Skocz do zawartości
duzii

Nowy Komputer- Pozłożeniu Nic Się Nie Dzieje

Rekomendowane odpowiedzi

Ok:) Priorytetem teraz dla mnie jest karta dźwiękowa :I Niby system znalazł kilka rzeczy ale nie zainstalował i nie moge nigdzie sterowniki do tego dorwać ... Najpierw chciałem zainstalować swoj sound blaster 5.1 live ale zawsze ciężko było do niego stery znaleść , na vistę jeszcze gorzej.Potem zaczełem szukać do karty zintegrowanej , na stronie producenta niby coś jest ale nie działa :I ( a ściągałem pod vistę !:I ) Potrzebuje działający mikrofon i słuchawki a tu lipa :I Już przejstaje mi się podobać ta vista ;I

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby mam na płycie ale powiem ci że po prostu nie działą .. w menedżerze urządzeń mam Realtek High Definition Audio potem Ati function driver for high definition audio -ati aa01 i potem jeszcze kontroler multimediów audio.Instalowalem stery z płyty i nic to nie dało ... według kochanej visty nie zainstalowano żadnych urządzeń audio

 

Ktoś ma pomysł jak to zrobić?Na prawdę potrzebuję dźwięk :(

Edytowane przez duzii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O:) dzięki za link , na forum szukam odpowiednich sterownikó bo już jedne ściągnołem ale wyskoczyło że sterowniki nie znalazły odpowiedniego sprzętu ; p Ściągam teraz inne ( na tym forum co podałeś panuje mały syf :D ) Ale i tak wielkie dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Visty nie używam ale potrzebowałem tych sterowników do win 7. Ostatecznie udało mi się zainstalować jakieś od XP. Dobrze jednak wiedzieć, że są ;)

 

O:) dzięki za link , na forum szukam odpowiednich sterownikó bo już jedne ściągnołem ale wyskoczyło że sterowniki nie znalazły odpowiedniego sprzętu ; p Ściągam teraz inne ( na tym forum co podałeś panuje mały syf :D ) Ale i tak wielkie dzięki!

A klikałeś na OK po tym komunikacie, czy "Anuluj"? U mnie też marudził, że nie znalazł sprzętu ale po kliknięciu "OK" zainstalował się :) Edytowane przez rosolini

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko tam jest opcja tylko ok :P i od razu wyłącza :I Jednak nie pisało że nie znaleziono sprzętu tylko że program nie pasuje z moją wersja systemu :o piszę by zaktualizować do visty lub wyżej xD ... Ściągam następne

 

Nie ma to jak internet osiedlowy i ściąganie z rapida bez kąta premium ... :I

Edytowane przez duzii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko działa!:) Dzięki wielkie! Jakość straszna ale na razie mi wystarczy , ważne że działa mic + słuchawki:) Jak będę miał trochę wolnego czasu to pomyślę coś nad zintegrowana karta dźwiękowa:)W każdym razie jeszcze raz dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...