Skocz do zawartości
max340

Radeon Hd 4770 40 Nm Od Amd

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w jednym z najdroższych sklepów w Internecie komp…. karta Radeon 4770 HIS jest już za 419 zł to można się tez na dniach spodziewać ze za kartę będą wołać w tańszych sklepach 400 zł <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie jak to jest ze ta karta występuję w 2 odmianach z gorszym chłodzeniem i sekcja zasilania i lepszym chłodzeniem i sekcja zasilania. W sklepach tylko jest ta gorsza wersja wie ktoś czemu tak jest oraz kiedy ta lepsza wersja będzie dostępna ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^^ No i 4870 chyba pójdzie pod młotek;]

Jak myślicie do 1650x1080 4770tki w CF dadzą ognia??? xD W sumie nic bym nie dopłacił prawie do biznesu a i prundu mniej wezmą i niby lepsza wydajność...

GTA IV już korzysta z CF??? to ważne dla mnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w 10 na 12 gier które widziałem działał bardzo dobrze się skalując, w jednej skalował się średnio, w jednej praktycznie się nie skalował, 3% wzrostu wydajności ale działał. Wydaje się, że są duże szanse aby w GTAIV też zadziałał CF ale póki ktoś nie kupi takiego configu to się nie dowiemy, bo nikt w testach tej gry nie ujął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.komputronik.pl/Karty_graficzne/...pelny,id,71808/

tu taniej... Qrde poczekałbym na 1Gb wersje, ale kusi strasznie ;]

No, i jeszcze czy dobrze się będą skalować przy 3,2 GHz tylko... W testach zawsze używają min 4GHz CPU ;/

Edytowane przez LordBigos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.komputronik.pl/Karty_graficzne/...pelny,id,71808/

tu taniej... Qrde poczekałbym na 1Gb wersje, ale kusi strasznie ;]

No, i jeszcze czy dobrze się będą skalować przy 3,2 GHz tylko... W testach zawsze używają min 4GHz CPU ;/

to po co brałeś quada zamiast np e8200-8400 :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehm bo potrzebuje Quada xD dlatego mam wątpliwości, znalazłem test z i920 taktowanym na 3,6GHz i praktycznie nie było różnicy wiec się troszkę uspokoiłem xD

Natomiast inna rzecz mnie martwi, rzeczywiście WSZYSTKIE oferowane u nas w kraju wersję mają obciętą sekcje zasilania i inne chłodziwo... Co na pewno zmniejsza możliwości OC...

Oby ATI nie wykastrowało wszystkich 4770 z obawy przed zbyt gwałtownym spadkiem sprzedaży 4850...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie na styk no zawsze na powietrzu możesz jeszcze go max o dodatkowe 400mhz podciągnąć .Ja nie żałuje ze wziąłem takiego jakiego mam .

a po co brało już jego sprawa jak cos ;] właśnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zaprzestać dyskusji o coraz to nowych cenach. Oszczędzimy czasu potomnym czytającym ten temat ;)

Obecnie to najciekawsze info dla czytających ten temat, a w przyszłości każdy ominie te 3/4 strony i przejdzie do konkretów na temat OC i CF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^^ No i 4870 chyba pójdzie pod młotek;]

Jak myślicie do 1650x1080 4770tki w CF dadzą ognia??? xD W sumie nic bym nie dopłacił prawie do biznesu a i prundu mniej wezmą i niby lepsza wydajność...

GTA IV już korzysta z CF??? to ważne dla mnie...

Chyba ci sie nudzi mocno ?

Jaki sens zmieniac jedna swietna karte na dwie gorsze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://pclab.pl/art36361-2.html

tu są odpowiedzi przynajmniej początkowe na to jaka jest różnica w OC, dla leniwych rdzeń prawie to samo, memki idą gorzej ale na tym "biedniejszym" i tak osiągają ponad 4GHz a to dla mnie był cel...

Niedługo wypłata więc postaram się je kupić i cuś naskrobie w porównaniu do 4870...

Sens jest wtedy kiedy za tą samą kaskę można mieć spory wzrost wydajności, oszczędzając troszkę prądu xD

Jeżeli się okażą nie warte kasy sprzedam je i zostanę przy starym radku, nie widzę problemu...

Edytowane przez LordBigos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że 8x+8x dotyczy kart max pokroju 4850 dlatego myślę że 4770 będą tu pasować idealnie okaże się w praniu.

BTW Ktoś wie czy SLI 8x+8x w np właśnie GTS250 wystarczy czy trzeba droższe mobo???

^^ Jak 1 sztukę brał bym GeForce chyba ale do CF/SLI chyba radki lepiej się skalują, no i o zgrozo w większej ilości gier.

Edytowane przez LordBigos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...