Skocz do zawartości
jacool

Wc By Jacekcz

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zaznaczyc, ze EKWB DCP 4,0 ze zintegrowanym rezerwuarkiem nie ma tego rodzaju problemow, a mam ja kilka lat.

Ma gwint od wewnątrz z dwóch stron, ale to krótka rura jest.

Edytowane przez _KaszpiR_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AC Aqualis wymiata ale wersje PRO i XT to już słoiki. Sam mam w pudle jeszcze wersję PRO i jestem przestraszony jak to wejdzie do TJ07, kwestia ogarnięcia całości łącznie z kablami ale zobaczymy. 

 

BTW. wie ktoś gdzie jest jakaś przyjazna firma z CNC w Szczecinie? Oraz w czym i jak ogarnąć projekt cięcia TJ07? 

 

@Jacku piękny układ! Dołączona grafika Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko bardzo mnie zastanawia, czemu w instrukcji D5/DDC jest napisane jak wół nie montowac do góry nogami, a jakoś dual pump res ma obie pompki właśnie do góry nogami.

 

Dual pump res ma pompy na dole a to co widziałeś to pewnie podejście na dwa rezerwłary

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe.
jacekcz, nie masz problemów z pompka w tym topie, bo moja dziwne dźwięki wydaje przy prędkości powyżej 3,5?
Raz jest lepiej raz gorzej, wywaliłem logo EK z tuby , troszkę się poprawiło, ale żebym w nocy wytrzymał  przy tych dźwiękach to raczej mało prawdopodobne, jakieś dziwne trzaski, jakby wibracje.

Rozbierałem nic tam nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe.

jacekcz, nie masz problemów z pompka w tym topie, bo moja dziwne dźwięki wydaje przy prędkości powyżej 3,5?

 

 

Nie ma problemów. Wszystko działa jak trzeba. Pompka leży na gąbce i jest totalna cisza.

Generalnie ten TOPO-REZ to bardzo dobra konstrukcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się bardzo podoba, fajna sprawa, tylko nie wiem czy nie wziąłem za dużego reza 140, chyba 100 by mi starczyła, rez raczej nie ma na nic wpływu.
U mnie jest zamocowane do płaskownika, żadnych wytłumień dodatkowych nie zastosowałem, doda się jakieś gumki, jak będę kranik zakładał.
Ale sam hałas z tego nie wynika, raczej to jakieś wibracje już we wnętrzu topa i kontaktu z nim pompką w czasie obrotów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...