Skocz do zawartości
Kwazor

Problem z portalem.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie to żeby jakiś błąd, po prostu literówka przy dodawaniu nowego komentarza na głównej. Na dole pojawia się opcja zaznaczenia: "powiadomOM mnie o nowych komentarzach" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego ostatnio zauważyłem. Jak są 2 strony dla komentarzy ( czy to pod jakąś recką czy newsem ), to z powiadomienia który przychodzi na mail, mimo że powiadomienie dotyczy wiadomości która jest na drugiej stronie, zawsze otwiera pierwszą. Np:

http://www.purepc.pl/karty_graficzne/test_geforce_gtx_titan_nieziemska_wydajnosc_kosmiczna_cena#comment-48365

 

Chyba że to się gdzieś ustawia i jak zwykle nie znalazłem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam dzisiaj teścik procka I5-3350P i widzę, że wykresy są robione w nowy sposób. Dla osób, które powiększają w przeglądarce ( w moim przypadku FF ) sam tekst, wszystko się zlewa i wygląda tak:

 

Dołączona grafika

 

Poprzednie wykresy były w formie grafiki ( .png ) więc problemu nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zoomowanie mam tylko jedna radę... nie zoomować Dołączona grafika Niestety, dynamiczne wykresy mają swoje zalety, ale i wady. Na Chrome po zoomie jest w sumie OK, ale widzę że FF ładnie pie*doli ;] 

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chrome aż do 500% się nie sypie, jedynie "HD4000", "iGPU" itp. spadają w trzecią linię, ale też na styk się mieszczą i nie przeszkadzają w czytaniu tekstu poniżej. Na Operze jest różnie - przy 120% i 130% tekst się sypie (podobnie jak w FF, tylko w dużo mniejszym stopniu), ale już od 140% w górę jest ok, jak w Chrome albo i lepiej. Sprawdzane przy szerokości ekranu 1920.

BTW. nie wiem, jak FF, ale zarówno Opera, jak i Chrome, przy powiększaniu nie starają się zmieścić na ekranie, tzn. jeśli strona zrobi się szersza niż ekran to zacznie wyjeżdżać na boki. Może w tym jest rzecz?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy od rodzaju powiększania. Jak dam żeby powiększał wszystko ( tekst + obrazki ) to jest ok i na operze i na ff. W lisku używam powiększania tylko tekstu, więc wtedy się rozjeżdża. Jakby dało się zrobić tak, żeby tekst z wykresów nie ulegał formatowaniu w zależności od powiększenie, to by było u wszystkich ok. Ci co powiększają tekst + obrazki mieliby wszystko odpowiednie większe, a ci który powiększają tylko tekst, mieliby tekst większy, a obrazki w formie nie zmienionej.

 

W sumie to nie jest żaden błąd i wykresy są dobre. Jest to bardziej wynikowa specyficznego powiększania. Dołączona grafika

 

W poście wyżej powiększanie tylko tekstu, tutaj tekst + obrazki:

http://img267.imageshack.us/img267/1949/91092689.jpg

Edytowane przez toms83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Post pod postem, ale minął miesiąc od wpisu więc... ;)

 

Jeszcze jedna kwestia związana z komentarzami. Jak jest więcej niż 1 strona owych, to jak ktoś odpisze np. do komenta na 1ej stronie, ktoś inny do komenta na 2ej, a jeszcze ktoś inny na 3ej, to klikając na "nowa odpowiedź" przechodzimy do pierwszego nowego komentarza. W tej sytuacji jest to komentarz na 1ej stronie. Niestety, przechodząc teraz do 2ej strony, już nie mam tagu "nowy" i trzeba szukać po dacie. Fajne by była opcja, żeby tag "nowy" wisiał przy poście na każdej stronie do momentu, aż jej nie otworzymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znamy problem, ale nie będę już ubliżał obecnemu systemowi Dołączona grafika Po prostu go wymienimy za jakiś czas na coś odpowiedniego. 

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To o czym piszesz to jeszcze inny problem (który, również potwierdzam - występuje dziś u mnie Dołączona grafika  ) A wyżej opisywany problem polega na tym, że najpierw trzeba zalogować się na Forum PPC i dopiero wtedy jest możliwość zalogowania się na Portal PPC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Też to mam. Logowanie przez forum i powrót do portalu jest jedyną opcją aby komentować

 

 

 

No właśnie nie do końca bo przycisk logowania w prawym górnym rogu portalu

zaraz koło "szukaj" działa normalnie.

 

Nie działa tylko ten przy komentach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U Ciebie działa - u mnie na przykład przycisk w prawym rogu wywołuje normalnie aplet logowania, ale choćbym skopiował sobie hasło które wpisałem do forum są problemy z logowaniem.

...

W tym momencie w ogóle nie mogę się zalogować na Portal (pomimo loginu na Forum)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie do końca bo przycisk logowania w prawym górnym rogu portalu

zaraz koło "szukaj" działa normalnie.

 

Nie działa tylko ten przy komentach.

Dodałem komentarz logując się na Chrome. Zgadnij czy jest wyświetlony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale nie da się wejść z głównej na forum z przycisku na belce z napisem "Forum", ani kliknąć żadnego przycisku bezpośrednio na belce). Trzeba z rozwiniętej listy wybrać np. "Strona Główna". 

Testowane na OS X Safari i IE10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale nie da się wejść z głównej na forum z przycisku na belce z napisem "Forum", ani kliknąć żadnego przycisku bezpośrednio na belce). Trzeba z rozwiniętej listy wybrać np. "Strona Główna". 

Testowane na OS X Safari i IE10

To samo na Operze i firefoxie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...