Skocz do zawartości
burro

Radeon 9100 - ale nie wiem czy 64bity ??

Rekomendowane odpowiedzi

dobra juz sie dowiedzialem:)

 

teraz mi powiedz jeszcze czy power color to dobry producent r9100?? i juz cie nie bede meczyl oki:)?

 

thx za ciepliwosc:)

PowerColor ? Nie znam producenta sprzętu który wypuszcza bardziej kiczowaty sprzęt. Jest gorszy nawet od ECS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego tak sadziesz??

Ponieważ jestem właścicielem sklepu komputerowego. Sprzedawałem już sprzęt różnych producentów, ale sprzętu tej firmy już nie sprzedaję. Dlaczego ?

- zakupiono 5 płyt głównych - 4 wracają

- zakupione 6 kart dźwiękowych - wszystkie wróciły

- zakupiona karta graficzna (po jakimś czasie) - nie odpala się, pojechała spowrotem , przyjeżdzą druga i jest to samo. Dopiero za trzecim razem przyjechała sprawna.

I co po tym wszystkim mam myśleć o PowerColor ?

Nie wiem to było jakiś czas temu i może teraz się już zmieniło, ale ja bym nie ryzykował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn jak ma to wygladac??

 

4 kosci na jednej stronie plytki i cztery kolejne na drugiej czy od razu ma byc 8 na jednej stropnie??

Jak ty chcesz qrw-a upchac 8 kostek na jednej stronie :?: :lol: Po 4 kostki na strone :P

Kude nomalnie!

kupiłem uszkodzonego radka. wymienili mi na innego. w domu - 6000 3dmarków! wracam na giełde i mówię co jest. kol mówi że nie ma pełnych szafirków, i da mi na czas aż skołuje spox szafirka, "zastępczą" kartę od x-powera.

no i ona ma 8 kości na jednej stronie!!! więc się da! kości jakieś pono Vitalic (4ns), albo cuś, ale 8600 3dmarków na default.

 

ale dziwna to jakaś grafa... normalnie z takim zasilaczem na laminacie, jak mobo maja koło proca (kółko takie drutem owinięte), i ciekawe jak się będzie kręcić... :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no masz bardzo malo punktuff .Juz te 4 kosci ramu swiadcza ze masz 64 bit ale mozesz sprawidzc  rivatunerze .Ale na 100% masz 64 bit.Szczerze ci wspulczuje .Nie dosc ze za 460 zeta  8O  8O  8O  8O  8O .te 64 bit chodza po 330 .a 128 bit okolo 390 zł. No to masz podwojnego pocha

a w którym miejscu rivatuner to pokazuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok ja na tym mojim wykrecilem max 7500 3d markoow - ale tylko raz naogool 7250. Procja nakrecilem na 1836MHZ a karte 290 @ 520.

Na tym kiczowatym radk 64bity - moze to nie jest kicz ??

A;e mimo wszystko sklep w ktoorym go kupilem wymieni mi go za free na 128 bitowa wersje - wiec te 460 zl nie poszlo w bloto :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam na radku 9100L 250/184 7860 3dmarkow2001 proc 1700+@10x210

MOGĄ BYĆ KARTY 128BIT Z 4 KOŚMI POD WARUNKIEM ŻE KOŚCI SĄ 32BIT-owe !!!!!!!!!!!!!!!! Takie duże pamięci 1.5 x wieksze

NP Power Color 9100L ma 4 x 32bit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no masz bardzo malo punktuff .Juz te 4 kosci ramu swiadcza ze masz 64 bit ale mozesz sprawidzc  rivatunerze .Ale na 100% masz 64 bit.Szczerze ci wspulczuje .Nie dosc ze za 460 zeta  8O  8O  8O  8O  8O .te 64 bit chodza po 330 .a 128 bit okolo 390 zł. No to masz podwojnego pocha

a w którym miejscu rivatuner to pokazuje

:lol: .No jakto gdzie odrazu jak wlanczas to tam gdzie pokazuje jaka masz karte to tam jest napisane ile masz bitowe pamieci .

Przeca to widac jak byk :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no masz bardzo malo punktuff .Juz te 4 kosci ramu swiadcza ze masz 64 bit ale mozesz sprawidzc  rivatunerze .Ale na 100% masz 64 bit.Szczerze ci wspulczuje .Nie dosc ze za 460 zeta  8O  8O  8O  8O  8O .te 64 bit chodza po 330 .a 128 bit okolo 390 zł. No to masz podwojnego pocha

a w którym miejscu rivatuner to pokazuje

:lol: .No jakto gdzie odrazu jak wlanczas to tam gdzie pokazuje jaka masz karte to tam jest napisane ile masz bitowe pamieci .

Przeca to widac jak byk :D

uj a mi sie nie pokazuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...dali mi na czas aż skołują spox szafirka, "zastępczą" kartę od x-powera.

kości jakieś dziwne, ponoć Vitalic (4ns), albo cuś, ale 8600 3dmarków na default.

 

ale dziwna to jakaś grafa... normalnie z takim zasilaczem na laminacie, jak mobo maja koło proca (kółko takie drutem owinięte), i ciekawe jak  się będzie kręcić... :twisted:  :twisted:

no i przetestowałem...

nie kupujcie przypadkiem nic od x-powera

katra jest niby 250/250, ale kręci się tylko do 280/265, i to jusz jest na te pamięci za dużo, bo gdzieniegdzie sypnie artefaktem... :evil: :evil:

no i pamięci oczywiście powyżej 250MHz zaczynają się grzac w tempie przyspieszonym... zapuściłem złom na default, bo jakbym przypadkiem spalił, to bym nie dostał szafirka :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na dx9 i 3dmark2003 def test 1233 3dmarkow, proc 1.7+@2.1+ 256 RAM pc133, karta to powercolor 9100 128MB. Jakie sa u was wyniki na 3dmarku 2003?

 

PS:karta nie jest podkrecona czyli 250/250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, musze sie pochwalic, ze pierwszy mialem tego kiczowego radka :))) ale po tygodniu go sprzedalem wpizd,u :)

No nie wiem ;) Chyba nabylismy go tego samego dnia :) Z tym, ze ja sie go szybciej pozbylem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn jak ma to wygladac??

 

4 kosci na jednej stronie plytki i cztery kolejne na drugiej czy od razu ma byc 8 na jednej stropnie??

Jak ty chcesz qrw-a upchac 8 kostek na jednej stronie :?: :lol: Po 4 kostki na strone :P

Ja tam mam 8 kostek po jednej stronie ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn jak ma to wygladac??

 

4 kosci na jednej stronie plytki i cztery kolejne na drugiej czy od razu ma byc 8 na jednej stropnie??

Jak ty chcesz qrw-a upchac 8 kostek na jednej stronie :?: :lol: Po 4 kostki na strone :P

Jak to jak? Sam miałem GF 2 Pro 64 MB i miał 8 kostek pamięci po jednej stronie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn jak ma to wygladac??

 

4 kosci na jednej stronie plytki i cztery kolejne na drugiej czy od razu ma byc 8 na jednej stropnie??

Jak ty chcesz qrw-a upchac 8 kostek na jednej stronie :?: :lol: Po 4 kostki na strone :P

Jak to jak? Sam miałem GF 2 Pro 64 MB i miał 8 kostek pamięci po jednej stronie!

Pokaz mi zdjecie R8500/9100 z 8 kostkami po jednej stronie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...