Skocz do zawartości
Kwazor

Problem z portalem.

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt później ruszył normalnie ale tak to trzeba było czekac około 2 minut zanim sie załadował...

 

Juz myślałem ze posta tego tez nie dodało... ( chciałem edytowac ze po 2 -3 min wchodzi ) a tu zonk nie ma...

 

Narazie jest ok..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam taki błąd, że jak wejdę w artykuł np. "Przegląd kart graficznych GeForce GTX 260", a potem kliknę u góry na belce na "Hardware" to wyrzuca, że strony nie odnaleziono, a w adresie mam coś takiego: http://www.purepc.pl/karty_graficzne/taxon...12+2+1+14+15+50 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam taki błąd, że jak wejdę w artykuł np. "Przegląd kart graficznych GeForce GTX 260", a potem kliknę u góry na belce na "Hardware" to wyrzuca, że strony nie odnaleziono, a w adresie mam coś takiego: http://www.purepc.pl/karty_graficzne/taxon...12+2+1+14+15+50 ?

Problem odszedł w nie(od)byt. Ktoś przez ładnych parenaście miesięcy nie umiał postawić jednego slasha.

 

Normalne przy zle skonfigurowanym drupalu.

Błąd nie był w konfiguracji drupala, tylko pliku skórki. Edytowane przez bagienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam taki problem, że wchodze do jakiegoś tematu, np W7 albo 4850/4750 wspomniane powyżej i nie moge przechodzić na inne strony tematu niż ta która się otworzyła, a dodatkowo nie jest to wcale ostatnia strona. Dodatkowo jakby "ucina" część wątku, bo mam tylko 19 stron zamiast 97.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qhash - mówisz o działaniach na forum a nie portalu więc nie ten dział. Określ dokładnie co jest problemem, daj linka do tematu i wszystkie informacje jakie mogą się przydać w zdiagnozowaniu problemu lecz podaj je w temacie o forum, czyli tu:

http://forum.purepc.pl/forum-f6/Cos-Nie-Ta...0&start=900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się dzieje z tym portalem (dotyczy to też forum)? Narzekano na Pclab gdzie wyskakiwał 404 not found ale tu nie jest lepiej. Może 404 nie wyskakuje ale strona potrafi się i 2 minuty ładować, a nie raz działa normalnie.. Ostatnio co raz częściej tak jest. Jest to irytujące.. Skoro serwery nie wyrabiają to może pora wzmocnić zaplecze ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem z logowaniem na stronie głównej dalej istnieje.

Dołączona grafika

Jako że próbując sposobem, wyloguj na forum, zaloguj ponownie nie działa, to próbuję "ręcznie" wpisywać dane w okienka (te same którymi loguję się na forum) efekt jest taki:

Dołączona grafika

 

Testowane przeglądarki: IE8, FF 3.5.3 (której na co dzień używam), Opera, wszędzie jest ten sam problem.

 

Może to jakiś błąd związany ze zmianą nazwy wyświetlanej na forum (być może powrót do poprzedniej nazwy - "nicka" coś da) , bo od chwili zmiany nazwy do momentu wyczyszczenia cookies logowanie na stronie głównej było zapamiętane ale już po wyrzuceniu ciasteczek pojawił się ten problem i logowanie nie jest nawet możliwe - wcześniej gdy nie ruszałem nazwy wyświetlanej logowanie było automatyczne lub bez problemu mogłem logować się z głównej.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sprawdź pod poprzednim nickiem czy się zalogujesz. Na forum masz dwie opcje - nazwa na jaką się logujesz i nazwę wyświetlaną.

Na portalu jest tylko opcja - nazwa logowania. Próbuj obie nazwy i zobaczy czy przypadkiem wraz z zmianą nazwy wyświetlanej nie zmieniałeś hasła.

 

Jest też inny sposób. Wchodzisz na forum, logujesz się, przeskakujesz na portal przez naciśnięcie w logo na forum. Powinno cię przenieść jako zalogowanego.

 

 

Panie i panowie - odblokujcie PurePC.pl i forum (dodajcie do zielonej/białej listy). Z tego co widzę to sporo osób używa Adblocka i NoScript co niestety przekłada się na zmniejszenie pracy całej ekipy PurePC.pl. Nie będę pisał kto dokładnie, każdy wie i niech odblokuje jeśli z serwisu i forum korzysta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odnośnie ostatniego. korzystałem z adblocka z przyzwyczajenia bo masa popupów zalewała mnie z każdej strony, sprawdziłem ostatnio czy coś się zmieniło, a i owszem nie tylko na ppc nie ma tych durnych reklam ale i w większości stron które odwiedzam widzę znaczącą zmianę, pozytywną zmianę ;) od pewnego czasu już nie korzystam z adblocka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sprawdź pod poprzednim nickiem czy się zalogujesz. Na forum masz dwie opcje - nazwa na jaką się logujesz i nazwę wyświetlaną.

Na portalu jest tylko opcja - nazwa logowania. Próbuj obie nazwy i zobaczy czy przypadkiem wraz z zmianą nazwy wyświetlanej nie zmieniałeś hasła.

 

Jest też inny sposób. Wchodzisz na forum, logujesz się, przeskakujesz na portal przez naciśnięcie w logo na forum. Powinno cię przenieść jako zalogowanego.

 

 

Panie i panowie - odblokujcie PurePC.pl i forum (dodajcie do zielonej/białej listy). Z tego co widzę to sporo osób używa Adblocka i NoScript co niestety przekłada się na zmniejszenie pracy całej ekipy PurePC.pl. Nie będę pisał kto dokładnie, każdy wie i niech odblokuje jeśli z serwisu i forum korzysta.

Chyba mam dość trudny przypadek.

Zrobiłem tak jak proponowałeś,

 

1. Wpisywałem na portalu obie nazwy nic to nie dało (hasło jest poprawne gdyż chwile później logowałem się nim na forum).

2. Zalogowałem się na forum, przeskoczyłem na portal przez baner i dalej to samo.

Ogólnie próbowałem wszystkich możliwych kombinacji.

 

Cookies i inne ustawienia przeglądarki raczej nie robią tu problemu, ostatnio kilka razy reinstalowałem system. W sumie problem jest od dawna i akurat od momentu skorzystania z opcji "zmień nazwę wyświetlaną".

Nie chcę tutaj zrzędzić i na siłę szukać rozwiązania ale coś jednak jest nie tak, w dodatku teraz aby komentować newsy trzeba być zalogowanym. Jeśli musiałbym powrócić do starej nazwy to ok, zresztą nie wiem w czym dokładnie rzecz gdyż się nie znam.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...