Skocz do zawartości
MaciekCi

Assassin's Creed 2

Rekomendowane odpowiedzi

Poza tematem...

 

Ciekawe czemu, mimo że AC2 to dobra gra, temat o niej ma ledwo 3 strony i nie jest głębiej odwiedzany ;)

 

Była już teza na ten temat i być może niestety trafna. Nie wyszedł jeszcze crack. ;)

 

Swoją drogą, mam nadzieję, że do lipca się chłopaki z tym crackiem uwiną, mam ochotę popykać bez dostępu do netu na wakacjach. Swobodne bieganie po krainie też mi się podoba, i tłuczenie strażników. Spróbujcie podejść pod plac Św. Marka do tych czterech byków (strażników) i pokonać ich samymi pięściami :P (bez kontry!) W sumie łatwo, ale długo i ciekawie.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Dzisiaj również dostałem maila z ubi z dodatkową zawartością na odblokowanie.

Dodatki przeznaczone są dla wersji specjalnych gry PC. Z tego co jednak widzę to nie trzeba wybierać. Mamy trzy dodatki na raz. Palazzo Medici, Santa Maria dei Frari oraz Arsenal Shipyard.

Bardzo miły prezent ze strony Ubi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Finito. Aż do przesytu. Uninstall i czekamy na trójkę - ciekawe co to będzie - może Francja, Wersal?

 

To akurat już od dawna wiadome. Dalej Ezio Auditore i tylko jedno miasto, ale za to gigantyczne -> Rzym. ;) 

Edytowane przez MaciekCi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no jak Rzym to ja nie mam pytań :D

Bardzo fajnie :)

A propos tego, że to niby do wersji specjalnych ten kej...

Wersja z Bitwą o Forli i Stosem próżności jest wersją specjalną ?? :P...

 

Tak to wersja specjalna.

Skąd Wam wiadomo, że będzie to Rzym? Myślałem, że zmierza to do współczesności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość malybenek

Kojarzy ktoś czy da się zainstalować 1 klucz na dwóch różnych loginach i co z legalnością czegoś takiego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Krótkie pytanko - jak będzie AC2 działał (w sensie płynności i grywalnych ustawień) w 1920x1080 na sprzęcie: E8500 + 4GB Ram (- bo 32bity), 8800GTS 640MB? Z góry dziękuję za pomoc :)

Edytowane przez Yorick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Krótkie pytanko - jak będzie AC2 działał (w sensie płynności i grywalnych ustawień) w 1920x1080 na sprzęcie: E8500 + 4GB Ram (- bo 32bity), 8800GTS 640MB? Z góry dziękuję za pomoc :)

 

Powinien dobrze działać. Po marnej koncówce AC1 w drugiej częśći nabrała sensu. Jednak wizualnie jakoś pasował mi bardziej AC1, grafika była ładna, w tej części jakoś mgliście jest, może to dlatego że jestem dopiero na początku gry i odkrywam reszte miasta. Zauważyłem że Ezio przyspieszył podczas wspinania się po domostwach. ogólnie obecnie biję się na piąstki, roznosze listy i odkrywam kolejne punkty kontrolne miasta. Grafika tej gry co do sprzętu nie jest wymagająca, tak trzymać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gra niby prosta ale utknąłem w jednym miejscu. W sumie to niemal na początku. Po szkoleniu u wujka w willi, gdy ten odchodzi obrażony trzeba za nim iść. Od jakiegoś człowieka dowiaduję się, że pojechał załatwić kogoś a reszty dowiem się w stajni, po czym widzę wykrzyknik w rogu willi, ide tam i nic. Nie wiem co dalej robić, gdzie iść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gra niby prosta ale utknąłem w jednym miejscu. W sumie to niemal na początku. Po szkoleniu u wujka w willi, gdy ten odchodzi obrażony trzeba za nim iść. Od jakiegoś człowieka dowiaduję się, że pojechał załatwić kogoś a reszty dowiem się w stajni, po czym widzę wykrzyknik w rogu willi, ide tam i nic. Nie wiem co dalej robić, gdzie iść.

 

Musisz wyjechac za mape w tamtym kierunku do Toskani

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjechałem do Toskanii i nie mam tam żadnego konkretnego zadania. Chodzi o to że ten wykrzyknik jest gdzieś w willi ale w miejscu gdzie być powinien nic nie ma, a prędzej dostałem info że niby mam iść do stajni (a gdzie one są??).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem gre imho bardzo dobra.

 

Tak patrząc na tą mape stworzoną z kart kodeksu(i znaczki assassynow na nie), te pieczęcie i zakonczenie gry, to uważam, że twórcy bez problemu są wstanie stworzyć jeszcze dobre kilka części gry, w których moglibyśmy być np. tymi assassynami co maja posagi w willi w podziemiach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjechałem do Toskanii i nie mam tam żadnego konkretnego zadania. Chodzi o to że ten wykrzyknik jest gdzieś w willi ale w miejscu gdzie być powinien nic nie ma, a prędzej dostałem info że niby mam iść do stajni (a gdzie one są??).

 

zapewne poszedles na parter, musisz isc na pietro, bo tam jest twoja siostra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w podpisie w 1920x1200 na max bez aa i anizo (aa x2 może w sumie) gra nie oferuje solidnej dawki fps'ów ale jak na tak dynamiczny tytuł nie odczuwam znaczących przycięć/lagów/małej ilości fps;

 

Więc na takim E5200 na 3.25GHz i HD4830 spokojnie w 1650x1080 będzie działać na full z aa x4 bez problemu (wg. mnie - nigdy nie potrzebowałem sporej ilości fps);

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam problem

 

Gra mi działa 10-28max FPS i nie wiem dlaczego.. przeważnie jest poniżej 20... :|

 

System regularnie czyszczony, dyski defragmentowane, najnowsze drivery 197.55 zainstalowane, dx 9.0c z lutego 2010 zainstalowany....

 

Komp mieści sie w wymaganiach spokojnie....

system: windows 7 32bit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w kwestji calego DMR'a (i nie to ze propaguje piractwo, w celach informacyjnych to pisze):

 

Zabepieczenie zosatlo juz ponoc zlamane (ponoc, nie testowalem i nie widzialem jeszcze dzialajacego cracka). I jak zwykle przy takich epokowych zabezpieczeniach wyszedl obrazek grajacy na nosie Ubi http://i.imgur.com/rGN4K.gif

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabezpieczenie ciach!iane ale z drugiej strony popatrzcie jak cicho było w topicu, ciekaw jestem dlaczego... Jak teraz nagle zacznie sie wysyp recenzji, komentów, skrinów itp to tylko można się domyślać na jakiej wersji grają ludzie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież to zabezpieczenie złamano już z dobre 3 tyg temu tyle, że trzeba było minimalnie wysilić mózg niż przy zwykłych wisienkach ale to taki OT.

 

Nie da się ukryć, że widać kto grał (kilka osób?) na wersji oryginalnej, a kto będzie grał na mniej oryginalnej. Sęk w tym, że Ubi nic na tym nie zyskało bo kto dotąd nie kupował ten nie kupił, DRM tego nie zmienił. Ja od siebie tylko dodam, że nigdy nie kupię normalnej wersji gry za 130 zł. Gra stanieje, trafi do edycji za 60-70 zł i idę do sklepu bo AC II jest bdb grą. tak samo zrobiłem z ostatnim stalkerem - kilka miesięcy na piracie i bez wyrzutów sumienia jak gra trafiła do niżej serii to kupiłem ją za 60 zł. Wilk syty i owca cała.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z LPKorn3324. Nie wiem ile tam wisienek juz wisi na necie, ale wiem ze juz od jakiegos czasu istnieja. Stad dziwi mnie ze niektorzy wiążą pustke w topicu z piraceniem. Uwazam, ze jest sporo ludzi ktorzy zniesmaczyli sie do serii juz za sprawa 1 czesci. Gra byla nudna i tyle. Znajomy gra od premiery i tez mimo progresu zarzuca grze od pewnego momentu nude. Stanieje do jakiegos rozsadnego poziomu to pewnie kupie, bo szkoda zostawiac historie niedopowiedziana po 1 czesci.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wisienki istnieją od dobrych 3 tygodnii, sam zresztą widziałem jak kumpel podjarany grał :) tylko na początku były z nimi problemy, np. nie można było robić misji czy gra crashowała po jakimś zadaniu.

ja miałem szczęście dostać w prezencie (^^) oryginał i sobie spokojnie gram :)

na moim configu stale 34FPS+, ustawienia wszystko na maxa, jedynie tekstury 2/3 i AAx2 (rozdzielczość 1024x768)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już przeszedłem tą gre. Więcej ona była skierowana na fabułe niż na akcje. W porównaniu do poprzedniej części zadania były łatwiejsze, te skoki w katakumbach bardziej mi przypominały o Prince of Percia. Ale gra fajna dzięki Leonardo Da Vinci mamy więcej zabawek w postaci uzbrojenia:)

Edytowane przez cyrion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...