Skocz do zawartości
Kwazor

Problem z portalem.

Rekomendowane odpowiedzi

It's not a bug, it's a feature.

 

Chodzi tutaj o użytkowników mobilnych - na niektórych przeglądarkach mobilnych (o ile nie na większości) nie dało się łatwo rozwinąć menu, tylko od razu przechodziło do danego działu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wymagam broń boże, ani też nie naciskam w żaden sposób, ale nie myśleliście o mobilnej wersji portalu? U mnie jest o tyle wygodnie, że Opera Mobile (jeszcze ta na Presto) bardzo fajnie zawija tekst przy powiększaniu, ja natomiast dysponuję "patelniofonem". Przy nadgryzionym jabłku i Safari nie było już tak dobrze. //@Tapatalk<br />

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy przewidywana jest wersja mobilna głównej? Bo przy ( spier... ) nowej Operze Mobile w wersji OFF-Road nie da rady wbić się na konkretną kategorię artykułów/newsów. A na forum wchodzi się jedynie przez linki wątków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kkNd!: Poprawione. Dzięki.

m4r: Poprawione. Dzięki.

szpachla2: Poprawione. Dzięki.

Krzem:
Jak nie możesz się zalogować na portal hasłem z forum, to widocznie hasło jest inne.
Jeśli zmieniałeś hasło na forum to na portalu mogło zostać stare - synchronizacja czasami coś zgubi. Postaram się to poprawić.

toms83::
1. Komentarze - pomyślę jak to ugryźć. Jak się będzie dało prosto to zrobić, to się zrobi. Jak nie, to w następnej wersji portalu ;]
2. Wykresy - nie bardzo mogę coś zrobić jak przeglądarka rozwala przy powiększeniu. W nowej skórze (mam nadzieję) nie będzie trzeba powiększać bo wszystko powinno być większe.

Kwestia wersji mobilnej:
Na pewno będzie, ale że jeszcze przed Świętami się wyrobimy, to ręki sobie uciąć nie dam - bo często jej używam ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kkNd!: Poprawione. Dzięki.

 

m4r: Poprawione. Dzięki.

 

szpachla2: Poprawione. Dzięki.

 

Krzem:

Jak nie możesz się zalogować na portal hasłem z forum, to widocznie hasło jest inne.

Jeśli zmieniałeś hasło na forum to na portalu mogło zostać stare - synchronizacja czasami coś zgubi. Postaram się to poprawić.

 

toms83::

1. Komentarze - pomyślę jak to ugryźć. Jak się będzie dało prosto to zrobić, to się zrobi. Jak nie, to w następnej wersji portalu ;]

2. Wykresy - nie bardzo mogę coś zrobić jak przeglądarka rozwala przy powiększeniu. W nowej skórze (mam nadzieję) nie będzie trzeba powiększać bo wszystko powinno być większe.

 

Kwestia wersji mobilnej:

Na pewno będzie, ale że jeszcze przed Świętami się wyrobimy, to ręki sobie uciąć nie dam - bo często jej używam ;]

Mam konto na forum Purepc od ponad 3 lat na forum się loguję ale na portalu już nie. Dopiero jak się zaloguję na forum to na poralu też jestem zalogowany. Być może miałem inne hasło tu i tu jednak przy logowaniu na portalu jest informacja iż rejestrować i resetować hasła należy przez forum. Dokonałem w/w czynności i dalej jest to samo. Zgłaszam ten problem jako problem techniczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

lubię przeglądać purepc na telefonie z WP8. Niestety odczuwam trochę brak skórki mobilnej. Od kiedy na stronie ruszyła kampania reklamowa xkoma, mam problem z jej przeglądaniem. Otóż, mimo że reklama graficznie jest w tle, to jakby warstwa z linkiem jest ponad zwykłym tekstem.

Skutkuje to tym, że jak "kliknę" palcem na zwyklym tekście to od razu przenosi mnie do sklepu xkom. Strasznie to upierdliwe jest :/

Nie wiem czy problem występuje pod innymi systemami i/lub przeglądarkami, ale pod IE słabo się korzysta ze strony portalu.

 

pozdrawiam,

m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

czy tylko ja mam problem z logowaniem na stronie purepc.pl ??

przejscie na forum i zalogowanie jest ok i ponowne przejscie na purepc po zalogowaniu na forum tez jest ok

pozdrawiam

 

ps. sprawdzane w kilku przegladarkach, Internet Explorer, FireFox i SeaMonkey

Edytowane przez osskar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to tylko u mnie czy wyszukiwarka na portalu działa jakoś nie tak jak powinna?

 

Chciałem znaleźć recenzję AC4 (bo pamiętałem, że widziałem takową na portalu). No to wpisuję w wyszukiwarkę "Black Flag" - znajduje same newsy o AC4, artykułu nie ma. To samo po wpisaniu Assassin's Creed. Zaawansowana szukajka po zaznaczeniu, że szukam artykułu też niczego nie znalazła. Możliwe, że wam nie indeksuje artykulów od pewnego czasu? Ostatnia rzecz, którą szukajka znalazła po wpisaniu frazy "Black Flag" jest z 03.10.2013.

 

Identyczna sytuacja po wpisaniu frazy "konkurs". Najnowszy wpis jaki szukajka znajduje jest z 15.11.2013. Za to ten news o nowym konkursie nie jest znajdowany przez wyszukiwarkę.

 

Używam najnowszego Firefoxa o ile to miałoby stanowić problem. Nie sprawdzałem na innych przeglądarkach. Adblock wyłączony.

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

czy tylko ja mam problem z logowaniem na stronie purepc.pl ??

przejscie na forum i zalogowanie jest ok i ponowne przejscie na purepc po zalogowaniu na forum tez jest ok

pozdrawiam

 

ps. sprawdzane w kilku przegladarkach, Internet Explorer, FireFox i SeaMonkey

Problemem był fakt, że system nie utworzył Ci konta.

Teraz widzę, że konto jest w systemie, czyli udało się, tak?

Czy to tylko u mnie czy wyszukiwarka na portalu działa jakoś nie tak jak powinna?

(..)

Teraz już powinna działać ok.

Indeksowanie zdechło - diabli wiedzą czemu. Może się nowa wersja PHP nie spodobała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Bogvel

Trochę to dla mnie uciążliwe, żeby przeglądać portal, bo braknie mi dolnego paska przewijania. Na Forum jest i dla ślepaka to wygodne, bo trzeba powiekszać. Na portalu brak, a klikania kółkiem nie lubię, bo to zakrecony interes. Firefox ma tak samo, jak ie.

Lubię poczytać o nowościach i z chęcią odwiedzam Purepc.

Bogdan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam problem z portalem. Nie mogę się na niego zalogować, ale na forum już tak.

Znalazłem mimo to sposób: loguje się na forum, zmieniam pierwszy człon adresu na www, klikam w "Logowanie" i dopiero wtedy jestem zalogowany na portalu.

 

Ale jednak tak nie powinno być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...