Skocz do zawartości
_bartx

Master Overclocking Arena - Eliminacje Online

Rekomendowane odpowiedzi

Master Overclocking Arena – podkręcaj z MSI

 

11 maja 2009 roku rusza pierwsza polska edycja konkursu dla prawdziwych overclockerów!

 

Master Overclocking Arena to międzynarodowy turniej dla najlepszych mistrzów podkręcania płyt głównych. W tym roku wystartuje już druga edycja tego niesamowitego konkursu, ale po raz pierwszy kwalifikacje odbędą się także w Polsce.

 

MSI, jako znana na świecie firma produkująca najwyższej jakości komponenty, postanowiła po raz pierwszy w Polsce zorganizować prawdziwą bitwę dla overclockerów! 11 maja 2009 roku startują kwalifikacje, które w pierwszym etapie będą przeprowadzone on-line. W konkursie mogą brać udział dwuosobowe zespoły, które do 31 maja 2009 roku muszą nadesłać najlepszy wynik uzyskany na płycie MSI z chipsetem z rodziny Intel P4x.

 

Ale internetowa selekcja to dopiero wstęp do prawdziwych emocji. Pięć zespołów, które osiągną najlepsze wyniki, zostanie zaproszonych do wzięcia udziału w bitwie najlepszych z najlepszych. Polscy finaliści będą walczyć nie tylko o wartościowe nagrody rzeczowe, ale i o zaszczyt reprezentowania Polski podczas europejskiego finału MOA w Niemczech. Ponadto przed uczestnikami konkursu Master Overclocking Arena 2009 stoi szansa wyjazdu do Chin i wzięcia udziału w światowym finale, w którym wystąpią najlepsi overclockerzy świata, walczący o niesamowite nagrody i wieczną sławę.

 

 

http://dealers.msi-polska.pl/index.php?opt...s&Itemid=19

 

Czyli taki nasz forumowy low clock na 4200MHz ;) Ciekaw jestem ile osób z forum będzie brać udział. Ja bardzo chętnie bym się pobawił, ale nie wiem czy uda mi się załatwić płytkę Msi, bo to niestety warunek udziału w konkursie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią bym wziął udział gdybym miał mobo MSI i jakies pamieci DDR3, bo z dwojkami to raczej nie ma po co do tego podchodzic. No ale niestety koszty zbyt duże :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

Lipa, że tak wąsko określili wymagania. Widać, że lamki ustalały zasady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lipa, że tak wąsko określili wymagania. Widać, że lamki ustalały zasady.

Przynajmniej nie jest tak źle, jeśli chodzi o równych i równiejszych. Mobo MSI P45, C2D z zegarem 4200MHz - jeszcze daliby jakies ustawienia dla memków i PRAWIE liczyłby się tylko system.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa.. ;) Nie wiem czy ktoś tutaj ma MSI na P45, pewnie przejdą ci, którym uda się załatwić odpowiednie mobo ;)

Nie masz plyty? W sklepie ich pelno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz plyty? W sklepie ich pelno.

Ale p45 + ddr3 juz slabo :)

 

A co do kupowania plyt to niestety trzeba bedzie tak zrobic ;) a pozniej sprzedac :P:P:P

 

Sam tez mam pare fajnych plyt pod c2q ale niestety same asusy (albo stety:P)

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lipa, że tak wąsko określili wymagania. Widać, że lamki ustalały zasady.

Czemu tak sadzisz?

Celem tego konkursu jest najlepszy wynik na P4x, więc wiadomo że X48 odpada.

Jak byś to lepiej określ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyobraź sobie, że nie mam, a nie będę kupował trzeciej mając już Biostara P45 i Commando, które do tego są lepsze od Msi.

Wyobraz sobie, ze jak czegos chce, bo nie mam, to ide so sklepu i kupuje. Nie chcesz kupic plyty do konkursu to sie nie bawisz. Mnie rowniez sie nie podoba pomysl z MSI P4x, ale coz, zycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

Czemu tak sadzisz?

Celem tego konkursu jest najlepszy wynik na P4x, więc wiadomo że X48 odpada.

Jak byś to lepiej określ?

nie tylko 775 jest na świecie

pomijam oczywiście fakt różnicy wydajności innych platform

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie tylko 775 jest na świecie

pomijam oczywiście fakt różnicy wydajności innych platform

Nie wazne na czym by to nie bylo, zawsze ktos powie, ze czegos nie ma. Nie bedzie ograniczenia CPU, to beda marudzic, ze ktos mrozi. You get it?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nic nie będzie tak, żeby każdemu pasowało, nie ma takiej opcji ;]

 

I tak fajnie, że dzieje się coś w dobrą stronę na ocerów :)

 

To kto zamierza startować? [;

Edytowane przez KonradGT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polska edycja konkursu dla prawdziwych overclockerów![/b]

:lol2: :lol2: :lol2:

 

Prawdziwymi overclockerami beda wiec ci, ktorzy przez przypadek maja ową płyte i procesor krecacy sie na +- 4ghz :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moge miec juz teraz platinum ale ni cholera nie chce isc powyzej 500fsb :/ Wiec nawet nie oplaca sie bawic w to....

Dla E8x00 przecież Ci styknie takie fsb do 4.2Ghz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Dobre, nakupujecie płyt a potem na allegro będą tańsze ^_^ :gitarzysta:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może by tak spojrzeć na oc z innej strony? Wiadomo, że każdy sprzęt się kiedyś tam skończy podkręcać, sztuką jest wyciągnąć z niego jak najwięcej, a nie tyle ile robią najlepsze modele ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może by tak spojrzeć na oc z innej strony? Wiadomo, że każdy sprzęt się kiedyś tam skończy podkręcać, sztuką jest wyciągnąć z niego jak najwięcej, a nie tyle ile robią najlepsze modele ;]

NO tak tak :) Dlatego już poszukuje czegoś do pomordowania :) Tylko lancu musi znalezc troche czasu, a ja wroce z wakacji :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

Dobre, nakupujecie płyt a potem na allegro będą tańsze ^_^ :gitarzysta:

Apropos - mam bardzo tanio P45 platinum na DDR2 jakby ktoś chciał. Nóweczka oczywiście, 36m gwarki :-)

 

Może jakiś znawca wypowie się jakie są szanse dobrych DDR2 w konfrontacji z DDR3 bo tak szczerze powiedziawszy to nawet nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6'23.281 - kiełbasa squad - E8500 (6x500), Asus P5E3 Premium (X48) , mem @ 1000MHz 7-6-5-16 (dual DDR3)

 

6'29.953 - Yotomeczek - E8400 (6x500), DFI P35-T2RS (P35) , mem @ 625MHz 5-4-4-4 (dual DDR2)

 

(lowclock na PPC)

 

 

No niestety chyba byłoby ciężko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...