Skocz do zawartości
_bartx

Master Overclocking Arena - Eliminacje Online

Rekomendowane odpowiedzi

Gość majkel84

jak już mówiłem ja stawiam, że ze 20 osób (teamów) :-)

 

Tak też sądze, ze ktoś z MSI przeczytał ten topic i moje narzekania że zero emocji i stąd ta zachęta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak już mówiłem ja stawiam, że ze 20 osób (teamów) :-)

 

Tak też sądze, ze ktoś z MSI przeczytał ten topic i moje narzekania że zero emocji i stąd ta zachęta.

Jakby dopuscili jesczez chipset P35 to byloby o wiele wiecej zabawy (a tak de facto od P45 sie niczym nie rozni - niczym waznym dla SuperPi :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby dopuscili jesczez chipset P35 to byloby o wiele wiecej zabawy (a tak de facto od P45 sie niczym nie rozni - niczym waznym dla SuperPi :))

P35 od P45 w przypadku MSI rozni cala przepasc... P35 nie ma DR.MOSa :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój DR.MOS żył całe 4-5h od zakupu, dzisiaj oddałem na gwarę i czekam na zwrot kasy :/ Oczywiście brak wyników, nawet nie zdążyłem tego na 4,2ghz uruchomić, bo tyle problemów z tym było (P45 Neo2-FR) - na standardowym biosie podniesienie FSB o więcej niż 10MHz = płyta nie odpala. Update coś tam pomógł, ale też bez rewelacji. Nigdy więcej MSI :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość zastrzeżeń, które ludzie mają do organizacji MOA można by było usunąć, stosując takie same zasady jak w kwalifikacjach online we Francji:

Hardware limitation:

[*] Motherboard: MSI Intel-based : P3X / G3X / P4X / G4X / X38 / X48 / X58

[*] ES CPU allowed.

i znosząc ograniczenie marki, tak jak w Belgii/Holandii/Luksemburgu:

we were contacted by MSI Netherland which will do preliminary for Benelux: NO brand restriction for 1st round!

Może następnym razem MSI trochę lepiej to zorganizuje.

 

Za to we Francji mają jeden zapis, którego nie ma u nas:

[*] You can’t share a CPU. One CPU can be used only by one team or one single contestant. (See above for details & examples)

[*] You can’t share a motherboard. One motherboard can be used only by one team or one single contestant. (See above for details & examples)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BArt_X - doszedłeś, co dokładnie padło na tej mobo?

 

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

:wink:

Po włączeniu był tylko czarny ekran, zero pisków z głośnika czy coś - ten głośnik to zwykle nie działa, gdy jest potrzebny ;) W sumie to nawet dobrze, że się spierdzieliła (tylko szkoda, że nie zrobiłem żadnego wyniku :lol2: ), bo coś tak czuję, że miałbym duży problem, żeby ją odsprzedać, a tak dostanę 100% tego co zapłaciłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uczciwie przyznać się kto zgłasza wyniki do MOA?

 

Oj tam narzekacie potwornie... jak się wybierze odpowiedni model to mobas działa i praktycznie złego słowa powiedzieć nie można :)

Edytowane przez Xtreme Addict

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to we Francji mają jeden zapis, którego nie ma u nas:

Co to zmienia w tym tym przypadku? Ciężko dostać teraz perełki (aka mega selekty) z serii E7/8000 które zrobią te 4,2GHz? :lol:

 

A co do limitations: skoro w konkursie ma brać duża liczba ludzi w tym Kowalscy i rywalizacja ma się opierać o umiejętności, bo MSI chce wyłonić najlepszych, to jaki jest sens dopuszczania np X58? Tam dysponując kwotą dajmy na to 3,5k zł jesteś w top 5.

Im bardziej ciasna pula dopuszczonego sprzętu tym jest bardziej sprawiedliwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to zmienia w tym tym przypadku? Ciężko dostać teraz perełki (aka mega selekty) z serii E7/8000 które zrobią te 4,2GHz? :lol:

Procesor - łatwo, ale płytę MSI 525/560/600 fsb - to już trudniej.

 

Im bardziej ciasna pula dopuszczonego sprzętu tym jest bardziej sprawiedliwie.

Ale tym mniej ludzi weźmie udział. Mogło by nawet zostać P45, ale mogliby dopuścić inne marki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konkurs jest formą reklamy dla MSI, więc nie wiem jak sobie wyobrazasz udzial w konkursie MSI na płycie Asusa :lol:

Na przykład tak:

 

i znosząc ograniczenie marki, tak jak w Belgii/Holandii/Luksemburgu:

 

we were contacted by MSI Netherland which will do preliminary for Benelux: NO brand restriction for 1st round!

Imo mogliby dorzucić chociaż P35 i już byłoby fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie badz taki pewien, jak na pclolu odpalą DR.MOSa to dopiero beda wyniki :rolleyes:

Heh no tak... ale piwo cale szczescie i konkursowo i poza konkursem smakuje tak samo :) Nieprawdaz??:)

 

Wiec tak czy siak sie zglosze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...