Skocz do zawartości
vespereq

potrzebna opinia na temat cyfrówki

Rekomendowane odpowiedzi

znalazłem cyfrówkę firmy Trust,model powercam 820. 4mpixele rozdzielczosci jakies kosmicnze 2300x1700 czy cos takiego, dokladny opis jest na stronie http://www.trust.com, jestem ciekaw waszej opinii o tej cyfrówce bo jest w miare tania (700zł) a wydaje się być lepsza od niektórych olympusów. byłbym dźwięczny gdyby ktoś wyraził swoją opinię na temat tej cyfrówki,albo innych cyfrówek tej firmy, z góry dzięks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do 1000 zł to niewiele kupisz tzn kupisz tylko ze jakbys chcial kupic wszystko co ci jest potrzebne (akmulatorki, bo bys zbankrutował na zwykłych bateriach,ładowarka,dodatkowa karta pamęci 128MB-240zł to juz ci jakies 400 zł odchodzi, za 500 widzialem trusta 710, ale tez nie wiem co on jest wart ma podobne parametry do 820 tylko jest większy, jego opis jest tez na stronie ktora podalem powyzej, ale sądze że kiepsko będzie ci znaleźć ci coś za mniej niz 600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bedzie napewno mizernej jakosci... sorry ale cyfrowki z prawdziwego zdazenia z 4MP kosztuja ponad 2500zl a nie 700zl

 

Cos mi sie wydaje ze ta rozdzielczosc jest sztucznie powiekszana a sama matryca ma mniej...

 

Nie ma tez zoomo optycznego... tak wiec IMO te 4 MP to tylko marketing...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

roznica tkwi nie w matrycy, ale w soczewkach.

 

ja osobiscie wole 2mpix na szkle niz 4mpix na plastikowej optyce. dlatego odpadaja aparaty do 1000zl, zwlaszcza firm ktore sie fotografia nie zajmuja. chcesz porzadnego cyfraka - prosze bardzo - canon, olympus. minolta, sony ewentulanie hp (hp nie trawie - ale to tylko moja osobista i bardzo subiektywna opinia). wybieraj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...