Skocz do zawartości
_bartx

Master Overclocking Arena - Eliminacje Online

Rekomendowane odpowiedzi

pierwszy wypowiadajacy sie, zaraz po tym starszym jegomosciu

 

edit:

a no tak teraz zauwazylem ze filmik nie od poczatku ustawiony ;) 24:44 min np.

Edytowane przez ilear

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde no tak , google zle obrazki podpisuje :P no to Chaos nie wypadles tak zle na tle reszty wypowiadajacych sie po tobie :D

Edytowane przez ilear

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałem udział w głosowaniu msi na zwycięzcę i w niedzielę dostałem em@il, że wygrałem nagrodę ;D. Tak, tylko że nawet nie mam pojęcia co, i czy chcą mi to przesłać ;). Jedynie po wysłaniu danych kolega z msi podziękował za słowa wsparcia i postawił :

 

^^

 

Pozostaje mi tylko czekać :)

 

ps: Albo głupim wysłałem swoje dane i jutro mogę się spodziewać kilku milionów długów na moje nazwisko ;P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heheheh jaki przystojny RYBA :)

sector nie pisz tak oficjalnie ze na mnie lecisz :P

 

kurde no tak , google zle obrazki podpisuje :P no to Chaos nie wypadles tak zle na tle reszty wypowiadajacych sie po tobie :D

wydaje mi sie (może nieskromnie), ze w mojej wypowiedzi nie popełniłem błedów a moj akcent nie jest zly :P

a fakt ze wypilismy troche wody ognistej mogl miec lekki wplyw na moje struny głosowe

 

Może nauczył się przemowy na pamięć. ;p

rozgryzles mnie :/

 

 

 

a dla potomnych .. jak ktos nie wie kto jest kto to screen wyjasniajacy wszystko

Dołączona grafika

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tia, wez popros Trauffmana zeby powiedzial Hamburger ;) Ubaw po pachy. Generalnie wiekszosc z tych ludzi ma dobry angielski, ale maja straszne akcenty lub wymowe i nie idzie ich dobrze zrozumiec. Coz, sam nie mam za bardzo poprawnej wymowy po angielsku, ale to wina zaniedbania i niezbyt czestego uzywania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tia, wez popros Trauffmana zeby powiedzial Hamburger ;) Ubaw po pachy. Generalnie wiekszosc z tych ludzi ma dobry angielski, ale maja straszne akcenty lub wymowe i nie idzie ich dobrze zrozumiec. Coz, sam nie mam za bardzo poprawnej wymowy po angielsku, ale to wina zaniedbania i niezbyt czestego uzywania.

I stresu i wielu innych czynnikow :)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zebym sie tlumaczyl, ale po tym, co my robimy tam na turniejach, to serio, ale ciezko jest myslec ;)

Dokladnie tak... jak piszesz zwykle posty to wiadomo ze mozesz je 10 razy poprawic bo "cos" tobie nie pasuje itp. a podczas normalnej rozmowy to odrazu wychodzi bo czasem "cos" palniesz i naraz sie zablokujesz i czasem ciezko jest wybrnac tak w locie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...