Skocz do zawartości
Rosio

gf4 mx440se a wynik w 3dmarku

Rekomendowane odpowiedzi

kupilem dziewczynie taka grafe ale jak patrze sie na wynik w 3dmarku 2001se (3200 markow) to sie zastanawia, czy nie jest na szynie 64bit.

 

jej sprzet tp antek 850mhz, 384 ramu sdr no i wlasnie ta grafa :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czego sie spodziewałeś po MX!!!!!! Nie wiem czemu ludzie to kupują!!!

Radeona 9100 nie było czy co??  :evil:

były ale nie w tej cenie. 240zł dałem za mojego MX440 i pomyka na razie, czekam na przypływ gotówki na nowego procka, np. A 1200.

za tę cenę nie kupisz radka, chyba, że 7500 który jest znacznie wolniejszy od mx440.

 

mam co w podpisie i na razie jest 4200 pkt ale procek hamuje dalszy przyrost mocy. podkręca się nieźle, dołożyłem tylko wiatrak na seryjny radiator. na mx440 ale 64 bitowym miałem 3200 pkt max i to po podkręceniu UWAGA 250/266 na 450/410 !!! 80% więcej niż default.

ale na 128 bitowej miałem więcej bez o/c więc zmieniłem.

życie jest piękne nawet, gdy ma się ograniczone środki na kompa, dziewczyna i te sprawy kosztują :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Druss ile masz na swoim konfigu 3dsmarkoof ?

 

A co do pytania z topicu to mysle ze 3200 3dsmarkow to calkiem dobry wynik max jaki uzyskalem na duronie to bylo 5200 3dmarkow (d1200@1370) wiec powedzialbym ze w normie (podobny wynik ~3200 na tej karcie mialem na pIII 733 + sdr)

 

a co do bierzacej konfiguracji to 8000 :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na swoim mam 5800 3d marków i jest spoko dałem 210 zeta

Ale na podkreconym. Ja na podkreconym mam 7500.

tak ale ty masz antka 2600 i 333ddr a ja mam antka 1600 i sdr no to chyba jest różnica a pozatym mój poszedł na pamięciach tylko do 400 a twój do 491 więc nie ma porównania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czego sie spodziewałeś po MX!!!!!! Nie wiem czemu ludzie to kupują!!!

Radeona 9100 nie było czy co??  :evil:

wylzuzuj troche, jak mialbym fundusze to kupilbmym nawet radka 9700 a tak moglem wydac 230 pln na nowa karte, znajdziesz mi w tej cenie cos lepszego (tylko nie mow ze mozna dolozyc 50 pln i kupic costam costam)

 

 

BTW

 

Czyli mozna jednocznacznie powiedziec po tym wynki i podanej konfiguracji, ze karta ma 64 lub 128 bit?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj testowałem gf4mx440ddr 64-bit i na sprzęcie z podpisu wyszło mi ~3700 w 3dm2001, karta firmy xpert vision, taktowanie rdzenia 250MHz, pamięci 300MHz (domyślne), detonatory 41.09.

Rosio - jeśli ta karta ma 4 kostki pamięci to napewno jest to wersja 64-bit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta oczywiście nie jest dokładnie opisana (niestety cząsto się to zdarza)?

Przejrzyj wyniki w bazie Futuremarka i to ci da jakiś obraz sytuacji.

Na koniec jeszcze pytanko, czy twoja dziwczyna grywa namietnie w najnowsze gry 3D? Bo nie wiem czy jest powód do zmartwienia, pozatym nawet 3200 to już jest coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj testowałem gf4mx440ddr 64-bit i na sprzęcie z podpisu wyszło mi ~3700 w 3dm2001, karta firmy xpert vision, taktowanie rdzenia 250MHz, pamięci 300MHz (domyślne), detonatory 41.09.  

Rosio - jeśli ta karta ma 4 kostki pamięci to napewno jest to wersja 64-bit.

karta jest firmy Pine 250/333, 64ddr, pamieci 4ns. Karte zamowilem ze sklepu barwkomp bo byla opisana ze ma taktowanie 270/400, szyna 128bit a z tego co widze to nie zgadza sie taktowanie tej klarty no i wlasnie nie wiem jak za ta szyna :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na swoim mam 5800 3d marków i jest spoko dałem 210 zeta

Ale na podkreconym. Ja na podkreconym mam 7500.

tak ale ty masz antka 2600 i 333ddr a ja mam antka 1600 i sdr no to chyba jest różnica a pozatym mój poszedł na pamięciach tylko do 400 a twój do 491 więc nie ma porównania

Nic dziwnego bo kupiles SE ktory ma poczatkowe taktowanie na pamieciach 333 a moj 400.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nic ale mój kolega miał początkowe też 333 i doszedł do 500 bez radaitorów i ani jednego arfeakta a ja mam takie chłodzenie radiatory wiatraki weijące nato i przy 405 już się pojawiają skur....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj testowałem gf4mx440ddr 64-bit i na sprzęcie z podpisu wyszło mi ~3700 w 3dm2001, karta firmy xpert vision, taktowanie rdzenia 250MHz, pamięci 300MHz (domyślne), detonatory 41.09.  

Rosio - jeśli ta karta ma 4 kostki pamięci to napewno jest to wersja 64-bit.

karta jest firmy Pine 250/333, 64ddr, pamieci 4ns. Karte zamowilem ze sklepu barwkomp bo byla opisana ze ma taktowanie 270/400, szyna 128bit a z tego co widze to nie zgadza sie taktowanie tej klarty no i wlasnie nie wiem jak za ta szyna :?

Gdyby karta miała 270/400 128bit nie była by SE tylko pełnym MX440. Jak ma to być SE to taktowanie 250/333 jest prawidławe, powinno być jeszcze 128bit ale tu już jest różnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj testowałem gf4mx440ddr 64-bit i na sprzęcie z podpisu wyszło mi ~3700 w 3dm2001, karta firmy xpert vision, taktowanie rdzenia 250MHz, pamięci 300MHz (domyślne), detonatory 41.09.  

Rosio - jeśli ta karta ma 4 kostki pamięci to napewno jest to wersja 64-bit.

karta jest firmy Pine 250/333, 64ddr, pamieci 4ns. Karte zamowilem ze sklepu barwkomp bo byla opisana ze ma taktowanie 270/400, szyna 128bit a z tego co widze to nie zgadza sie taktowanie tej klarty no i wlasnie nie wiem jak za ta szyna :?

Jezeli sie pomylili i wyslali ci inna karte to sie z nimi skontaktuj to ci powinni wymienic, ale looknij czy zamowiles napewno taka karte jak piszesz. Zawsze zostaje ci podkrecenie jej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam niby mx440se ale jest 128 bitowy. kupiłme 64 bitowy bo nie wiedziałem że takie są, dałem 201 zł + wysyłka i bbyła bieda totalna. dopłaciłem bo nie dało się odzyskać kasy i mam 128 bitowego mx440, standardowo ma 250/333 ale idzie na 350/450.

gdybym wiedział, że wyjdzie mnie to łącznie 240zeta to kupiłbym GF 2 Ti DDR Prolinka.

ale mam gwarancję i jak się zjara to będę miał nowy, czego nie zapewni mi używany GF 2 Ti z Allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam niby mx440se ale jest 128 bitowy. kupiłme 64 bitowy bo nie wiedziałem że takie są, dałem 201 zł + wysyłka i bbyła bieda totalna. dopłaciłem bo nie dało się odzyskać kasy i mam 128 bitowego mx440, standardowo ma 250/333 ale idzie na 350/450.

gdybym wiedział, że wyjdzie mnie to łącznie 240zeta to kupiłbym GF 2 Ti DDR Prolinka. 

ale mam gwarancję i jak się zjara to będę miał nowy, czego nie zapewni mi używany GF 2 Ti z Allegro.

walsnie wyslalem maila do barwkompu ze jutro odsylam im karte a w miedzy czasie rozgladalem sie po allegro i widze ze za jakies 170 pln mozna kupic gf 2 ti albo za jakies 230 pln uzywanego pelnego mx 440 np od msi albi winfasta, tazke jak zwroca mi kase to to cos takiego chyba kupie :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy zwrócą. są z tym problemy bo jak oddadzą kasę to nie kupisz u nich. prędzej zaproponują wymianę za dopłatą, znam to już.

trochę żałuję że nie kupiłem GF 2 Ti ale skąd mogłem wiedzieć, że to będzie 64 bitowa karta ??? i miała być za 201 zł porównywalna z GF 2 Ti ale nie wyszło. kręci się natomiast wyśmienicie.

używana karta ma swoje wady bo nie wiesz jak jest wyjeżdżona, może chodziła na extremalnym o/c i coś siada ? nie wiesz co z nią koleś robił ale ...

proponuję GF 2 Ti prolinka, niezła karta, kumpel ma Ti Ultra i ma taktowanie pamięci 440 MHz chyba default. ale nie kręcą się rewelacyjnie chociaż nawet kilkanaście procent więcej daje super wyniki bo defaultowo jest wysoko taktowana.

http://www.benchmark.pl/artykuly/recenzje/...ce_mx440-2.html

looknij, tu masz porównanie GF 2 Ti i MX440 oraz GF3 i R 8500. jak widać MX 440 jest lekko szybszy i zyskuje znaczną przewagę przy podniesieniu rozdzielczości i detali a GF 2 Ti się już dławi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy zwrócą. są z tym problemy bo jak oddadzą kasę to nie kupisz u nich. prędzej zaproponują wymianę za dopłatą, znam to już.

trochę żałuję że nie kupiłem GF 2 Ti ale skąd mogłem wiedzieć, że to będzie 64 bitowa karta ??? i miała być za 201 zł porównywalna z GF 2 Ti ale nie wyszło. kręci się natomiast wyśmienicie.

używana karta ma swoje wady bo nie wiesz jak jest wyjeżdżona, może chodziła na extremalnym o/c i coś siada ? nie wiesz co z nią koleś robił ale ... 

proponuję GF 2 Ti prolinka, niezła karta, kumpel ma Ti Ultra i ma taktowanie pamięci 440 MHz chyba default. ale nie kręcą się rewelacyjnie chociaż nawet kilkanaście procent więcej daje super wyniki bo defaultowo jest wysoko taktowana.

http://www.benchmark.pl/artykuly/recenzje/...ce_mx440-2.html

looknij, tu masz porównanie GF 2 Ti i MX440 oraz GF3 i R 8500. jak widać MX 440 jest lekko szybszy i zyskuje znaczną przewagę przy podniesieniu rozdzielczości i detali a GF 2 Ti się już dławi.

mialem kiedys prolinka gf2 ti i na moment mialem msi gf4 mx440 i wiem co obie karty potrafia ten mx440 byl szybszy o jakies 7% od tego prolinka

 

BTw

mowisz ze nie zwroca kasy, hmm w zasadzie dostalem produkt inny niz zamawialem, z reszta jutro z pracy zadzwonie do nich i sie zobaczy :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie ten mx calkiem nizle sie sprawowal, lecialem na nim na max oc, ale i tak nie mobije mx200 creativa, na ktorego mi zabraklo paskow w powes stripie :) a pamieci mial zimne !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...