Skocz do zawartości
Kwazor

Problem z portalem.

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet się nie przyznawiaj że używałeś. ;) Ja zwykle miałem wyłączony  ale ostatnio instalowałem Winszit 10 i zapomniałem o regułce by dodać.    Kiedyś były monity by włączać i jak zapomniałem tego zrobić po reinstalce przeglądarki to wyłączałem blokowanie na PPC. ADBlock dzisiaj to podstawa ,ale że problem u nas na Portalu prawie że nie istnienie to można wyłączyć. Na forum jest parę reklam i niektóre czasem drażnia jak te banery w psotach , ale nie są zbyt duże wiec luz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dobrych kilku godzin purepc.pl mi nie działa. Zamiast strony jest tekst niżej. Korzystam z uBlock Origin, ale mam purepc.pl i forum na białej liście. Chrome, Windows 8.1 x64, łącze UPC. Patrzyłęm na Facebooku, nikt nie zgłasza, więc może to u mnie problem? Czyściłem historię i ciasteczka, to samo od kilku godzin.

 

EDYCJA: To już zaraz doba jak strona mi nie działa... Na IE też nie, bo sprawdzałem. Cóż, wnioskując po ciszy, możliwe że problem jest ograniczony tylko do niewielkiej liczby użytkowników.

 

Strona www.purepc.pl nie działa

Strona www.purepc.pl spowodowała zbyt wiele przekierowań.

Wypróbuj te rozwiązania:

ERR_TOO_MANY_REDIRECTS
Edytowane przez Frasier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Od dobrych kilku godzin purepc.pl mi nie działa. Zamiast strony jest tekst niżej. Korzystam z uBlock Origin, ale mam purepc.pl i forum na białej liście. Chrome, Windows 8.1 x64, łącze UPC. Patrzyłęm na Facebooku, nikt nie zgłasza, więc może to u mnie problem? Czyściłem historię i ciasteczka, to samo od kilku godzin.

 

EDYCJA: To już zaraz doba jak strona mi nie działa... Na IE też nie, bo sprawdzałem. Cóż, wnioskując po ciszy, możliwe że problem jest ograniczony tylko do niewielkiej liczby użytkowników.

 

Strona www.purepc.pl nie działa

Strona www.purepc.pl spowodowała zbyt wiele przekierowań.

Wypróbuj te rozwiązania:

ERR_TOO_MANY_REDIRECTS

 

U mnie występuje identyczny błąd, forum działa, ale strony portalu nie mogę otworzyć ( sprawdzałem przez różne przeglądarki ) . Zróbcie coś!!!

Edytowane przez #Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie działa ;)

 

Nie blokujecie reklam na poziomie przeglądarki, av, is?

Nie blokuje żadnych reklam, w av czy też w systemie nie grzebałem , strona przestała się otwierać od wczorajszego ranka , sprawdzałęm edge, firefox, ie, chrome,lynx -  identyczny komunikat.

Edytowane przez #Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli na telefonie kliknę w link z powiadomienia o nowym komentarzu, to dostaję komunikat błędu, że strona zawiera pętlę przekierowań. 

 

Android 4.4.2, LG G2, najnowsza wersja Chrome.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj PPC nie zaczął działać. Sprawdzone jak pisałem też na IE, gdzie nie mam nawet żadnych wtyczek. na Chrome uBlock Origin dla PPC wyłączony, ciągle ten sam komunikat był.

Teraz z kolei taka wiadomość zamiast głównej/komunikatu o błędzie:

newsmania.pl juz wkrotce!

 

WTF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy widoku : najpierw najstarsze i wg wątków nie pokazuje komentarzy powyżej liczby 999.

Przynajmniej u mnie i chyba u Seby.

 

http://www.purepc.pl/karty_graficzne/premiera_amd_radeon_rx_480_polaris_test_karty_graficznej

 

Ok. Już poprawili.

Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...