Skocz do zawartości
_bartx

Master Overclocking Arena - Eliminacje Online

Rekomendowane odpowiedzi

Helllooł raz jeszcze :) Mam dosyc ciekawe info :)

 

Jako ze Lancu jest piczka i wymieka mam jedno wolne miejsce wiec jesli jest jakis chetny to zapraszammm :)

Kiedy dokladnie - ile dni ...

 

pyta Dev a nie ja. Ofc jesli chcialbys z nim jechac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lancu jedzie pić na kawalerskie tak więc nie jedzie na moa ;P (to tak żebyście już nie spamowali na gg :F)

 

@matiz

MOA jest 20tego czerwca we wrocławiu :)

 

Powodzenia życzę :**

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Helllooł raz jeszcze :) Mam dosyc ciekawe info :)

 

Jako ze Lancu jest piczka i wymieka mam jedno wolne miejsce wiec jesli jest jakis chetny to zapraszammm :)

Ja pojadę jeśli chcesz mnie zabrać :) Hm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ale coraz mniej mnie to obchodzi, tak jak cely ten event. Ostatecznie moge nie jechac wcale, ciekawsze rzeczy sa do roboty, niz branie udzialu w niedopracowanym evencie. Jak ktos nie potrafi i sie nie zna, niech lepiej nie bierze sie za organizacje czegokolwiek, a szczegolnie za prace w firmie IT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm dla mnie to najwazniejsze jest to ze spotkam ludzi ktorych juz dawno nie widzialem i poznam nowe osobistosci :) a reszta zajmie sie Devilek :lol: :lol:

From Dev :

 

Zartujesz Mareczku :ploom: Napewno tego chcesz :twisted2:

 

Oraz :plum: Male takie plum, specjalnie dla Marcinka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ale coraz mniej mnie to obchodzi, tak jak cely ten event. Ostatecznie moge nie jechac wcale, ciekawsze rzeczy sa do roboty, niz branie udzialu w niedopracowanym evencie. Jak ktos nie potrafi i sie nie zna, niech lepiej nie bierze sie za organizacje czegokolwiek, a szczegolnie za prace w firmie IT.

smutno Ci? Zjedz budyń

 

Hmmm dla mnie to najwazniejsze jest to ze spotkam ludzi ktorych juz dawno nie widzialem i poznam nowe osobistosci :) a reszta zajmie sie Devilek :lol: :lol:

O ... i to jest podejscie ..

 

Ja i tak sie nie znam na OC .. jak ktos tu wczesniej napisal ja tylko rybie leje azot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ... i to jest podejscie ..

 

Ja i tak sie nie znam na OC .. jak ktos tu wczesniej napisal ja tylko rybie leje azot

Heh mam to samo :) tez leje leje :) a jak sie skonczy to ... tez leje :P tylko nie azot :)

 

ale i tak Janio jest najlepszy bo on zużywa więcej DI niz jakikolwiek procesor jakiego mialme z rekach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jednak nie jadę choć nawet rodzice się zgodzili i mam kase.

 

Ja i kolega mamy 15 lat. Pociąg mam o 5 12 , przesiadka i godzinny postój na wspaniałym dworcu w Katowicach i potem ponad 3 h drogi do Wrocka w pociągu dalekobieżnym ( jakoś trochę boje się w takim sam być ).

Byłbym 3 h na imprezie , a potem znów autobusem do domu. Rano mam autobus z Czewy , ale o 4 12 i nie mam jak tam wtedy być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sector, mam niestety złe wieści - wolfszary pojechał na zlot XS

ja z kolei mam jutro wesele, co gorsza swoje więc raczej nie wpadnę mimo szczerych chęci :lol:

Aaaaaaaaaaa, najlepszego :razz:

 

Ja też jednak nie jadę choć nawet rodzice się zgodzili i mam kase.

 

Ja i kolega mamy 15 lat. Pociąg mam o 5 12 , przesiadka i godzinny postój na wspaniałym dworcu w Katowicach i potem ponad 3 h drogi do Wrocka w pociągu dalekobieżnym ( jakoś trochę boje się w takim sam być ).

Byłbym 3 h na imprezie , a potem znów autobusem do domu. Rano mam autobus z Czewy , ale o 4 12 i nie mam jak tam wtedy być.

Jechałem sam 8h w pociągu dalekobieżnym ze sprzętem za 1.5k złotych i przeżyłem ;) A ludzi przez mój przedział trochę się przewinęło jednak :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uuu to wieczor sie udal;) wszystkiego co dobre:):):)

 

 

ano i Wam wszystkim startujacym, pewnie juz pedzicie na miejsce, rownej ale pasjonujacej rywalizacji a przedewszystkim swietnej zabawy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Napiszcie jakąś relację po wszystkim :wink:

 

Co do Devilka to myślałem, że skończył z kompami na zawsze :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako jeden z uczestników muszę powiedzieć, że impreza bardzo ciekawa i przyjemna, aczkolwiek dosyć męcząca (8h ciągłego latania z azotem + benchów + oc). Organizacja była całkiem dobra, jedyne co do czego można było się doczepić to płyty główne (na mojej i XA nie dało się uzyskać jakiejkolwiek stabilności - płyta za każdym razem zachowywała się zupełnie inaczej). Z chęcią spróbuję swoich sił w kwalwikacjach za rok. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...