Skocz do zawartości
romek

Gecko Cup Bemowo - Relacja Foto

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

Fascynują samochody, tuning i wyścigi na 1/4 mili mogliśmy zobaczyć 2 maja 2009 roku na lotnisku Bemowo w Warszawie. Organizatorzy Gecko Cup 2009 i Stowarzyszenie Sprintu Samochodowego przygotowali dla zwiedzających wiele atrakcji jak pokazy palenia gumy, koncerty hip-hopowe: Reakcja, Fokus & Rahim - Pokahontaz oraz Alabama Band (covery rock'n'rollowych przebojów). Tysiące widzów mogło podziwiać piękne hosstessy, ekskluzywne samochody a na deser 1000 konne bolidy przygotowane na odcinek 1/4 mili. Zapraszamy Was do obejrzenia galerii zdjęć jaką znajdziecie naciskając w TYM MIEJSCU. Wyniki wszystkich przejazdów można znaleźć pod TYM LINKIEM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje odczucia co do minionej imprezy Gecko Cup 2 maja na Bemowie są mieszane. Z jednej strony dobra organizacja, super pogoda, brak problemów technicznych organizatorów/a te niestety w poprzednich latach sie zdarzały zbyt czesto/ z drugiej strony zaś brak czołowki polskiego streetracingu. Niedawno rozegrane byl również wyscigi w Ułęzu, organizatorem byla grupa WST Warsaw Speed Team. Pierwesza dziesiatka najszybszych kierowców z Ułeza byla szybsza od kogokolwiek z bemowa!!!! Zabrakło Białej vette /najszybszego auta w pl obecnie/ Nie pojawił sie Dunlop Vtg NoLimit Team, Najszybszymi klasami na bemowie były Rwd i Fwd z czasami >11s.

 

Kiedys wyscigi organizowane przez sss miały rangę mistrzostw polski w wyscigach równoległych. Z tego co ostatnio wyczytałem juz tak nie jest. Zostało to zastapione tytułem Gecko Cup. Brak sponsorów? Jezeli tak beda wygladały kolejne wyscigi, to niestety frekwencja moze ulec dramatycznemu spadkowi. Do tego ceny biletów na poziomie 35zl za osobe. Szok.

 

Jezeli tak ma wygladac przyszłosc sss to chyba czas zaczac regularnie wybierac sie na zawody org przez wst. Szkoda ze nastapiły takie zmiany, Sadziłęm ze jedna organizacja zajmujaca sie wyscigami na 1.4 w Polsce wystarczy.

 

Ps. Prowadzacy zawody moglby w koncy zaczac zajmowac sie tym co do niego nalezy: podawaniem nazw klas ktore aktualnie startuja, nazwisk kierowcow, nazw aut, oraz co najwazniejsze podawaniem czasów osiaganych przez kierowców, najlepiej w trybie NATYCHMIASTOWYM gdyz w mojej opinii od tego własnie tam jest. Tym razem niesty tak nie bylo.

 

Jak przypomne sobie cokolwiek wiecej ciekawego to napisze. Dla tych byli na Bemowie i pamietaja czasy podaje link do strony z czasami z Ułęży z WST: najszybsi WST

 

 

ops, przperaszam za pomylke Krystian Mazur byl na bemowie jednym z najszybszych i jest tez w top 10 WST. Szkoda ze tylko jeden...

 

 

JA jestem generalnie rzecz ujmujac co najmniej lekko zniesmaczony. Moze dlatego ze pamietam poczatki sss i bogaty kalendarz imprez, mocne auta i walke w kazdej z klas. Zaprasza do dyskusji wszystkich ktorzy byli, interesuja sie, lub moga mi wyjasnic nagle pogorszenie sie popularnosci sss vel Gecko Cup.

Pozdrawiam

Edytowane przez zala666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DeJot mówił, że VTG całkowicie wycofało się z sss i już nie będzie brało w tym udziału. Również miałem wybrać się na bemowo, jednak już wcześniej wiedziałem, że polskiej czołówki (VTG) tam nie ujrzę, więc czekam na 9 Maja albo 6 Czerwca - WST. :)

 

Z tego co mi wiadomo, organizatorzy sss nie są do końca uczciwi, więc musiało wyjść tak jak wyszło ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DeJot mówił, że VTG całkowicie wycofało się z sss i już nie będzie brało w tym udziału. Również miałem wybrać się na bemowo, jednak już wcześniej wiedziałem, że polskiej czołówki (VTG) tam nie ujrzę, więc czekam na 9 Maja albo 6 Czerwca - WST. :)

 

Z tego co mi wiadomo, organizatorzy sss nie są do końca uczciwi, więc musiało wyjść tak jak wyszło ...

 

A co z mistrzostwami polski w wyscigach rownoleglych? SSS juz ich nie organizuje? WST wzielo sprawy w swoje rece? Czy moze chwilowo nie ma takowych? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezik (prezio SSS) zabronił startów złotej Vette z powodów osobistych. Nikt z VTG już nigdy nie pojawi się na jego imprezie.

Edytowane przez saleen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, chyba zaczynam rozumiec ocb tym razem.

 

 

@saleen: to sprawdzona iformacja ze VTG nie ma co oczekiwac na imprezach SSS? Arkadiusz Oziębło "OZ" pogroził palcem i pozamiatane??? Szkoda, fajny facet, od tej strony go nie znalem.

 

@MaSell: jakos tak mi sie powiedzialo o tej vette. A co do czasów rzeczywiscie w pliku z czasami nie ma takich rezultatów. WTF?!?!?! Po co w takim razie je wkleili???

 

 

Scena legal streetracingu zaczyna mi powoli cuchnac stechlizna. Nie sadzielm ze do czegos takeigo dojdzie.

 

Saleen jak wiesz cokolwiek wiecej o obecnej sytuacji, chociażby jak wyglada sprawa z mp na 1/4 to napisz, jestem bardzo ciekaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arkadiusz Oziębło "OZ" pogroził palcem i pozamiatane??? Szkoda, fajny facet, od tej strony go nie znalem.

Fajny facet tak ? Zdyskfalifikował VTG za to, że ścigali się nielegalnie na ulicach (a tego nie wolno według regulaminu członkowstwa) a sam ma filmiki na youtube jak się ściga, no comment. I to jest "fajny facet" ?! Ehh... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@saleen: to sprawdzona iformacja ze VTG nie ma co oczekiwac na imprezach SSS? Arkadiusz Oziębło "OZ" pogroził palcem i pozamiatane??? Szkoda, fajny facet, od tej strony go nie znalem.

Jak najbardziej sprawdzona.

 

Scena legal streetracingu zaczyna mi powoli cuchnac stechlizna. Nie sadzielm ze do czegos takeigo dojdzie.

Sypać się zaczeło od jakiegoś 2007r... choć niektórzy mówią że wewnetrzny "smród" pojawił się już w okolicach 2005r, po częsci to z pewnością prawda.

 

 

Fajny facet tak ? Zdyskfalifikował VTG za to, że ścigali się nielegalnie na ulicach (a tego nie wolno według regulaminu członkowstwa) a sam ma filmiki na youtube jak się ściga, no comment. I to jest "fajny facet" ?! Ehh... 

Widzę, że trochę w tym siedzisz... wobec tego pewnie nie muszę przypominać że z tym ściganiem po ulicy to denna wymówka. Przcież on to ma głęboko w d..., haha, że niby troszczy się o bezpieczeństwo na ulicach? Zdyskwalifikował GSa z powodu osobistej niechęci, niestety (a może stety?) tym sposobem strzelił se w kolano. A forum SSS? Nie widziałem większej komuny w internecie niż na forum SSS. Do tego stopnia, że cenzurują nawet posty zagranicznych gosci bo pojawiło się tam słowo VTG :lol2:

 

Pora wbijać na WST i cykle alternatywne, SSS niech se zdechnie. Jeszcze paru zawodników się wycofa od nich i będą zerem.

Edytowane przez saleen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że trochę w tym siedzisz... wobec tego pewnie nie muszę przypominać że z tym ściganiem po ulicy to denna wymówka. Przcież on to ma głęboko w d..., haha, że niby troszczy się o bezpieczeństwo na ulicach? Zdyskwalifikował GSa z powodu osobistej niechęci, niestety (a może stety?) tym sposobem strzelił se w kolano. A forum SSS? Nie widziałem większej komuny w internecie niż na forum SSS. Do tego stopnia, że cenzurują nawet posty zagranicznych gosci bo pojawiło się tam słowo VTG :lol2:

 

Pora wbijać na WST i cykle alternatywne, SSS niech se zdechnie. Jeszcze paru zawodników się wycofa od nich i będą zerem.

O osobistej niechęci słyszałem, ale nie wiem o co tam poszło, więc podaję oficjalną wersję ;)  a że jest jaka jest no to cóż... 

 

Kto wybiera się 6 czerwca na WST ? ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie pozostaje chyba nic innego jak powiedziec sss papa i zaczac regularnie olewac ich zawody, by przyspieszyc co nieuniknione. A i oczywiscie przydaloby sie sprawdzic jak wychodzi organizacja WST. Mam nadzieje ze jedna organizacja przejmie najszybszych kierowcow i skusi ich do scigania sie na organizowanych prze siebie zawodach, bo nie widzi mi sie szUkanie po listach startowych na ktory wyscig u kogo przyjada najszybsi:). No i oby jak najmniej takich sytuacji na polskiej scenie sr sie pojawialo.

 

@MaciekCi: Wybierać sie wybieram, ale zeby zaplanowac takie wybieranie sie na 100% to przydałoby się wiedzieć gdzie bedzie impreza. A niestety póki co nie wiedomo.

 

Pozdrowienia dla wszystkich spragnionych tego, czego zabrakło na bemowie.

 

6tego bedzie cos a'la ALT?

Edytowane przez zala666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6tego bedzie cos a'la ALT?

Tak, tylko próba bedzie ustawioana na lotnisku nie torze. Wczoraj odbyło sie Lap race w ułezy.

I własnie duza czesc ludzi przeszła na imprezy typu time attack, lap race czy drifting sprawdzajace i uczace skilla.

 

A polska czołówka z ćwiartki, zawody u nas na których sie pojawia głównie służą do testów sprzetu bo głownym celem sa mistrzostwa wegier gdzie walcza nasi na lepszej nawierzchni.

Edytowane przez Dejot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...