Skocz do zawartości
scoobyskub

[7900gs] Czy Faktura Wystarczy Do Oddania Na Gwarancję?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jako że moja karta sypie artami od jakiegoś miesiąca, czy dwóch, to postanowiłem oddać ją na gwarancję, jednak nie mogę znaleźć karty gwarancyjnej. Mam jednak fakturę ze sklepu oraz naklejkę gwarancyjną na karcie graficznej. Czy wystarczy faktura i naklejka gwarancyjna do przyjęcia reklamacji?

 

I druga sprawa - czy w razie przyjęcia reklamacji dostanę nową kartę w cenie starej (7900gs)?

pozdrawiam

Edytowane przez scoobyskub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak dla ciekawości: dlaczego chcesz oddać "w ramach gwarancji"? Jeżeli od zakupu nie minęło więcej jak 2 lata i kupowałeś jako osoba fizyczna to w lepszej sytuacji jesteś oddając towar i powołując się na "niezgodność towaru z umową". Sprawa jest znacznie prostsza i jest duża szansa, że wymienią Ci kartę na nową "od ręki".

Szczegóły w załączniku.

ROZNICE__GWAR__NIEZG.doc

 

Gwarancji na towar udziela jego producent, a za niezgodność towaru z umową odpowiada sprzedający i ma na załatwienie sprawy max 14 dni kalendarzowych, a jeżeli uznasz, że uszkodzony towar jest Ci niezbędny natychmiast to nawet nie tyle, sam sobie odpowiedz co jest dla Ciebie lepsze :)

Edytowane przez hill70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, idź z kartą bez żadnego dowodu zakupu i powiedz, że Ci się zepsuła. Nie masz już żadnego dowodu zakupu, ale na karcie jest naklejka sklepu i nr karty. Przyjąć mogą i nawet nie powinni za bardzo marudzić. Ja w dawnych czasach jak oddawałem 9550 to tylko się zapytali w jakim mniej więcej okresie zakupiłem kartę i zabrali ją od ręki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...