Skocz do zawartości
Kwazor

Problem z portalem.

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu jest problem z portalem... szybciej wejde przez liniki do forum niz na sam portal.

 

P.s Forum muli ale pewnie to przez migrację ( może ma migrenę ? ) i głowa je boli ? To zapodajcie do cd romu jakies tabletki antybólowe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym updacie forum, nie mogę się zalogować na portalu wie ktoś o co chodzi ?

 

 

Mam to samo.

 

Lepszy kwiat - byłem zalogowany na starym haśle. Zmieniłem na nowe i blady koniec pleców - forum i panel działają. Portal - nei

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam ten sam problem z logowaniem się. Na forum przebiega pomyślnie a w portalu już nie. Nawet jak kliknę w link z forum do portalu jako zalogowany to portal mnie nie widzi ocb. pozdrawiam :angry:

Edytowane przez Spider

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem podobne cyrki - ale wyczyszczenie cookies, historii odwiedzin i haselek pomoglo.

 

Done !!! ale niestety nie pomogło dalej mnie nie widzi a na forum działa :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety Panowie mam to samo w portalu. Na dodatek po powróceniu na forum, a także obojętnie kiedy wejde na forum to muszę sie ponownie zalogować, tak jakby nie działało to, że ma mnie zapamiętać abym nie musiał sie za każdym razem logować. Tak jest po zmianie szaty forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałem tylko napisać że od czasu tego nowego layoutu stronka ledwo mi chodzi, nawet jak wyłączę w przeglądarce obrazki. Rozumiem że ktoś włożył dużo pracy w serwis, tylko efekt jest taki że wszystko zaczęło strasznie się ciąć, nawet przewijanie strony, wszystko jest skokowo.

 

A odnośnie strony wizualnej to też wolę poprzednią jasną przyjemną dla oka stronkę, ta obecna jest jakby sucha, szorstka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszyscy piszecie że macie problemy z logowaniem, a u mnie zwykłe przeglądanie forum się wywala, nagle strona zaczyna migać tak z dziesięć razy zanim się wszystko załaduje, po co były te zmiany?? z tego co znalazłem w necie to dotychczasowa licencja na engine forum purepc wygasła, i właściciel jakieś wydawnictwo zarządało kosmicznej kwoty od kontynuacji, i dlatego autorzy zmienili system forum na nowy tylko że jest jakaś niekombatybilność ze starą bazą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...