Skocz do zawartości
mod:3d

Czym się na codzień zajmujecie .... ??

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ w wyszukiwarce nie znalazłem podobnego topica postanowiłem o to zapytać bo po prostu mnie to ciekawi i innych userów zapewne podobnie :twisted: ja na codzień jestem uczniem I klasy LO :cry: niestety, ale już za 2 latka na upragnione studia :P ponadto po szkole lubie gdzieś wyskoczyć z qmplami lub qmpelkami :wink: a tak to się jeszcze lubię obijać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grzesio: to moze wybaczmy mod:3d ze zamiescil ten topic bo tamten byl juz dawno wiec duzo sie moglo zmienic wiec proponowalbym abysmy napisali jeszcze raz. A skoro juz mowa o tym czym sie zajmujemy powiedzcie mi jak mozna zaczac prace jako informatyk??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grzesio: to moze wybaczmy mod:3d  ze zamiescil ten topic bo tamten byl juz dawno wiec duzo sie moglo zmienic wiec proponowalbym abysmy napisali jeszcze raz. A skoro juz mowa o tym czym sie zajmujemy powiedzcie mi jak mozna zaczac prace jako informatyk??

Moze by zaczac od studiow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak ale jakich?? Bo na panstwowe nie startuje bo mam za slabe swiadectwo... wiec sie nie dostane... wolalbym jakies prywatne ale rzeby te prywatne mialy jakas renome a nie ze pozniej gdzies pojde i dowiem sie ze "a pan z xxx to dziekujemy"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak ale jakich?? Bo na panstwowe nie startuje bo mam za slabe swiadectwo... wiec sie nie dostane... wolalbym jakies prywatne ale rzeby te prywatne mialy jakas renome a nie ze pozniej gdzies pojde i dowiem sie ze "a pan z xxx to dziekujemy"

No to po frytkach :D

Trzeba sie bylo wczesnie zorientowac :D

Ale jestem mily dzisiaj, co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz zaraz , kto patrzy na swiadectwo ? ktore uczelnie ? chyba tam gdzie nie ma egzaminow tylko konkurs swiadectw (chyba chemia na uw ) a tak zdajesz egzaminy politechnika np 200 punktow 100 matma i 100 fizyka ... tylko to sie liczy masz 150 punktow i jestes na kazdym kierunku jaki chcesz , tam sie nie liczy swiadectwo ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz zaraz , kto patrzy na swiadectwo ? ktore uczelnie ? chyba tam gdzie nie ma egzaminow tylko konkurs swiadectw (chyba chemia na uw ) a tak zdajesz egzaminy politechnika np 200 punktow 100 matma i 100 fizyka ... tylko to sie liczy masz 150 punktow i jestes na kazdym kierunku jaki chcesz , tam sie nie liczy swiadectwo ...

Wieczorowa informa na krakowskim AGH. Nie ma egzamów, tylko konkurs, o ile wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak ale jakich?? Bo na panstwowe nie startuje bo mam za slabe swiadectwo... wiec sie nie dostane... wolalbym jakies prywatne ale rzeby te prywatne mialy jakas renome a nie ze pozniej gdzies pojde i dowiem sie ze "a pan z xxx to dziekujemy"

No to po frytkach :D

Trzeba sie bylo wczesnie zorientowac :D

Ale jestem mily dzisiaj, co?

xslimakx

Jest dużo dobrych prywatnych wyższych uczelni, tylko trzeba mieć kupę kasy, żeby tam studiować. A również na państwowe dostaniesz sie spokojnie nawet z najgorszym świadectwem, bylebyś egzamin dobrze napisał - to tyczy sie lepszych kierunków.

 

No chyba, że tych chcesz sie obijać i dlatego szukasz prywatnych - wtedy to jak napisałeś - "a pan z xxx to dziekujemy".

 

grzesio

Co ty okres masz dzisiaj - strasznie ludzi bluzgasz, ze mna włącznie :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 lo ....teraz tylko matura i na studia ..karwa .zaczynam sie powoli corazbardziej bac o to wszytko i jeszcze te egzaminy na polibude zgroza ....... albo umcs w lublinie ...a jak sie nie uda (twu ) to ja nie wiem trzba bedzie zdac byle gdzie i sie przeniesc .bo o prywatnych to chyba moge zapomniec to juz kase trzeba miec a nie checi tylko ....co ja baran robilem przez ostatnie 4 lata zamiast sie uczyc ?? co ja teraz robei zamiast sie uczyd do matury ? ojoj czaro widze oj czarno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja 1 klasa lo, profil mat-inf-fiz (poje... jestem :P). eh to nie to co gimnazjum. siedziales i zbijales baki, na swiadectwie spox ocenki :D. a w wolncyh chwilach to kosz, jakis klub czy cus, kumple i kumpelki no i komp oczywiscie.

potem to na studia. moze na agh ??? ehh marzenia :D. tylko cza sie zaczac uczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 lo ....teraz tylko matura i na studia ..karwa .zaczynam sie powoli corazbardziej bac o to wszytko i jeszcze te egzaminy na polibude zgroza ....... albo umcs  w lublinie ...a jak sie nie uda (twu ) to ja nie wiem trzba bedzie zdac byle gdzie i sie przeniesc .bo o prywatnych to chyba moge zapomniec to juz kase trzeba miec a nie checi tylko ....co ja baran robilem przez ostatnie 4 lata zamiast sie uczyc ?? co ja teraz robei zamiast sie uczyd do matury ? ojoj czaro widze oj czarno

Stary, ty się boisz? Ja po 5.5 roku psychologii stwierdziłem, że to o du.pę rozbić i przerwałem, brakuje mi 2 examów i magisterki. Postanowiłem informatykę zacząć- w wieku lat 26-LOL...zanim się zbiorę, dostanę, skończę, to będę o emeryturze myślał powoli...a w między czasie trza z czegoś żyć :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 rok na polibudzie (niestety ne informę żem się nie dostał).

upsss.... jakoś staro się poczułem

mam takie same odczucia :) pocieszył mnie tylko bortas i Dijkstra :)

Ale może pisz na jakiej polibudzie - w jakim mieście.

 

Ja męczę się na polibudzie warszawskiej - informatyka (wydział elektroniki i technik informacyjnych - informatyka jest na kilku wydziałach).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...