Skocz do zawartości
dawidy

zasilacz Deer 350W za 99zl - czy lepiej cos innego?

Rekomendowane odpowiedzi

Koniecznie musze zmienic mojego codegena 300W (bo na ponizszej konfiguracji musze odlaczac nagrywarke, zeby windows sie wlaczyl).

Zastanawiam sie nad kupnem Deer'a 350W za 99zl.

Moze polecicie cos lepszego w tej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To faktycznie słabiutki ten codegen. Ja mam taki i spokojnie ciągne jak w podpisie. A co do zasilacza to z tego co wiem wszystkie są lepsze od codegenów, więc pewnie i ten się opłaca. Napisz skąd go zakupujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A stad: http://allegro.pl/show_item.php?item=12660138

chociaz poszukam jeszcze w lokalnych sklepach, zawsze to za przesylke nie trzeba placic :wink:

 

Slyszalem, ze te codegeny sa strasznie badziewne, ale przekonalem sie o tym dopiero teraz jak procka kupilem i zaczalem krecic.

Wkrotce zmienie k7s5a na cos lepszego, wiec bede chcial jeszcze troche wiecej megahercow z procka wydusic, a na tym zasilaczu to widze ze nie ma mowy.

 

I tak sie wlasnie zastanawiam co wybrac, poki co, z tego co slyszalem to w tej cenie ten deer 350W jest dobry i niezaglosny podobno.

Chce wydac max 100zl i chcialbym zeby zasilka wystarczyla mi na jakis czas.. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plyte to mam chyba najmniej ciekawa do krecenia, ale taki wynik 1700+@2400+ to i tak chyba calkiem niezle jak na te plyte, prawda? :wink:

Raz nawet mi poszedl 13x166, ale pamieci nie wytrzymaly pewnie i windows sie nie odpalil.

Ale moze juz jutro bede mial L7S7A2 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn w jakim sensie kichowe?

Bo ja wlasnie slyszalem ze sa calkiem niezle (w tej cenie oczywiscie), a wiecej raczej nie wydam.. :(  

Trzeba jeszcze cos do jedzenia kupic czasem... :cry:

w takim sensie ze deer 350wat dziala na moim configu 2minuty 3dmarka,potem sie pali(testowane na dwoch modelach) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w takim sensie ze deer 350wat dziala na moim configu 2minuty 3dmarka,potem sie pali(testowane na dwoch modelach) :D

a na tym fortronie 300W co masz w podpisie jest ok? 8O

bo taki fortron to za 65-70 zeta mozna kupic...

tu mnie zaskoczyles :!:

oczywiscie w pozytywnym sensie, bo wole wydac 70zl niz 99zl i miec lepszy zasilacz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w takim sensie ze deer 350wat dziala na moim configu 2minuty 3dmarka,potem sie pali(testowane na dwoch modelach) :D

a na tym fortronie 300W co masz w podpisie jest ok? 8O

bo taki fortron to za 65-70 zeta mozna kupic...

tu mnie zaskoczyles :!:

oczywiscie w pozytywnym sensie, bo wole wydac 70zl niz 99zl i miec lepszy zasilacz :)

"taki" fortron jest lepszy on chiefteka 360w :D

a niska cena z tad ze to sa naprawiane i trzeba dobrze trafic,nowy fortron 300w kosztuje 270zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radze olac tego deer'a 350W ,wyjatkowa kicha,jak mialem jeszcze palomino 1700+ wykreconego na 1.8GHz spalilem takie 3 w ciagu dwoch dni (cpu burn :) ).Kumpel ma Deer'a 400W i to juz jest porzadny zasilaczyk,automatyczna regulacja obrotow wentylatora wzgledem temperatury,ladnie trzyma napiecia.350-ka to nic innego jak bardziej wyzylowana 300-ka,natomiast 400-ka ma juz zupelnie inna konstrukcje plytki drukowanej ,wieksze radiatory itd.Kosztowal cos ok.150zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radze olac tego deer'a 350W ,wyjatkowa kicha,jak mialem jeszcze palomino 1700+ wykreconego na 1.8GHz spalilem takie 3 w ciagu dwoch dni (cpu burn :) ).Kumpel ma Deer'a 400W i to juz jest porzadny zasilaczyk,automatyczna regulacja obrotow wentylatora wzgledem temperatury,ladnie trzyma napiecia.350-ka to nic innego jak bardziej wyzylowana 300-ka,natomiast 400-ka ma juz zupelnie inna konstrukcje plytki drukowanej ,wieksze radiatory itd.Kosztowal cos ok.150zl

ten Deer 350W tez ma automatyczna kontrole obrotow:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=12660138

 

 

Kurka, ciezka sprawa z tym zasilaczem, juz mam taki metlik w glowie, ze zupelnie nie wiem na co sie zdecydowac.. :wink:

 

Mam tez mozliwosc wziecia Qtec'a 400W za 165zl, podobno cena dobra i zasilacz dobry, ale te 165 to dla mnie troche za duzo.. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny właściciel Fortrona FSB 60-BT informuje, że lepiej kupić to właśnie na allegro. Wytrzymuje de facto 380W, i na allegro za 60zł, tylko raczej kupować u Haszyda, ewentualnie Parady, NIKOGO INNEGO. Haszyd daje 3 mies gwrancji chyba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sluchaj nie kupuj tylko deer 350 wat :lol: mi poszly dwa egzemplarze :( na tym configu co ponizej i naprocu puszczonym na 2250 mhz zanizal mi zajebiscie napiecia, gdy tylko puscilem procka na 2500 mhz poszedl z dymem :( deer jednym slowem to badziewie !!!! wez lepiej tego fortona albo chiefteca z www.sirius.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny właściciel Fortrona FSB 60-BT informuje, że lepiej kupić to właśnie na allegro. Wytrzymuje de facto 380W, i na allegro za 60zł, tylko raczej kupować u Haszyda, ewentualnie Parady, NIKOGO INNEGO. Haszyd daje 3 mies gwrancji chyba...

Wlasnie z haszydem rozmawialem na temat zasilaczy i to on mi polecil tego Deer'a 350W, ale o fortrony go nie pytalem.

W takim wiec razie prawdopodobnie moj wybor padnie na fortrona. I jestem bardzo zadowolony, bo zaplace mniej, i biorac pod uwage to, co piszecie, bede mial dobry zasilacz.

Dziekie wielkie wszystkim za pomoc. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje ci lyknac to http://www.allegro.pl/show_item.php?item=12621231 napewno lepszy od codegena bedzie.

a nie lepiej od razu 300W?http://www.allegro.pl/show_item.php?item=12630626

Oczywiscie ze lepiej bedzie ta 300 ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> ma 15A max obciazenia na +12V gdzie deer ma 13A, nawet sie nie zastanawiaj. Tylko ze gwarancji juz nie daje 3 miesieczne na te zasilki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie masz pieniędzy ? chcesz nowego fortrona ?

 

kup modecoma!

 

to nie żart ;) te modele ISO350 czy jakieś takie po 135 na modecom.pl to istotnie fortron.. dokładnie który nie wiem, ale fsp napewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz go licytuje :)

Wlasnie spytalem go o gwarancje, jak nie daje to trudno, za te pieniadze moge zaryzykowac.

Jasne, że warto. Wystarczy popatrzeć po opiniach Haszyda, ten koleś przewałek nie robi, bo z tego żyje.

 

Zdaje sie, ze kolega polecial po Fortrona

A ja mam pytanko? Bedzie lepszy od Megabajta 300W z budy Tracera?

A czy Megabajt to nie Codegen przypadkiem aby? Czy coś pomyliłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie masz pieniędzy ? chcesz nowego fortrona ?

 

kup modecoma!

 

to nie żart ;) te modele ISO350 czy jakieś takie po 135 na modecom.pl to istotnie fortron.. dokładnie który nie wiem, ale fsp napewno.

MODE COM ISO-450P 350WPFC ale nie wiem w ktorych budach go montuja znasz nazwy ??

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie masz pieniędzy ? chcesz nowego fortrona ?

 

kup modecoma!

 

to nie żart ;) te modele ISO350 czy jakieś takie po 135 na modecom.pl to istotnie fortron.. dokładnie który nie wiem, ale fsp napewno.

czy to ten może : http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=6552 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...