Skocz do zawartości
Esper

Pomoc W Wyborze Najlepszej Oferty.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kończy mi się abonament w orange. Co prawda za 2 miesiące ale decydować się muszę już teraz.

 

Mam 7tys pkt profit do wykorzystania np na tańszy telefon = 280zł

 

zaproponowali mi abo 35zł 2 prezenty - 3 nr 180minu, 400 smsów do sieci, nokia e51 za okolo 500zł po odjeciu punktów profit. Umowa 24 miesiace. 100 minut do wszystkich

 

alternatywa w orange 12 miesiecy bez telefonu, 1nr 180 minut i np 400 minut. 60minut do wszystkich i 60 w sieci.

 

ewentualnie porypac to i przejsc do nowego orange na karte i za pkt profit miec trzy doładowania za 100zł.

 

Do tego musze sobie doliczyc 3zł do abo z racji ze chce miec taniej z nr do włoch, po 1,2zł.

 

W plusie mam telefon e51 za 380zł przy abo 55zł 90minut do wszystkich i 800 minut do pieciu nr.

 

 

 

Nie byłem jeszcze w playu.

 

 

Macie jakies propozycje?

Ja potrzebuje przynajmniej jednego nr do ktorego moglbym dzwonic bez limitu[tzn z 200 minut minimum] Oraz opcji placenia jak najmniej za polaczenie z nr tel komorkowego we wloszech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W plusie mam telefon e51 za 380zł przy abo 55zł 90minut do wszystkich i 800 minut do pieciu nr.

Tylko jest jeden myk z Plusem. W abonamencie Cafe (bo o tą promocję zapewne chodzi) jest mały wyjątek do powyższej promocji. Jeśli te 5 numerów są tylko na komórki w Plusie (nie ma tam numerów stacjonarnych), to te 800 minut zmienia się w nieskończoność. Brałem Cafe 75. Dostałem KU990 za bodajże 1 PLN (tragiczny tel na marginesie), jakieś tam darmowe minuty i te 5 numerów. Wybrałem sobie 4 numery komórkowe i mogę dzwonić od nich non stop. Dzięki temu te darmowe w abonamencie zostają mi na inne sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w Orange w mixie za 25zł bez telefonu dostałem 70min do wszystkich, 400smsów(prezent) i 16h do jednej osoby (lub wiecej jak se dopiszę) co miesiąc.

A ogólnie Orange nie ma za dobrych ofert, ale gdy dostałem prezent, który mi się oficialnie wg strony nie należał i te 16h to już nie narzekam ;-)

 

Więc coś ogólnie cienko z tą ofertą dla Ciebie za 35zł bez telefonu

Edytowane przez Popiół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...