Skocz do zawartości
MaciekCi

Assassin's Creed 2

Rekomendowane odpowiedzi

o tak to właśnie hakerzy chcieli przeszkodzić ludziom grać, to nie wina Ubi. Niedługo nowość od nich nie dość, że wymagać będzie neta to jeszcze przy uruchomieniu będzie trzeba wykupić pakiet bezpieczeństwa na swoje konto by móc grać :lol2: :lol2: To jest paranoja, w której nie zamierzam brać udziału, moje pieniądze również.

Edytowane przez LPKorn3324

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jakis zart kupilem dzisiaj gre i pogralem z 30 min po czym wylaczylem. Teraz nie moge sie w ogole polaczyc z serwerem UBI i nie moge grac. Probuje od 2h. Mam to gdzies. Mozna zwrocic gre w jakis sposob i na jakich warunach ktos wie? Kupilem w MM.

 

Mozesz zwrocic gre z powodu niezgodnosci towaru z umowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się ostatnio nad jednym. Po paru latach producent odstępuje od wspierania swojego produktu. Co to zmienia? Brak multi (w pewnych przypadkach) i brak patchy. Jak to natomiast będzie wyglądać z AC2? Po 5 latach gra do kosza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co czytalem to wina hakerow ktorzy dorwali sie do serwerow ubi. :D

 

Dzięki czemu pewnie Ubi znowu patcha wyda "crack inside"(chyba do Raibow Six ostatniego dali coś takiego...) :lol: . Czekam na inspektorów z opieki społecznej, czy innej instytucji -niech sprawdzą, czy mogę zagrać :lol: . Ale żenada...łatwiej chyba faktycznie broń kupić :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie nie mogę sie powstrzymać żeby tego nie napisać. Czy tak mała aktywność w temacie Assasin's Creed II jest związana z tym, że większość jednak ludzi na tym forum tak na prawde korzysta z piratów i nie doczekała sie jeszcze cracka ? Heh śmieszne bo forum chce być takie "oryginalne" a tu najciemniej pod latarnią :D hahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie nie mogę sie powstrzymać żeby tego nie napisać. Czy tak mała aktywność w temacie Assasin's Creed II jest związana z tym, że większość jednak ludzi na tym forum tak na prawde korzysta z piratów i nie doczekała sie jeszcze cracka ? Heh śmieszne bo forum chce być takie "oryginalne" a tu najciemniej pod latarnią :D hahaha

 

Nie, jedynym powodem dla którego nie kupiłem to ten nowy system zabezpieczeń i nie interesują mnie argumenty pt. "ale nie musisz mieć ciągle płyty w napędzie" w Bad Company 2 też nie muszę mieć gra raz komunikuje się z serwerem na początku po instalacji i tyle grając w SP nie muszę mieć neta, nie muszę się martwić o to że wywali mnie z gry bo akurat przerwie połączenie z netem i mogę zagrać kiedy chcę a nie wtedy kiedy serwery UBI akurat szczęśliwie działają albo nie otrzymują kolejnej porcji ataków ddos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie nie mogę sie powstrzymać żeby tego nie napisać. Czy tak mała aktywność w temacie Assasin's Creed II jest związana z tym, że większość jednak ludzi na tym forum tak na prawde korzysta z piratów i nie doczekała sie jeszcze cracka ? Heh śmieszne bo forum chce być takie "oryginalne" a tu najciemniej pod latarnią :D hahaha

A może dlatego, że większość z racji posiadania konsol przeszła AC2 w okolicach grudnia/stycznia ?

Edytowane przez raven_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie nie mogę sie powstrzymać żeby tego nie napisać. Czy tak mała aktywność w temacie Assasin's Creed II jest związana z tym, że większość jednak ludzi na tym forum tak na prawde korzysta z piratów i nie doczekała sie jeszcze cracka ? Heh śmieszne bo forum chce być takie "oryginalne" a tu najciemniej pod latarnią :D hahaha

 

Taki "oryginalny" na tym forum jest chyba tylko regulamin, popatrz chociazby na temat "Przegięcia Na Zabezpieczeniach Antypirackich To Dobry Powód Do Niekupowania Oryginałów Gier". Ankiety tam zawarte ladnie przedstawiaja sprawe. Od 50 do 90% ludzi piraci  :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, jedynym powodem dla którego nie kupiłem to ten nowy system zabezpieczeń i nie interesują mnie argumenty pt. "ale nie musisz mieć ciągle płyty w napędzie" w Bad Company 2 też nie muszę mieć gra raz komunikuje się z serwerem na początku po instalacji i tyle grając w SP nie muszę mieć neta, nie muszę się martwić o to że wywali mnie z gry bo akurat przerwie połączenie z netem i mogę zagrać kiedy chcę a nie wtedy kiedy serwery UBI akurat szczęśliwie działają albo nie otrzymują kolejnej porcji ataków ddos.

 

A ja kupiłem, i to edycję White z dodatkowymi sekwencjami 12 i 13, oraz z figurką Ezio. :) Dopłacić 20pln do takiej edycji to imho złoty interes. Sekwencje 12 i 13 są dosyć długie, bardzo dobrze przemyślane i dla nich samych, chętnie dopłaciłbym 20pln, a tu jeszcze fajna figurka. ;) 

 

Co do zabezpieczeń, tylko raz mnie wywaliło, bo dostawca mojego netu oburzył się na ~ 2h. Naprawdę niczego nie straciłem, bo savy są zapisywane w każdym punkcie kontrolnym, zresztą lubię powtarzać misje, bo jest wiele sposobów. Przez całą grę, czyli przez ostatni tydzień, tylko jeden jedyny raz mi offline zaliczyła.

 

Co do samej gry jest miodna, dużo ambitniej i nareszcie nie ma konieczności zabijania targetów ukrytym ostrzem, śmiało można to zrobić nożem, pistoletem czy zwykłym "combo" mieczem. Zbyt wiele smaczków,aby się tutaj rozpisywać - w to trzeba po prostu ZAGRAĆ ! Nie ma co się boczyć na popieprzony system zabezpieczeń, bo mimo wszystko ładnie śmiga i warto. :) 

 

Koniec gry trochę zaskakuje. :)  

 

 

Aha i najważniejsze. Szkoda trochę, że gra jest taka prosta. Przed wyjściem AC2 tłukłem sobie dużo w AC1, trenując do perfekcji kontry i combo, po włączeniu AC2 ani razu przez całą grę nikt mnie nie zabił, zawsze przy sobie nosiłem full apteczek a użyłem ze trzy razy przez całą grę. Trochę szkoda, że jesteśmy "pół-bogiem", ale gra momentami przypominała mi Commandosa ;) (jak się zakraść, z której strony, czego użyć... naprawdę mega ciekawie).

Edytowane przez MaciekCi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z Tobą jak nabardziej :D

A co do tego jak piszesz, że kupiłeś Edycję White i tam miałeś te sekwencje:

Ja zakupiłem to najzwyklejsze wydanie za 99 w Empiku i łącznie pokonałem 14 sekwencji :P

Zebrałem/odblokowałem/znalazłem wszystko co można było oprócz tych głupich piórek których zebrałem bodajże 35 :P

Dodam od siebie, że warto zajrzeć do grobowców Asasynów i zebrać karty kodeksu, uwierzcie iż naprawdę warto bo wtedy zakończenie jest iście ciekawe jak diabli :D

Więcej nie ma co zdradzać, żeby nie psuć zabawy.

Raz tylko gra zaliczyła mi offline, po prostu najzwyczajniej w świecie się wyłączyła, a tak to żadnych kłopotów.

Nie żałuje wydanej kasy i oczekuję na trzecią część :)

 

 

A sprawdź, czy przypadkiem we wspomnieniach (czy tam DNA) nie masz 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11-pusto-14. ;) Na edycji White jest napisane, że zawiera dodatkowo Bitwę o Forli (sekwencja 12) i Stos próżności (sekwencja 13), więc wydaje mi się, że nie grałeś 12 i 13 sekwencji. ;) 

 

 

KLIK

Originally exclusive to the White, Black and Master Assassin's Edition.

Pytania weryfikujące z 12 i 13 sekwencji : 

 

Walczyłeś razem z Kasią Sforzą i Machiavellim o Forli ? Wielka bitwa w zamku. Pyt2 : Miałeś misję, w której musiałeś zabić 9ciu heroldów-podżegaczy ? ;)

 

Tutaj masz opisane misje z 12 i 13 sekwencji : http://assassinscreed.wikia.com/wiki/Assassin's_Creed_II_Walkthrough

 

Edytowane przez MaciekCi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie nie mogę sie powstrzymać żeby tego nie napisać. Czy tak mała aktywność w temacie Assasin's Creed II jest związana z tym, że większość jednak ludzi na tym forum tak na prawde korzysta z piratów i nie doczekała sie jeszcze cracka ? Heh śmieszne bo forum chce być takie "oryginalne" a tu najciemniej pod latarnią :D hahaha

 

No tak, a postów posiadaczy gry też jak na lekarstwo.

 

Taki "oryginalny" na tym forum jest chyba tylko regulamin, popatrz chociazby na temat "Przegięcia Na Zabezpieczeniach Antypirackich To Dobry Powód Do Niekupowania Oryginałów Gier". Ankiety tam zawarte ladnie przedstawiaja sprawe. Od 50 do 90% ludzi piraci  :razz:

 

Ciekawe jak to obliczyłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawde nie trzeba sherlocka zeby do tego dojsc... ponad 50% osob ma pirackiego windows'a i office'a, a system sie kupuje raz na kilka lat, koszt office to 150 zl na 3 komputery... obrazow plyt i crackow uzywa ~80% userow forum ;] imho proba jest wystarczajaco reprezentatywna i mozna smialo powiedziec, ze 3/4 osob piraci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No też używam.

 

Dołączona grafika

Zobacz co tam jest w czerwony kółeczku. A..., mam też uTorrenta, to obligatoryjnie jestem "pirat"?

 

Dołączona grafika

Tutaj gra do której jest crack bo <span style='color: red;'>[ciach!]</span>lca można dostać, gdy za każdym razem przy ładowaniu save'a płyta sie rozpędza przez TAGES'a.

 

Może jeszcze kilkanaście - dziesiąt wrzucić?

 

Kończę to OT, temat jest o AC2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prosta odpowiedź premiera BC2 i AC2 w bliskim od stępie czasu ,a że wole fps to wybór był prosty.Na dwie premierówki mnie nie stać, więc cierpliwie poczekam aż stanieje do ~50zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Tez prawda ;) ostatnio wyszedl bioshock, avp, napoleon, bc2 i ac2...

 

@mortex nie kazdy uzywa obrazow plyt i crackow do legalnych gier ;) mozna dyskutowac ile to jest, ale na bank nie 30% ;) do tego raczej o wiele wiecej osob niz pirackiego windowsa, posiada pirackie gry. No i oczywiscie ten obraz plyty - skad go masz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie również dziwi nieco ta "pustka" w temacie, ale wiem po sobie, iż zapewne większość po prostu gra. u mnie BC2 na przemian z AC2. I oba oryginały, które zamówiłem z 3 miechy z wyprzedzeniem.

Co do wywalania serwerów ubi, to dopiero wieczorkiem w niedzielę 14.03. to odczułem. mieli chyba "renowację" i musiałem zarzucić granie. Poza tym nie odczuwam jakiś bolączek z użytkowaniem AC2. Skoro mazgrolę tu na forum jak i większość to nie rozumiem w czym problem wśród malkontentów? Internet jest już od paru lat powszechny, a do gry nie trzeba super łącza. Steam, EA, GFWL, teraz UBISOFT - wszystko chyba zmierza w 1 kierunku i może to i dobrze?

 

Czy te dodatkowe 2 misje wplatane są w główny tok gry, czy wybiera się je osobno z innego menu? Pytam bo jeszcze pewnie połowa gry przede mną.

Piórka zbiera się tak samo głupio jak te cholerne flagi w jedynce. Zagadki do sekwencji są jednak miodzio! Bardzo dobry pomysł Twórców!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny motyw. ;) Zabrać włócznię przeciwnikowi, nabić go na nią, po czym rzucić włócznię w górę z nabitym przeciwnikiem.

 

Dołączona grafika

 

Oryginalnie był wyżej, tylko zacząłem się przyglądać i jednak prawa grawitacji wygrały, zaczął się zsuwać, więc szybko PrintScreen i spadł do końca, ale włócznia dalej wbita. Miodne. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko ostatnio w Empiku natknalem sie na 2 wersje ACII w tej samej cenie czyli 109 zl. Jedna to zwykla taka jaka mam z MM i druga tzw. "Edycja Specjalna" (i nie chodzi mi tu o wersje black czy white). Roznia sie one jedynie tym ze ta specjalna ma napisane ze jest jeszcze jedna dodatkowa misja, czyli lacznie 3 (nie pamietam nazwy). Czuje sie oszukany bo cena ta sama. Czy moze w zwyklej tez sa 3 DLC? Poza tym jak przegladalem poradnik bylo w nim napisane ze mozna odnalezc dwie kryjowki Templariuszy + rodowa krypta kolo willi do ktorych dostep mozna wykupic za jakies punkty, bodajze UPLAY czy cos takiego, ale w poradniku bylo napisane ze w wersji PL maja byc domyslnie odblokowane co u mnie nie ma miejsca. Wie ktos cos na ten temat?

Edytowane przez gr0chu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko ostatnio w Empiku natknalem sie na 2 wersje ACII w tej samej cenie czyli 109 zl. Jedna to zwykla taka jaka mam z MM i druga tzw. "Edycja Specjalna" (i nie chodzi mi tu o wersje black czy white). Roznia sie one jedynie tym ze ta specjalna ma napisane ze jest jeszcze jedna dodatkowa misja, czyli lacznie 3 (nie pamietam nazwy). Czuje sie oszukany bo cena ta sama. Czy moze w zwyklej tez sa 3 DLC? Poza tym jak przegladalem poradnik bylo w nim napisane ze mozna odnalezc dwie kryjowki Templariuszy + rodowa krypta kolo willi do ktorych dostep mozna wykupic za jakies punkty, bodajze UPLAY czy cos takiego, ale w poradniku bylo napisane ze w wersji PL maja byc domyslnie odblokowane co u mnie nie ma miejsca. Wie ktos cos na ten temat?

 

Ja w wersji White mam tylko jedną kryjówkę templariuszy, tą w Wenecji. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zacząłem grać i mam jedno dziwne wrażenie - miasto wygląda jak w DX 8, domy z klocków, tekstury jak naklejone na kartonowe modele. Zero odblasków od szyb, nie widać metalowych elementów, wszystko jest płaską teksturą. Niby są włączone dodatkowe efekty, ale początek wypada naprawdę cieniutko - sytuację ratują tylko tłumy przechodniów. W jedynce zabudowa podobała mi się dużo bardziej, była ukazana jakoś plastyczniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno trzeba przyznać - ukończenie na 100% zajmuje trochę czasu, gram tydzień a w fabule jestem dopiero w dokach Wenecji - tyle czasu zajmuje przejście wszystkich popierdółek na początkowych mapach. Wielki plus, bawię się o niebo lepiej niż przy Mass Effect 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dużo więcej misji zabójstw, a mało durnych wyścigów. Zabicie 10 rycerzy w minutę rulezz :D

 

Próbowałem tego na samym początku gry. Bez petard lub spluwy nie dało rady. Może zrobię drugie podejście o ile się trafi taka misja jeszcze raz.

Przyznaję przedmówcom rację, w AC2 jest naprawdę co robić. A tak z ciekawości to czy te 2 tajne miejsca mając normalna wersję da się jakoś odblokować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...