Skocz do zawartości
max340

Radeon Hd 4770 40 Nm Od Amd

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego typu sprzedawcami bylo sporo problemów np. z tym że ludzie nie mogli doprosić się o paragon lub fakturę itp. itd. Do tego jeszcze jedna sprawa, że firma jest firmą widmo :) Bez adresu itp itd. :)

Mój post nie tyczył opinii o sklepach z Cypru tylko o chłodzeniu :wink:

 

Kto uważa, że 499zł to było za dużo?

Okazja

Ten sklep ceny ma często wyższe od k...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poradzi. Zresztą co za problem podkręcić, odpalić benchmarka i sprawdzić temperatury?

OK, dzięki. Pytam bo będę pierwszy raz zabierał się za O/C i wole się upewnić :) W końcu lepiej zapobiegać niż leczyć ;)

 

A tak wogóle ma ktoś dobry opis jak się robi O/C grafiki krok po kroku? Chodzi mi o jakąś stronkę www czy chociażby dokument w pdf`ie...

 

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeprojektowane PCB i sekcja zasilania na moje oko wygląda lepiej niż w referentach. Jednak ilość nie musi iść w parze z jakością;)

Najlepiej niech się wypowie na ten temat ktoś kto się dobrze na tym zna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nie czasem to jest to samo chłodzenie, tylko ten tandetny plastik zmienił się na tandetną ozdobę? Swoją drogą dobrze, że takie badziewia wstawiają, bo cena mniejsza, a maniacy ciszy i oc i tak wstawią tam jakieś S1 + 120mm czy coś w ten deseń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Istotnie. Piszą, że lepsze od standardowego (ale cena też będzie wyższa), mimo to jednak nie chłodzenie mnie w niej ciekawi a przebudowana sekcja zasilania.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, znalazlem fotke z s1 rev2 na hd4770: http://images.people.overclockers.ru/180440.jpg

 

Czyli da radę zamontować, tylko trzeba będzie wygiąć finy.

tylko ciekawe jak S1 jest przymocowane do GPU bo rozstaw otworów jest mniejszy i odpowiada temu pod S2

4850

Dołączona grafika

4770

Dołączona grafika

za takie kombinacje to ja dziękuje

Dołączona grafika

Edytowane przez Maxforce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to sprzeda się s1 i kupi jakieś pasujące do 4770, wole sprzedać niż je zniszczyć przy zabawie w mocowanie na karcie do której one nie jest przystosowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak za cenę S1 to chyba można poświęcić ten centymetr finów. Jak zauważył blasphemy, w tej cenie ciężko o coś lepszego. Jak za mało to wpinasz Acutake 120 za 20zł albo coś podobnego i miód malina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby ktos widzial ta karte w rozsadnej cenie (najlepiej asus/sapphire) to prosilbym o link na pw/w tym temacie ;) od kilku dni sie rozgladam, dzwonie i nigdzie jej nie ma i "nie wiadomo kiedy bedzie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby ktos widzial ta karte w rozsadnej cenie (najlepiej asus/sapphire) to prosilbym o link na pw/w tym temacie ;) od kilku dni sie rozgladam, dzwonie i nigdzie jej nie ma i "nie wiadomo kiedy bedzie".

I prawdopodobnie prędko nie będzie, w związku z problemami przy produkcji chipów jest totalny brak tych kart. Być może pojawią się za chwilę te Asusy ze śmiesznym coolerem ala F1. Trzeba niuchać i cierpliwie czekać, a jak zasiłka wydoli to brać 4850 na ddr3 w sytuacji gdy Cię goni czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostalem w jednym sklepie informacje, ze bedzie 26 lipca. W innym z kolei powiedziano mi, ze w lipcu na pewno nie bedzie bo 80% kart ma uszkodzone chipy. Z tego, co czytalem, 4770 po OC jest niewiele gorszy odp 4850 po OC (przy wyzszej cenie i pobieranej energii), wiec raczej nie bede bral tego drugiego, tylko poczekam.

 

Mam tylko nadzieje, ze te Asusy F1 beda w rozsadnej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby kto się pytał, to ciągle nie dostałem karty. minął już tydzień, przesyłka kurierem za 20 pln i sprzedawca zapewniał, że sprzęt dostępny od ręki :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...