Skocz do zawartości
jacool

Wc By Jacekcz

Rekomendowane odpowiedzi

próbowałem. nie ma szans na dobry efekt. Zostaje jak jest.

Ze zdjec widze ze jest szansa zrobic fajny luk ... na pewno lepszy niz ten co teraz masz ;) Jak chcesz dac 45 od bp na gpu i puscic na cpu - to bedzie brzydko wygladalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Wlotem do góry nie zmieści się. Chyba, że bez złączek - tylko łącznik.

 

planuję postawić tak jak teeraz stoi ale pod rezem. Muszę jednak kupić złączki 90* albo jakieś łączniki. musze jeszcze pomyśleć.

Edytowane przez jacekcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wlotem do góry to adapter obrotowy da radę,chociaż rez duży

i trzeba by zmierzyć czy miejsca wystarczy

Bitspower adapter obrotowy G1/4" na G1/4" Silver Shining BP-RG

no i dupkę od BP do pompki zakupić :wink:

 

W sumie obecne rozwiązanie bardzo mi się podoba,łuki węży w układzie spójnie się prezentują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

500-kę mam od dawna. Doszło za to szkiełko Sigma 18-50mm f/2.8 EX DC Macro :) i tutaj jest porpawa jakości :)

 

W aktualnej rewizji WC jest mieszanka złączek Enzotech i BP. W sumie nie gryzą się..........wg mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te zdjecia pozostawiaja jeszcze troche do zyczenia. Nie wiem czy to wina duzej kompresji, ale wygladaja na bardzo mocno zaszumione (to zdjecie pompki szczegolnie), wczesniejsze strasznie przeswietlone.

Wiem ze to nie konkurs fotograficzny, ale od tego jest forum zeby sobie pomagac. Na jakich ustawieniach robisz te zdjecia? (iso?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chaos`theory

Te zdjecia pozostawiaja jeszcze troche do zyczenia. Nie wiem czy to wina duzej kompresji, ale wygladaja na bardzo mocno zaszumione (to zdjecie pompki szczegolnie), wczesniejsze strasznie przeswietlone.

Wiem ze to nie konkurs fotograficzny, ale od tego jest forum zeby sobie pomagac. Na jakich ustawieniach robisz te zdjecia? (iso?)

 

Chciałem tylko zauważyć, że tak jest dużo lepiej niż wystawiać maksymalnie zbajerowane zdjęcia w PS'ie, z filtrami, cyfrową głębią, wszelkimi innymi bajerami, a potem się okazuje, że układ na zdjęciu wygląda 1012313213x lepiej niż w rzeczywistości i zaczynają się pytanie "OMG OMG CO TO ZA PŁYN? BOSKI KOLOR" itd, gdzie wszystko jest zasługą PS'a. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jak uklad jest odpowiednio zaprezentowany wiec PP jest zawsze mile widziany - ale oczywiscie z umiarem =]

 

@Jacek

Bardzo fajny ukladzik ;] w nastepny weekend tez uderzam w czerwien =]

Edytowane przez NuKeR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomysłów jest masa.  Gorzej trochę z czasem.

 

Zatkać dziurawą podłogę, coś na bok dla schowania okropnie wyglądających dziur w zatoakch 5,25. inny układ węży.

 

A może................? :)

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...