Skocz do zawartości
formulagti

Projekt W Modyfikacji Anteca 1200

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że jesteś świadom, że 4 chłodnice nie pozwolą Ci mimo wszystko zejść z temperaturami poniżej zera:P?

 

A tak serio- co tym chcesz chłodzić.... Imho lepiej dać na przód 3x120 i pozbyć się np reseratora. Nic więcej na podstawie samych rysunków powiedzieć się nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Resorator jest alu = sux

2. Na rysunku widzę 1 gpu i 1cpu wiec 3 chodnice bez sensu

3. Pomyśl o osobnym obiegu dla cpu i osobnym do gpu i śmieci

4. Jak już robisz "rysunek" to wklejaj fotki podzespołów a zobaczysz jak się zmieni wirtualny rozkład węży ;)

Edytowane przez Arni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz uwaznie na rysunku jest jeszcze mostek NB. Moze jedna chlodnice bym wyrzucil ta tylna, zdjec nie daje bo to tylko projekt narazie do rozpatrzenia ale dzieki za rade.

 

Mam nadzieję, że jesteś świadom, że 4 chłodnice nie pozwolą Ci mimo wszystko zejść z temperaturami poniżej zera:P?

 

A tak serio- co tym chcesz chłodzić.... Imho lepiej dać na przód 3x120 i pozbyć się np reseratora. Nic więcej na podstawie samych rysunków powiedzieć się nie da.

Reseratora sie nie pozbede bo ma robic za rezerwuar, 3x120 nie mam miejsca bo mam 2HDD i w dodatku 3 panele 5,25 sa juz zajete dlatego z przodu musi byc 2x120. Martwie sie tylko czy ta pompka to pociagnie. W ostatecznosci zrezygnowalbym z tylniej chlodnicy 2x120.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł na tyle szalony, że szkoda twojej kasy... Tyle chłodnic nie jest ci do niczego potrzebna.

 

Zobacz moją platformę, ciągnie to jedna chłodnica, jedna pompka i na procesorze 34 stopnie w stresie a na karcie około 60 stopni.

 

Reserator to chłodzenie aluminiowe, chłodnice w budzie będziesz miał miedziane. Rozumiem, że jesteś świadom, że łączenie tych dwóch metali spowoduje niezamierzony efekt pod postacią korozji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aluminium i miedz robi korozje a jesli bede uzywal plynu antykorozyjnego. Blok na cpu to blok miedziano aluminiowy zalmana po co by go tam mieli wsadzac, moze jak by sie uzywalo samej wody destylowanej to by sie jakas korozja stala. Projekt jeszcze jest i tak do przemyslenia. Dzieki za uwage.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aluminium i miedz robi korozje a jesli bede uzywal plynu antykorozyjnego. Blok na cpu to blok miedziano aluminiowy zalmana po co by go tam mieli wsadzac, moze jak by sie uzywalo samej wody destylowanej to by sie jakas korozja stala. Projekt jeszcze jest i tak do przemyslenia. Dzieki za uwage.

Jaki płyn gwarantuje brak korozji ? Z chęcią zakupie :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

borygo/petrygo prosze pana :)

Chroni, ale nie w 100%. Sprawdzone osobiście. Najlepsze efekty dał mi płyn Swiftech'a, jednak po 3 miesiącach dało się zauważyć korozję. :blink: Edytowane przez rafwlkp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reseratora sie nie pozbede bo ma robic za rezerwuar,

A w nowym projekcie za co robi skoro jest oddzielny rezerwuar?

Za podnóżek?

Albo pytasz o opinie i bierzesz je do serca, albo zachowaj swoje wypociny nieprzemyślane dla siebie, a jak juz wystawiasz je na forum publiczne to przygotuj sie na krytyke...imho pomysł z tyłka nie przemyślany.

Dziekuje za uwage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...