Skocz do zawartości
Kwazor

Problem z portalem.

Rekomendowane odpowiedzi

On 11/18/2019 at 12:54 PM, Graham said:

Dlaczego nie moge sie zalogowac na stronie glownej i skomentowac artykul?

Podbijam:

Nie mam problemu z logowaniem do Forum, ale nie mogę się zalogować na Głównej.

Ktoś, coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja normalnie się loguję na portalu , tyle że mam konto od lat , możliwe że w moim przypadku ( i innych userów którzy długo już tu są ) konto dla portalu i forum jest wspólne .

Nie wiem jak teraz , może jak ktoś obecnie się rejestruje na portalu lub forum to ma tylko konto na daną rzecz a nie wspólne na oba .

Musiał by się wypowiedzieć ktoś z załogi , najlepiej ktoś z grona technicznego np. romek albo marko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Vinnland napisał:

Czy zeby dodawac komentarze na stronie glownej portalu, trzeba sie jakos dodatkowo rejestrowac? Dlaczego nie dzialaja dane do logowania, kiedy chce skomentowac jakis artykul?

Konta na portalu i na forum są niezależne. Musisz założyć drugie konto na portalu, żeby komentować artykuły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Vinnland napisał:

Czy zeby dodawac komentarze na stronie glownej portalu, trzeba sie jakos dodatkowo rejestrowac? Dlaczego nie dzialaja dane do logowania, kiedy chce skomentowac jakis artykul?

 

9 minut temu, Wolfgang napisał:

Konta na portalu i na forum są niezależne. Musisz założyć drugie konto na portalu, żeby komentować artykuły.

I to jest głupie. Powinna być możliwość zarówno komentowania z forum jak i ze strony. Bazy danych użytkowników powinny być zunifikowane, ale to już więcej roboty niż zrobienie kilka kroków z auto-instalacji osobnych stronek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Morguliusz napisał:

 

I to jest głupie. Powinna być możliwość zarówno komentowania z forum jak i ze strony. Bazy danych użytkowników powinny być zunifikowane, ale to już więcej roboty niż zrobienie kilka kroków z auto-instalacji osobnych stronek. 

Zgadzam się, ale to zaszłość historyczna. Forum ma dłuższą historię niż strona.

 

BTW Zgłaszam problem z działaniem forum - często akcja staje w miejscu po kliknięciu "Dodaj odpowiedź".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Wolfgang napisał:

Konta na portalu i na forum są niezależne. Musisz założyć drugie konto na portalu, żeby komentować artykuły.

Nazwa użytkownika Vinnland jest już zajęta.

Istnieje już konto użytkownika wykorzystujące adres e-mail XXXX@gmail.com. W przypadku zapomnienia hasła należy poprosić o nowe.

 

Czyli na forum jeden nick, na glownej drugi. 

 

Ehhh. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...