Skocz do zawartości
nosweratu

Czyżbym Miał Się żegnać Z Moim Dyskiem?

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatno postanowiłem sprawdzić moje dyski twarde HD Tune i na jednym z nich otrzymałem po gruntownym skanie następujący wynik:

 

Dołączona grafika

 

Z tego co wyczytałem ze smarta wychodzi że nie ma błędów - mam zacząć mysleć o nowym dysku (lub tego puścić na gwarę- jest to dość kłopotliwe bo dane muszę gdzieś przenieść)

Jeśli ktoś miałby jakis pomysł odnośnie usunięcia błedów to proszę o sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem ze smarta wychodzi że nie ma błędów

I nie bedzie ... Samrt pokazuje tylko błedy logiczne na dysku a nie Fizyczne bady...

 

Na gwarancje...

Ps. Pokaż Samrt che zobaczyc ile czasu pracował...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech szkoda... bede musial skopiowac jakos dane...

 

a wiec sytuacja wyglada tak:

 

Dołączona grafika (to z everesta)

 

dla zwolenników HDTune:

pierwsza część

druga część

 

miałem nadzieje że da rady pochodzić jeszcze z 3 miechy... ale w sumie szkoda mi ryzykować

 

w kazdym razie biore się za szukanie rachunku.... dobrze ze nie skusiłem się na kilka zł tańszy dysk z aledrogo :rolleyes:

 

PS. Dysk kupiony 2 września 2008....

Edytowane przez nosweratu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

26 oczekujący żadnego realokowanego nie jest źle zaczął już pykać ? jak nie to backup danych, tool samsunga do dysku zapuść skan będziesz wiedział na czym stoisz zapodaj zerofilla ponowny skan powinno być ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Miodnyj

Odpal pod DOS'em Hutil (to taki narzędź szajsunga).

Mi osobiście na 9 dysków nie udało się nim naprawić tylko 2 (oczywiście mowa o dyskach Samsunga) -za mocno były zorane (dużo fizycznych badów).

Ten Twój wygląda na naprawialnego w 99% -tylko czeka Cię backup danych,bo musisz zrobić formatowanie niskiego poziomu.

Jeśli się nie uda a masz gwarę,to zawsze można z niej skorzystać.

Edytowane przez Miodnyj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

26 oczekujący żadnego realokowanego nie jest źle zaczął już pykać ? jak nie to backup danych, tool samsunga do dysku zapuść skan będziesz wiedział na czym stoisz zapodaj zerofilla ponowny skan powinno być ok.

Panowei juz jest bardzo źle... jak smart wykazuje ze sa podejrzane sektory do tego scan wykazuje bady to żaden program tu nie pomoże.. ..

 

Zgrywaj dane i serwis... bo to bedzie mogło sie pogłębiac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...