Skocz do zawartości
_bartx

Master Overclocking Arena - Eliminacje Online

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też. Chociaż widziałbym tu raczej Asusa albo DFI, bo mają dużo lepsze płyty główne ;) Nie widziałem tutaj nikogo, kto byłby zadowolony z tych płyt, nie wyliczam też ile sprzętu w sumie padło, żeby zrobić z pozoru prostą rzecz - spi 16m na 4,2ghz. Ja bym wolał na Commando kręcić :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło czytać, że wszyscy tak sympatycznie wypowiadają się n/t imprezy. W końcu to ostanio jeden z nielicznych powodów aby się spotkać. Mnie się dotrzeć nie udało aby tłum porobić, natomiast w przyszłym roku będzie lepiej (o ile będzie). Gratuluję MSI pomysłu i podpisuję się pod Markiem, więcej takich mprez!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciąż ludzie w dziale extreme narzekają na słabe płyty a to na procki a zazwyczaj Ryba i Chaos są na topie ...pisanie o szczęściu jest imo nie na miejscu .

Gratsy R&CH

Szczęście sprzyja lepszym :)

 

ryba & Chaos - GRATULACJE - zdominowaliście zawody :D

 

pozostałym uczestnikom również gratuluję - szczególnie wytrwałości w walce z przeciwnościami

 

Co do sprzętu - MSI poprawia się i najnowsze płyty sa już całkiem cakiem (Eclipse SLI to jeszcze nie ta najnowsza seria)

 

 

Zeby nie bylo - nie twierdze ze wygraliscie fartem/z pomoca opatrznosci czy cus takiego :-) Wiadomo, ze eclipse miał jazdy :P, prawdopodobnie nie umieliśmy jej okiełznać z powodu takiego, że nie przebenchowaliśmy na niej odpowiedniej liczby godzin, jest jakis odsetek promila ze tylko nasz egzemplarz mial jazdy, ale jest to niezwykle nieprawdopodobne. Napisałem coś tam o szczęściu (pewnie niepotrzebnie), bo zasłyszałem gdzieś w przelocie, że mieliście coś tam lepszego procka, ale sam tego nie wiem (zresztą CPU tutaj było lekko mówiąc mało znaczące, bo BCLK i tak wszystko blokowało :P). Wygraliście w najbardziej fair zawodach jakie można zorganizować i dobrze, że zostały zorganizowane bo nikt nie ma pretensji, tak jak w przypadku "eliminacji" innej firmy produkującej płyty główne. :P

A ja się nie zgodzę

BCLK rzędu 225-226 Eclipse robią bez większych problemów - z tego co wiem nikt na MOA nie dojechal do tej granicy raczej z powodu CPU.

Edytowane przez yotomeczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yotomeczek ma racje. Moja eclipse na c0 robi 226 bclk do spi32m. tutaj na 225 bclk mialem bsoda :] Mój cep najwyżej liczył SPI na 222x23, chyba miałem najlepszego cepa do spi na zawodach, przynajmniej podczas końca kategorii na 5 min. bo pozniej cos odwalilo i juz nie dzialal na tyle :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi raz karzą polskiemu teamowi potwierdzac wynik w smarku. Bez sensu, przeciez przez to leci czas na inne benchmarki, a już raz sobie potwierdzili.

Tez mnie to wkurza... siedze i czytam i czekam na dalsze info i caly podenerwowany jestem :)

 

EDIT: No i jest zatwierdzony :P

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Palec mnie boli od odświeżania :)

 

Autor nic nie pisze o kontroli u innych. Może to standard i się nie tylko nas czepiają. Nie ma co się wpieniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hhehe jaki koniec nasi mają jeszcze godzinę. Wydaje mi się, że nie chcą dalej podkręcać bo:

-znają możliwości swojego sprzętu,

-mają i tak bardzo dobre wyniki,

- i najważniejsze ihmo wszyscy by im się patrzyli na ręce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hhehe jaki koniec nasi mają jeszcze godzinę. Wydaje mi się, że nie chcą dalej podkręcać bo:

-znają możliwości swojego sprzętu,

-mają i tak bardzo dobre wyniki,

- i najważniejsze ihmo wszyscy by im się patrzyli na ręce.

Ta godzine wykorzystaja "na fajke":P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie mogą sobie grać w sapera, układać pasjansa i rozmawiać tutaj z nami na forum przez najbliższą godzinę w celu "sprawdzania stabilności" :)

 

Ktoś rozumie punktacje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na naszym forum padło pytanie o puntakcję.

Otóż każda z aplikacji stanowi 1/3. Ustanowiono bazowe wyniki we wszystkich trzech aplikacjach i wszystko powyżej nich to punktu (w SuperPI to sekundy).

Oto baza:

- SuperPI: 8.05.000,

- Aquamark3: 300 000,

- 3DMark03: 60 000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na naszym forum padło pytanie o puntakcję.

Otóż każda z aplikacji stanowi 1/3. Ustanowiono bazowe wyniki we wszystkich trzech aplikacjach i wszystko powyżej nich to punktu (w SuperPI to sekundy).

Oto baza:

- SuperPI: 8.05.000,

- Aquamark3: 300 000,

- 3DMark03: 60 000.

tylko nam o to chodzi O CO W TEJ BAZIE CHODZI i jak z tego punktacja jest wyciagana... bo...

 

Ktoś rozumie punktacje ?

... ja tez nie rozumie :P

 

PS. Teraz to dopiero sa nerwy jak sie czeka na wyniki :P.

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już rozumiem za wyjątkiem PI.

 

Na przykładzie polski:

 

300 000 to baza. Powyżej 300 000 to co jest to są punkty. Polska ma 368 637.

 

Punkty 68 637.

 

3dmark

 

baza 60 000 plska 80 771

 

punkty 20 771.

 

A super PI??

 

Ile s jest równe pkt. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bez sensu by było, bo w Aquamarku ogólnie przyrost punktowy jest większy niż w 3dmarku.

Tez tak uwazam... to juz szybciej bedzie tak...

 

80771/60000=1,3461

 

368637/300000=1,2287

 

480(s)/424,891=1,1297

 

JA to tak widze...:)

Na koniec wszystko pomnozyc przez siebie i wychodzi kto jest najbardziej pro elo.

 

PS. i pewnie tak jest bo patrzcie jak dlugo licza wyniki :P :P :P :P :P

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...