Skocz do zawartości
makumba001

Lg W2343t-pf Czy W2353v-pf

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem ci, że sam byłem zdziwiony. Kąty widzenia w W2254 są rewelacyjne. Ktoś tam wcześniej pisał, że nie kupi sobie LCD, bo jak zaprosi kolegów to nie będą mogli oglądać filmów (ze względu na kąty widzenia). Wg. mnie straszna głupota, chodziłem po całym pokoju i w zasadzie z każdego miejsca wszystko pięknie widać.

Do tej pory używałem 19" CRT DELL`a i gdyby nie fakt, że zagracał pół pokoju i ciągnął kupę prądu, pewnie dalej bym go używał. Jeżeli chodzi o odwzorowanie barw, ich nasycenie to oczywiście CRT rządzi pod tym względem. Nie znaczy to jednak, że kupiony przeze mnie LG świeci słabo :) Ciekawą opcją jest f-ENGINE, gdzie możemy zwiększyć jakość kolorów i kontrast (opcja przydatna w grach i podczas oglądania filmów)

Podświetlenie matrycy jest w równomierne, nie zauważyłem smużenia, lagów, martwych pixeli, ani niczego co mogłoby wpływać na dyskomfort pracy. Za takie pieniążki jest to bardzo dobry monitor, który mogę polecić każdemu.

 

Jedynym minusem jest to, że bardzo chętnie przyciąga kurz, paprochy i inne świństwa, dlatego baaardzo szybko się brudzi.

Na koniec kilka fotek:)

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

fajny ten lg,moze tez sobie kupie taki sam model

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam (prawie bo serie W53) ale mam problemy z tym monitorem, tzn gdzies tutaj w poprzednich postach to napisalem ale sie powtorze... u mnie monitor po zgaszeniu sobie mocno "trzeszczy" prawdopodobnie plastik po nagrzaniu... mam pytanie czy u Ciebie takie cos wystepuje czy wszystko jest w porzadku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam (prawie bo serie W53) ale mam problemy z tym monitorem, tzn gdzies tutaj w poprzednich postach to napisalem ale sie powtorze... u mnie monitor po zgaszeniu sobie mocno "trzeszczy" prawdopodobnie plastik po nagrzaniu... mam pytanie czy u Ciebie takie cos wystepuje czy wszystko jest w porzadku?

Nie, nic takiego nie zaobserwowałem. To fakt, trochę się grzeje, ale żadnych trzasków, pisków nie stwierdziłem. Dziwna sprawa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A od jak dawna masz monitor i po ile godzin dziennie mniej wiecej chodzi? Ja tak po kilku dniach zaobserwowalem takie zjawisko i juz mniej wiecej miesiac sie z tym mecze bo nie moge oddawac monitora jeszcze na gwarancje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A od jak dawna masz monitor i po ile godzin dziennie mniej wiecej chodzi? Ja tak po kilku dniach zaobserwowalem takie zjawisko i juz mniej wiecej miesiac sie z tym mecze bo nie moge oddawac monitora jeszcze na gwarancje...

Monitor mam od 3 czerwca. Przez ostatni weekend chodził non stop (z kilkugodzinną przerwą w nocy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Kupiłem W2353V-PF na przełomie sierpnia i września. Od tamtej pory był u mnie jakieś 8 dni, potem była pierwsza awaria nie rozpoznana przez serwis, potem druga naprawa tego samego problemu, czyli wymiana płyty głównej. To w sumie jakiś miesiąc i odebrałem go dzisiaj w dalszym ciągu jest niesprawny. Czeka mnie 3 trzecia naprawa, kolejne 2 tygodnie. Przestrzegam przed centralnym serwisem monitorów Lg, firmą RAGZ w Łodzi oraz przed infolinią i działem reklamacji firmy LG, ich ignorancja jest porażająca, kompletnie mają gdzieś interes klienta. Jedyna nadzieja, że jeszcze 2 naprawy i wymienią mi go na nowy zgodnie z warunkami gwarancji, ale nikogo nie interesuje, że przez ten czas pracuję na gorszym sprzęcie.!!!!! Wybaczcie, jeżeli trochę nie w temacie, ale takie wpadki wymagają upowszechnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...