Skocz do zawartości
bagienny

Pclab Przejęty Przez Onet.pl.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Firekage

Są, a własciwie BYŁY...

Hehe , no i potwierdza sie to o czym pisalem ;) Tylko Admini i Modowie wiedza ile tego bo oni to widza , my zas juz mamy posprzatany "pokoik". ;)

 

Gdybyscie widzieli PMki z IDG :P

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Raczej na 2 będą jechać po prostu, onetlab.pl będzie przekierowywał na pclab skoro "strona w budowie" :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomnieli tweakowcy jaka sami mieli sytuacje ;) mielismy swoje piekielko a przez jakis czas dublowane konta :)

co do pclab to hmmm pila swoje zarobil. Czas poodcinac kupony. Pamietam jak zaczynal a zaczynal od zera.

 

a na pure tez pogloski mowia ze jakas zmiana wlasciciela sie szykuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja o czymś nie wiem?

Jakie to pogłoski? :D

A czym tu się przejmować. Plotki to plotki. Ktoś coś chlapnie i się robi z tego wielka afera. ;]

 

Pewnie WP nas przejmie, bo Onet przecież nie będzie sam sobie konkurencji organizował. ;]]]]]]]]]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dwaIP

...

Sam jestem na Labie bardzo często i mogę stwierdzić, że można znaleźć tam ludzi całkiem sensownych, z którymi rozmawia się na poziomie. A trolle? Gdzie ich nie ma? Wystarczy nie zwracać uwagi. Tyle ode mnie.

...

Po zmianie regulaminu zniknie stamtąd pare osób (nie wszystkim pasuje podawanie danych osobowych,

nie pasuje zwłaszcza pro, a zapis w nowym regulaminie jest jednoznaczny)

Poziom forum zależy w znacznym stopniu od regulaminu i sposobu moderowania, jeśli zmiana regulaminu zbliży

moderowanie forum PCLab do forum Onet to zbliży też poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do PM-ek na labie ostatnio dostałem perełkę za zwrócenie delikwentowi uwagi na ortografie (normalnie tego nie robię, sam jestem dys, ale staram się nad tym panować, ale nawet mnie poraziły jego błędy). Oto co dostałem na PM :P:

 

"[ciach!]j analfabeto [ciach!]y ciulu ciach!a robisz ino szukasz dymów przyjedz do Oświęcimia kiedy chcesz ciulu ORT: ciach!y "

 

http://img413.imageshack.us/my.php?image=n...apybitowej2.jpg

 

Nic dodać nic ująć ;)

 

Następnym razem proszę o PM ze screen'em PM o takiej lub podobnej treści a jej autor zostanie odpowiednio "nagrodzony". Kilka razy już mi się zdarzało karać za podobne rzeczy, bo niektórym się wydaje, że na PM mogą sobie obrażać i bluzgać do woli - i w tym wypadku się mylą.

 

Odnośnie tego tematu - przeczytałem go cały i część wypowiedzi nawet nie skomentuję, bo część osób, które zarzucają szerzenie się "neokidyzmu" na PCL w podobnym tonie i poziomie (o ironio) się tutaj wypowiedziały.

 

Od siebie dodam tylko, że zawsze byłem jestem i będę przeciwny jakimkolwiek antagonizmom i wojenkom wortalowym. Być może dlatego tak dobrze się dogaduję np. z Sikorem i z Orgiuszem bo między innymi na tej płaszczyźnie jesteśmy zgodni :)

Edytowane przez Tommo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a na pure tez pogloski mowia ze jakas zmiana wlasciciela sie szykuje ;)

Nie wiem jakie jest źródło tych "rewelacji", ale mogę zapewnić, że nie forum nie jest wystawione na sprzedaż w tym momencie, ani nie planujemy takowej w rozsądnej do przewidzenia przyszłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos jeszcze - zabawne jest to , ze namietnie czytam Caleba...i tyle z artykulow na PPC...gdzie na PCL jakos czesciej mi sie zdaza ;)

Taka mała ironia, że na portalu stricte sprzętowym recenzje gier ukazują się chyba najbardziej regularnie :> Ale cóż, nie jesteśmy redakcją zawodową w której każdy ma czas na generowanie 10 artów miesięcznie, własne biurko i tonę sprzętu :| Realia są jakie są, ale pewnych barier nie przeskoczymy.

 

A czym tu się przejmować. Plotki to plotki. Ktoś coś chlapnie i się robi z tego wielka afera. ;]

 

Pewnie WP nas przejmie, bo Onet przecież nie będzie sam sobie konkurencji organizował. ;]]]]]]]]]]]

Myślę, że pudelek.pl albo plotek.pl byłby w sam raz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zmianie regulaminu zniknie stamtąd pare osób (nie wszystkim pasuje podawanie danych osobowych,

nie pasuje zwłaszcza pro, a zapis w nowym regulaminie jest jednoznaczny)

Poziom forum zależy w znacznym stopniu od regulaminu i sposobu moderowania, jeśli zmiana regulaminu zbliży

moderowanie forum PCLab do forum Onet to zbliży też poziom.

Nie sądzę, aby dotyczyłu to starszych użytkowników - musieliby naprawdę przerobić całą część rejestracyjną. Póki co jest niby rubryczka na imię i nazwisko, ale raczej nieobowiązkowa (wczoraj na próbę rejestrowałam się, ale nie dokończyłam, żeby bałaganu nie robić). Podejrzewam, że ktoś to z rozpędu przepisał, nie myśląc nad treścią. Jeszcze parę takich kwiatków na pewno będzie. Jak się człowiek spieszy, to się diabeł cieszy, wiadomo.

 

Po wczytaniu się - powtarza się punkt 26 z preambułą, punkt o wyszukiwarce jest póki co tylko teorią, ale p. 1 ładnie załatwia sporą część bolączek działu tematów ogólnych. W sumie poza szczegółami dotyczącymi sigów (kompletne zamieszanie, jak dla mnie nie muszą w ogóle istnieć) nie mam specjalnych zastrzeżeń.

 

Tyle tylko, że jeszcze mi się nie zdarzyło spotkać fuzji, gdzie słabszy by nie tracił. Więc i tu nie widzę raczej dobrych perspektyw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E nie ma się czym ekscytować, Onet (a właściwie ITI) od jakiegoś czasu przejmuje różne serwisy tematyczne (poprzez rózne spółki zależne) - to samo było z Audiostereo.pl. Może nie to samo bo tam narzucono nowych adminów, których 1 ruchem było zniechęcenie do pisania najbardziej wartościowych userów (załozyli Audiohobby.pl), pewnie dlatego, że "pisali językiem" niezrozumiałym dla neokidów wychowanych na MTV itp odmóżdzaczach. Z PCL tak nie będzie, bo aż takich wartościowych (wiedza + praktyka) userów tam nie ma, a jak są to na palcach 1 ręki można policzyć.

Skoro administracja przez jakiś czas pozostanie niezmieniona, to poziom nie powinien zaliczyć jakiegoś odchyłu (czy to w górę czy w dół).

A Pile można tylko pogratulować, że w czasie kryzysu (nadmuchanego przez media, ale jednak) udało się doprowadzić do takiej transakcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) Z PCL tak nie będzie, bo aż takich wartościowych (wiedza + praktyka) userów tam nie ma, a jak są to na palcach 1 ręki można policzyć.

(...)

I trudno się takiemu stanowi rzeczy dziwić. Bo kiedyś byli.

Jednak część po prostu przestała postować sama z siebie, część zaś zrezygnowana rozlała się po innych forach, m.in. właśnie Pure. Był to proces który trwał od kilku lat a Onet po prostu dał mu kolejny, tym razem "politycznie poprawny" powód. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak jak wielokrotnie prosiłem i proszę: Jeśli mam dostać bana za obrażanie Ciebie (bo owszem, zrobiłem to z pełną premedytacją - zasłużyłeś sobie) to niech to zrobi jedna z osób które naprawdę szanuję za charakter i cojones - Sikor lub Orgiusz :)

 

Dostać warna/bana z ręki samego Orgiusza lub Sikora (jego bezlitosną płetwą) to dla mnie zaszczyt :cool: (serio).

To musiałem zacytować.

Sądziłem, że Tommo jesteś rozgarniętą osobą a tu takie kwiatki.

 

Koniec OT.

Następny będzie odpowiednio nagrodzony - a zastanowię się co zrobić w sprawie już usuniętego OT.

Chyba, że pozostawię to Wszechmocnym moderatorom z cojones ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Villentretenmerth

na pcl nie wypierzesz nic bo albo sam tomo wlepi ci bana za teksty albo jego kumpel :D

No cóż, dlatego wolę pisać na ppc :)

 

ps. "wspominając" @sysaka - Who cares. nasze forum się wciąż turla i trzyma poziom i tylko tym sie powinniśmy interesować.

 

I oby tak dalej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat został oczyszczony z OT (przeniesione do http://forum.purepc.pl/Osla-laczka-f7/nies...ch-t297150.html )

 

 

Z góry ostrzegam, że będzie pod specjalnym nadzorem, więc wszelkie wycieczki osobiste będą skrupulatnie rozliczane.

Edytowane przez Sikor
Poprawka linka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat został oczyszczony z OT (przeniesione do http://forum.purepc.pl/Osla-laczka-f7/nies...h-t297150.html)

 

Z góry ostrzegam, że będzie pod specjalnym nadzorem, więc wszelkie wycieczki osobiste będą skrupulatnie rozliczane.

Się trochę linek uciął i "nie ma takiej strony". :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak chciałem sprawdzić co tam serwują i masz babo placek na całą stronę wyskoczyła reklama mc donalda, jeszcze z dźwiękiem.

Już widać efekty przejęcia przez onet, podziękowałem i wyszedłem bo denerwować się nie mam zamiaru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już widać efekty przejęcia przez onet, podziękowałem i wyszedłem bo denerwować się nie mam zamiaru.

1. onet nie wyświetla jeszcze ŻADNYCH reklam na PCLabie. Nie zostały jeszcze wpięte skrypty Onetowych serwerów reklam (adserwerów). Reklamy Big Maca zostały zaserwowane przez agencję reklamową ARBOmedia, z którą z racji przejęcia przez Onet rozwiązujemy umowę... Dział sprzedaży reklam Onetu będzie robił wszystko, żeby tego typu reklam na labie była minimalna ilość (bo na pewno do zera nie uda się ich wyeliminować).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...