Skocz do zawartości
Xavi

Xp I Windows Movie Maker - Błąd Przy Zapisie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otóż mam problem.

Posiadam Windows XP SP 3 i gdy próbuję zapisać plik filmowy w jakimkolwiek formacie, wyskakuje mi następujący błąd: http://img301.imageshack.us/img301/877/20090423141232.png

Dodam, ze wszystkie pliki używane przy tym projekcie są dostępne na dysku.

Szukałem w sieci informacji na ten temat, lecz nie znalazłem żadnego działającego rozwiązania.

Zaznaczam, że nie chciałbym zmieniać oprogramowania - WMM mi starcza, bo ja potrzebuję tylko dodać plansze z napisami, wrzucić pliki .avi i dodać tło dźwiękowe i zapisać wszystko w HD - to jest główny wymóg, a WMM po doinstalowaniu kodeków do HD wszystkie te wymagania spełnia, ale niestety nie działa.

Więc czy spotkał się już ktoś z takim problemem i wie jak temu zaradzić?

Pozdr.

Edytowane przez Xavi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam, ze wszystkie pliki używane przy tym projekcie są dostępne na dysku.

A reszta komunikatu? Jest dużo wolnego miejsca na dysku docelowym? Masz uprawnienia do zapisu?

 

Odnośnie posta niżej - rzeczywiście ważny jest system plików. Na FAT32 nie ma opcji zapisu pliku powyżej 4GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pliki źródłowe są dostępne na partycji D, F i G. Próbuje zapisać plik wynikowy na partycji G.

D - NTFS

F,G - FAT32

 

Plik wynikowy zajmuje wg. obliczeń WMM około 130mb.

Gdy chciałem zapisać prosty plik, tj. ścieżka dźwiękowa + napis to też nie chciał zapisać...

Edytowane przez Xavi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...