Skocz do zawartości
pmp

Obudowa tracer aluminiowa :)

Rekomendowane odpowiedzi

Ehh. dzisiaj z nudów zajechałem do mediamarktu.. i co widze ? obudowa aluminiowa marki.... tracer ;))

 

wykonana na oko (pukalem w scianki) z aluminium 2 mm albo cos takiego bo porownujac do chiefteca aluminiowego... strasznie twarda..

 

 

cena prawie jak za chiefteca alu. jak w srodku nie wiem. zasilacz pewnie kupa jakas

 

a pisze to po to aby spytac czy ma ktos takie dziwadlo ? bo wyglada raczej hardcorowo ale mnie zaciekawilo.

 

 

ps.

byla tez druga z plastikowym przodem... ohhhhhhyyyydnie przebrzydla ;) po 499 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tracer IGLOO1 - tez tylko widzialem na zewnatrz i nawet nie macalem ;) i z tego co wiem te 600zl placisz za sama blache bez zasilacza :!:

 

PS nie wiesz przypadkeim czy ma tak bajer jak budki Lian-Li (chodzi o wysuwana plyte do ktorej przykrecasz MoBo)

http://www.dansdata.com/images/llpc60/mbtray260.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie mogłem sie powstrzymać od popukania - bo odkąd leży na strychu alu chieftec ktory mnie rozczarowal na maksa swoją delikatnością, pukam w każde aluminium jak poszarpany hyhy

 

natomiast zajrzałem do tyłu i jakiś zasilacz codegenowato-deerowato-feelowaty był...

 

panie r - nie wiem czy ma wysuwana tacke na płyte - w sumie to żaden bajer :) i nie zastanawialem sie nad tym ani chwili, a była zamknięta, a kobita mnie ciągła do kasy, więc... dałem sobie spokój z wołaniem mediamakrtowego szpeca żeby mi otworzył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...