nie jest wazne czy na FSB333 czy na 266, bo zysk z szyny 333 zalatwiaja mi niskie timingi na pamieciach :(, ale jak sprzedam swoje pamiatki i kupie jakies fajniejsze to bedzie git.

 

Sprostaowanko: pamieci chodza na 333, ale na ustawieniach normal.

Czy to aby nie mniej niż na poprzednim mobo ??? 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, poza tym ta plytka jakos wiecej prundu ciagnie i nie moge wskoczys wyzej niz 1200 na szynie 133 i 1166 na 166. Ale po maturze wymienie pamieci i moze zasilke i wtedy powalcze. Albo sobie w weekend zarzuce nowego windowsa tylko nie wiem czy Xp pro czy Win2003 standard serwer ??:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...