Skocz do zawartości
wistler

[publikacja] Aleś Ty Gruby! - Dell D630atg

Rekomendowane odpowiedzi

DELL_MINI_JONAS.jpgI nie będzie to tekst o zdrowym odżywianiu, cudownych dietach czy fragmenty dialogu z niemieckiego filmu bezkostiumowego. Podobnie jak w telefonach komórkowych istnieje grupa ludzi (marketingowcy zwą to targetem), dla których wygląd czy osiedlowy lans jest bez znaczenia, a główną cechą poszukiwaną w nowym sprzęcie jest użyteczność i wytrzymałość (dla takich grup stworzono Sonima XP1 czy Samsunga B2700 Solid), tak w branży komputerowej co sprytniejsi producenci dobrze wiedzą, że jeden Panasonic Toughbook survivalowej wiosny nie czyni i starają się zapełnić rynkową niszę w mniej lub bardziej udany sposób. Do rzeczy - niniejszym prezentuję szanownej publiczności Della D630 ATG. Od wersji „cywilnej”, czyli zwykłego, niemagicznego D630, różni się obudową. Niby tylko tyle, ale sami zobaczcie.

Autor: Michał "jonas" Jończyk

Odnośnik do publikacji.

Edytowane przez wistler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednym się podoba, drugim do gustu nie przypadnie. Trzeba zawsze próbować różnych rzeczy i tak my zrobiliśmy. Podejrzewam, że większości się bardzo spodoba i trochę ich nawet zaskoczy jeśli z twórczością jonas-a nie mieli do czynienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super recka.

 

Co do COMBO, to w "biznesowym" hp compaq nc6400 który aktualnie kosztuje 4,5-5,5k od niedawna montują DVD-RW. Ja swojego ok 1,5 roku temu dostałem z Combo i 512mb ramu [śmiech na sali], ale za to jak go otarłem o ścianę i oczom mym ukazały się wnętrzności obudowy przy matrycy które okazały się być stopem metalu, to jednak stwierdziłem, że niech to combo i 512 zostanie, ale przynajmniej niemusze się obawiać o neigo jak o Paviliona ;)

 

A co do Dell'i to posiadam w domu D530 (ten sam "design") tylko w cywilnej obudowie i niestety ścieranie się znaków z klawisza power to normalka. Oraz obrypuje się farba z okolic diod sygnalizujących baterię, dysk, wifi, bt, itp. Niedługo nie będę wiedział, co gdzie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm... recka inna niż wszystkie, mi odpowiada ale jakbym miał tylko takie czytać to nie wiem czy by to było najlepszą opcją... jeżeli chodzi o forum to tu już sprawa wygląda bardziej "luzacko" bardzo lubię czytać posty autora artu :razz:

 

Co mnie "kłuje"... telefony to już robią lepsze fotki... :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli art powstawał od razu z nastawieniem na "formę", to super, trochę śmiechu nie zaszkodzi. Ale jeśli ktoś chciał przekazać tym jakąkolwiek treść, to taki styl jest gwoździem do trumny dla arta. Seksistowskie teksty w poważnej publikacji na poważnej stronie też jakoś tak nie pasują. Tyle ode mnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh smieszna recka, apropos klawiszy to moze jakas gorsza sztuka, u mnie w Dellu D630 tez bodajze, tylko w wersji dla lamerow, nie dla prawdziwych hardkorow wlacznik dalej ma ikonke i wszystko inne tez, a uzywam go co chwile :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Villentretenmerth

Cytat .:

 

"Dział IT w mojej firmie doszedł do nader optymistycznego wniosku, że nie jestem po prywatnym gimnazjum, więc sobie poradzę. I dopiero po miesiącu przypadkiem wpadłem na to, że nie ma tu modułu Bluetooth. System operacyjny to rzecz jasna Windows XP. Propozycję zainstalowania Visty potraktowałem jako stary, mało śmieszny żart."

 

Już mi się podoba ta recka :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jajem jak zwykle - mi się podoba. Co do merytorycznej zawartości - to nie był test tylko wrażenia z użytkowania, więc trudno tutaj żądać sprawdzania czy po spadnięciu z metra się rozleci czy jednak dopiero z 3 ;) Fotki rzeczywiście mogłyby być lepsze. Redakcja sama musi zdecydować czy to jest jej styl, albo jeden ze stylów czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ZlyUser

Komuś się pomyliły daty z pierwszym kwietnia. Zreszta jak nie ma kto pisać artykułów to trzeba zapchać czyms dziury albo grami, albo tekstami na poziomie tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ poczułem się wywołany do tablicy, niniejszym odpowiadam. Hurtowo, bo szkoda czasu i miejsca na detal.

 

Dziękuję za krytykę, przede wszystkim tych, którym się nie podobało. Dzięki temu wiem, co można poprawić, zmienić lub czego unikać w następnych artykułach. Zła wiadomość - nie zanosi się na to, bym zmienił styl pisania.

 

Dziękuję za pochwały, to motywuje, żeby jeszcze coś napisać.

 

I przede wszystkim - po co to powstało. Choćby dlatego, że o ile wiem żaden inny portal tego nie ma. Poza tym skoro nadarzyła się okazja przedstawienia szerzej czegoś, czego raczej nie zobaczy się w Media Markt, to czemu nie?

 

 

No i ciekawa sprawa - ujrzałem tu nicki, których od dawna nie widziałem na forum. Czyli jakieś poruszenie udało się wywołać, a o to też chodziło :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz, to bede kolejnym nickiem ktorego dawno, bardzo dawno nie widziales na forum ;-)

 

(Pamietam jak wodowales PII czy tam PIII jeszcze, a tu widze wielki postep, P4! :-) )

 

Artykul bardzo mi sie podobal i usmiechnalem sie przy nim szeroko parokrotnie. Z przyjemnoscia (jak zawsze) poczytam wiecej. Zwlaszcza, ze sprzet ciekawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...