Skocz do zawartości
EvilKillaruna

O nieszczęśliwych użytkownikach i złych moderatorach

Rekomendowane odpowiedzi

Następnym razem proszę o PM ze screen'em PM o takiej lub podobnej treści a jej autor zostanie odpowiednio "nagrodzony". Kilka razy już mi się zdarzało karać za podobne rzeczy, bo niektórym się wydaje, że na PM mogą sobie obrażać i bluzgać do woli - i w tym wypadku się mylą.

Zabawne tylko jest że poziom jaki reprezentuje część moderacji PCL (bo można znaleźć tam osoby naprawdę OK) również do twórczości wysokich lotów często nie należy, zwłaszcza jeśli sprawę chce się załatwić grzecznie i na spokojnie właśnie przez PM. Co więcej, bardziej zabawne jest gdy dochodzi do sytuacji gdy mod reprezentuje naprawdę niski poziom i pozwala sobie na naprawdę zbyt wiele by później karać użytkowników za dokładnie TO SAMO co parę chwil wcześniej pokazał. Ale ten temat jest stary jak świat i doskonale wiadomo o co chodzi, a skoro do tej pory nic się nie zrobiło w tej kwestii to chyba raczej wypada w tym momencie zakończyć.

 

Anyway..

Pozwolę sobie zabrać głos w dyskusji. Wg, nie tylko w sumie mojej opinii, forum PCL ma dwa problemy w tym momencie: falę trolli która może (ale nie musi) przybrać na sile dzięki podłączeniu się pod Onet, jak również kwestie natury, wyrażę się specyficznie, "kompetencji kadry". Firekage ma po części rację że na PCL można (było?) znaleźć wiele osób z naprawdę rzetelną wiedzą, również i udzielających się lub pełniących funkcje na innych forach (vide Orgiusz), które coś ciekawego mają do powiedzenia, jednakże kilka razy zdawało mi się że jeśli żadnej z tych osób nie ma, zaczyna się dziećfest, przypomina mi się topic w dziale kart graf. gdzie gdzie po 20-25 postach wbił się bodajże neq i złapał za głowę jak przeczytał niektóre "porady".

Edytowane przez EvilKillaruna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Nie sądzę, aby dotyczyłu to starszych użytkowników - musieliby naprawdę przerobić całą część rejestracyjną. Póki co jest niby rubryczka na imię i nazwisko, ale raczej nieobowiązkowa (wczoraj na próbę rejestrowałam się, ale nie dokończyłam, żeby bałaganu nie robić). Podejrzewam, że ktoś to z rozpędu przepisał, nie myśląc nad treścią. Jeszcze parę takich kwiatków na pewno będzie. Jak się człowiek spieszy, to się diabeł cieszy, wiadomo.

Punkt 27 jest smieszny "doborwolne , ale wymagane by korzystac z uslug forum" Ktos chyba byl na "gazie" piszac ten punkt w regulaminie.

 

Zabawne tylko jest że poziom jaki reprezentuje część moderacji PCL (bo można znaleźć tam osoby naprawdę OK) również do twórczości wysokich lotów często nie należy, zwłaszcza jeśli sprawę chce się załatwić grzecznie i na spokojnie właśnie przez PM. Co więcej, bardziej zabawne jest gdy dochodzi do sytuacji gdy mod reprezentuje naprawdę niski poziom i pozwala sobie na naprawdę zbyt wiele by później karać użytkowników za dokładnie TO SAMO co parę chwil wcześniej pokazał. Ale ten temat jest stary jak świat i doskonale wiadomo o co chodzi, a skoro do tej pory nic się nie zrobiło w tej kwestii to chyba raczej wypada w tym momencie zakończyć.

 

Anyway..

Pozwolę sobie zabrać głos w dyskusji. Wg, nie tylko w sumie mojej opinii, forum PCL ma dwa problemy w tym momencie: falę trolli która może (ale nie musi) przybrać na sile dzięki podłączeniu się pod Onet, jak również kwestie natury, wyrażę się specyficznie, "kompetencji kadry". Firekage ma po części rację że na PCL można (było?) znaleźć wiele osób z naprawdę rzetelną wiedzą, również i udzielających się lub pełniących funkcje na innych forach (vide Orgiusz), które coś ciekawego mają do powiedzenia, jednakże kilka razy zdawało mi się że jeśli żadnej z tych osób nie ma, zaczyna się dziećfest, przypomina mi się topic w dziale kart graf. gdzie gdzie po 20-25 postach wbił się bodajże neq i złapał za głowę jak przeczytał niektóre "porady".

1. Zgadzam sie.

 

2. To nie jest problem PCLaba , to jest problem kazdego forum. Przypomij sobie to co linkowalem czesto z PCFormatu. Tam dopiero odchodza "akcje" Tak jest zawsze , kilku z jakas tam wiedza i reszta , ktora nie ma wiele do powiedzenia , a gdy tych "wiedzacych" nie ma - zaczyna sie dramat i doradzanie na pale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Punkt 27 jest smieszny "doborwolne , ale wymagane by korzystac z uslug forum" Ktos chyba byl na "gazie" piszac ten punkt w regulaminie.

A najlepsze - zgodzić się na niego trzeba albo cya z kontem. Jeśli zacznie mi przychodzić spam, rozważę cofkę konta lub zamianę adresu e-mail na jedno z kont z wp które świetnie się nadaje do tego celu. :rolleyes:

 

2. To nie jest problem PCLaba , to jest problem kazdego forum. Przypomij sobie to co linkowalem czesto z PCFormatu. Tam dopiero odchodza "akcje" Tak jest zawsze , kilku z jakas tam wiedza i reszta , ktora nie ma wiele do powiedzenia , a gdy tych "wiedzacych" nie ma - zaczyna sie dramat i doradzanie na pale.

O ile faktycznie trollstwo jest problemem powszechnym, tak jednak druga rzecz o której wspominam występuje podejrzanie zbyt często na PCL, był taki okres że wszelkie próby sprzeciwu na taki a nie inny stan rzeczy były regularnie usuwane w obojętnie jakiej by nie były formie - czy to jak najbardziej spokojnej i kulturalnej czy też wulgarnej (tylko z tymi drugimi mogę się zgodzić co do ich usuwania). Przelatując po tematach w zasadzie połowa ludzi ma większe lub mniejsze %.

 

Pamiętam doskonale - za głowę się łapałem. Nawet zarejestrowałem tam aby popisać sobie od czasu do czasu co myślę o tych bzdurach i jak wygląda rzeczywistość, ale gdy kiedyś się zaśmiałem z PCF że "jaki magazyn, takie forum", okazało się że dużo się nie pomyliłem :lol2: . U siebie mam stary numer PCF z 2001 kiedy to jeszcze wydawcą był SilverShark - to zupełnie inna gazeta, inny styl. A przede wszystkim brak wprowadzania ludzi w błąd, jak choćby w sławnym już zestawieniu poziomów wydajnościowych kart graficznych na podstawie punktów total z 3dm2005..

Tyle że tam znów z kolei nie wdziałem "problemów kadrowych" o których piszę wyżej. Jedynie bardzo niski poziom użytkowników.

Edytowane przez EvilKillaruna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabawne tylko jest że poziom jaki reprezentuje część moderacji PCL (bo można znaleźć tam osoby naprawdę OK) również do twórczości wysokich lotów często nie należy, zwłaszcza jeśli sprawę chce się załatwić grzecznie i na spokojnie właśnie przez PM. Co więcej, bardziej zabawne jest gdy dochodzi do sytuacji gdy mod reprezentuje naprawdę niski poziom i pozwala sobie na naprawdę zbyt wiele by później karać użytkowników za dokładnie TO SAMO co parę chwil wcześniej pokazał. Ale ten temat jest stary jak świat i doskonale wiadomo o co chodzi, a skoro do tej pory nic się nie zrobiło w tej kwestii to chyba raczej wypada w tym momencie zakończyć.

Miej odwagę na tyle (i lecieć po nickach), by napisać, że "Tommo cojones nie ma" - jak widać po dalszej treści tego posta chyba jednak ma.

 

Pozwolę sobie odpowiedzieć (korzystając z uprzejmości tego Wortalu) na Twoje zarzuty, które jak mniemam są skierowane do mnie.

 

Tak, dostałeś ode mnie bana na PCL za kolejne wojenki, pejoratywne zwracanie się do innych Forumowiczów, za to, że kolejny raz kiedy nerwy Ci puszczały i "jechałeś sobie po bandzie" po innych myśląc, że Twój "staż" na PCL (wyjątkowo krótki o ironio) robi z Ciebie nietykalnego.

 

I aż sobie coś zacytuję:

 

"Proszę o zdjęcie mi bana bo przez niego nie mogę w Core Clubie pisać".

 

O litości... Jeśli się Tobie wydaje, że przez to iż piszesz w CC jesteś na forum PCL nietykalny i możesz sobie innych wyzywać od debili to chyba Ci się dobrze w głowie pomieszało.

 

Na kpinę zasługuję fakt pisania do mnie na PM z zapasowego konta, grożenie mi szkalowaniem na Twoim pseudoblogu . Groziłeś mi też tym, że poleci na mnie od Ciebie skarga na mnie do Piły co jak mniemam zrobiłeś :) (gdybym tylko dostawał 10zł za każdą skargę na mnie od tych biednych, skrzywdzonych przeze mnie Userów to mógłbym chyba do końca życia nie pracować i dobrze żyć), ale chyba podstaw bym coś zrobił nie tak nie było, skoro Paweł to zignorował? (a wierz mi, że raczej nie ma tego w zwyczaju).

 

Jak widzisz mam odwagę stanąć z Tobą face to face (podstawowy angielski, ale mogę Ci to przetłumaczyć na polski jeśli tylko chcesz :) ) na innym gruncie, bez belki, możliwości karania warnem/banem. Jako Tommo - zwykły user portalu Purepc.pl :)

 

Natomiast jako moderator PCL zwracam się z uprzejmą prośbą do Administracji i Moderacji tego Wortalu (Orgiusz, Sikor and Co) by baczniej zwracali uwagę na to co i jak piszesz. Bo symptomatyczne jest jedno:

 

- zarejestrowałeś się na Pure wtedy kiedy już grunt pod nogami na PCL zaczął Ci się palić.

 

- za takie insynuacje na mój ( i wortalu PCL) temat już dawno powinieneś mieć wylotkę z tych dwóch for/wortali

 

Do zobaczenia jak wrócisz na PCL.

Edytowane przez Tommo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miej odwagę na tyle (i lecieć po nickach), by napisać, że "Tommo cojones nie ma" - jak widać po dalszej treści tego posta chyba jednak ma.

 

Pozwolę sobie odpowiedzieć (korzystając z uprzejmości tego Wortalu) na Twoje zarzuty, które jak mniemam są skierowane do mnie.

To nie jest kwestia odwagi ale taktu. Proszę więc zacytować gdzieś choćby jedno słowo. Ale skoro tak uważasz.. no to niech tak będzie i jedziemy z tym koksem:

 

 

Tak, dostałeś ode mnie bana na PCL za kolejne wojenki, pejoratywne zwracanie się do innych Forumowiczów, za to, że kolejny raz kiedy nerwy Ci puszczały i "jechałeś sobie po bandzie" po innych myśląc, że Twój "staż" na PCL (wyjątkowo krótki o ironio) robi z Ciebie nietykalnego.

Nie zarzucaj mi cech które sam reprezentujesz. To nie mi się wydawało że jestem nietykalny np. gdy jechałeś po administratorze. Po userach również.

Poza tym - czy ty naprawdę sądzisz że ja tu reprezentuję głównie siebie i tylko o mnie chodzi? :lol2:

 

I aż sobie coś zacytuję:

 

"Proszę o zdjęcie mi bana bo przez niego nie mogę w Core Clubie pisać".

 

O litości... Jeśli się Tobie wydaje, że przez to iż piszesz w CC jesteś na forum PCL nietykalny i możesz sobie innych wyzywać od debili to chyba Ci się dobrze w głowie pomieszało.

Ban był naliczony niesłusznie przez wadliwy automat. Stąd prośba + argumentacja. Chyba logiczne prawda? I nie pisać a odbierać PM więc nie przekręcaj moich słów jak już chcesz mnie cytować.

 

O litości... Jeśli się Tobie wydaje, że jesteś na forum PCL nietykalny i możesz sobie innych wyzywać od zgrai analfabetów to chyba Ci się dobrze w głowie pomieszało.

Plus drobna uwaga: zwrot "nie rób z użytkowników debili" nie jest nazywaniem tak adresata - gwoli ścisłości.

 

Na kpinę zasługuję fakt pisania do mnie na PM z zapasowego konta, grożenie mi szkalowaniem na Twoim pseudoblogu . Groziłeś mi też tym, że poleci na mnie od Ciebie skarga na mnie do Piły co jak mniemam zrobiłeś (gdybym tylko dostawał 10zł za każdą skargę na mnie od tych biednych, skrzywdzonych przeze mnie Userów to mógłbym chyba do końca życia nie pracować i dobrze żyć), ale chyba podstaw bym coś zrobił nie tak nie było, skoro Paweł to zignorował? (a wierz mi, że raczej nie ma tego w zwyczaju).

Wystarczy pomyśleć logicznie - jak miałem pisać ze zwykłego konta skoro było zbanowane? :lol2: Zapas tak jak pisałem: - 0 postów, nie postuję z niego i nie zamierzam.

Plus widzę że to ty w tym momencie mnie szkalujesz bo znów operujesz na swoich insynuacjach - zarówno w kwestii tego "niby mojego" szkalowania jak i "donoszenia". Cóż.. widzę że nie ma wyjścia:

http://www.techfanatyk.net/wp-content/uplo.../4/fs/foto1.png

http://www.techfanatyk.net/wp-content/uplo.../4/fs/foto2.png

http://www.techfanatyk.net/wp-content/uplo.../4/fs/foto3.png

Niech sobie poczytają, skoro masz odwagę zarzucać mi tak poważne rzeczy oficjalnie.

 

Tak, pisałem... już dawno temu. Tu zaś chodziło mi głównie o niesłusznego pozaczasowego bana. Poza tym - jako użytkownik przykro mi ale mam takie prawo i nic nie możesz na to poradzić. Każdy inny user też takowe posiada.

 

Jak widzisz mam odwagę stanąć z Tobą face to face (podstawowy angielski, ale mogę Ci to przetłumaczyć na polski jeśli tylko chcesz) na innym gruncie, bez belki, możliwości karania warnem/banem. Jako Tommo - zwykły user portalu Purepc.pl

Dziękuję, postoję w kwestii tłumaczenia i po raz n-ty proszę o zmianę tonu który już nie raz widziałem nie tylko w stosunku do mnie. To że nauczyłeś się rozmawiać z każdym jak z trollem na PCL nie znaczy że ja sobie na takie rzeczy będę pozwalał.

Nie myl pojęć, bo f2f byłoby gdybyś raczył odpowiedzieć mi na PM, jednakże jak później gdzieś przeczytałem "nie masz obowiązku". Ja też mam odwagę do paru rzeczy.

 

Natomiast jako moderator PCL zwracam się z uprzejmą prośbą do Administracji i Moderacji tego Wortalu (Orgiusz, Sikor and Co) by baczniej zwracali uwagę na to co i jak piszesz. Bo symptomatyczne jest jedno:

 

- zarejestrowałeś się na Pure wtedy kiedy już grunt pod nogami na PCL zaczął Ci się palić.

 

- za takie insynuacje na mój ( i wortalu PCL) temat już dawno powinieneś mieć wylotkę z tych dwóch for/wortali

Jako użytkownik który w zasadzie nie ma tu żadnych problemów proponuję abyś nie przekraczał tego co Ci wolno tu jako userowi.

Zobacz sobie datę kiedy dołączyłem - zobacz teraz kiedy dostałem pierwsze % od Kowala. Różnica kilku dni - rejestrowałem się wcześniej. Jeśli chcesz mi coś zarzucać publicznie to sprawdź najpierw czy masz ku temu solidne podstawy. I to by było na tyle w tej kwestii jak również w kwestii Twojego apelu do administracji. Nie złamałem żadnego z punktów regulaminu tego portalu (poza sigiem ale to było na samym początku i zdarza się każdemu) więc nie próbuj się zachowywać jakbyś to ty tu rządził.

 

Za wiele insynuacji pod adresem userów powinieneś mieć wylotkę już dawno temu, m.in. za powyższe. To ty podniosłeś tu rękawicę, nie ja bo nie podałem pierwotnie ani jednego nicka ani nazwiska, a krytyki poza PCL mi zakazać nie możesz.

 

Do zobaczenia jak wrócisz na PCL.

Tobie naprawdę się już coś myli od tej pseudomoderacji. Z takimi pseudo-groźbami proszę się powstrzymać...

 

.. i przeczytać mój tamtejszy sig. Bo niestety ale autobana już nie mam ale mój post na tym forum już nie padnie. Niektórych userów też bo mają dość.

Edytowane przez EvilKillaruna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest kwestia odwagi ale taktu. Proszę więc zacytować gdzieś choćby jedno słowo. Ale skoro tak uważasz.. no to niech tak będzie i jedziemy z tym koksem:

O.K. Lecimy.

 

(i tak już poprosiłem godzinę temu na PW [możesz się pluć o "układy"] preferencyjnie o warna/bana dla siebie (za to co tutaj w swojej ignorancji piszesz) bylebyś tylko Ty go razem ze mną dostał. Kto i i co dostanie to zadecyduje Administracja i Moderacja tego Forum - ja się jej ocenie chętnie poddam :)

 

 

 

Nie zarzucaj mi cech które sam reprezentujesz. To nie mi się wydawało że jestem nietykalny np. gdy jechałeś po administratorze. Po userach również.

I za to np. miałem rozmowę telefoniczną z Pawłem. Jak widać miłą, skoro dalej PCL moderuję, Ale Tobie wara od szczegółów tej rozmowy, bo nie mam zamiaru się takim osobom spowiadać (pomijając fakt, że jestem agnostykiem).

 

 

 

 

Ban był naliczony niesłusznie przez wadliwy automat. Stąd prośba + argumentacja. Chyba logiczne prawda?

Tłumaczyłem Ci na Twoim zapasie jak działa i w jaki sposób automat na PCL. To, że matematyka na poziomie pierwszych klas szkoły podstawowej Cię przerasta to już naprawdę nie mój problem.

 

O litości... Jeśli się Tobie wydaje, że jesteś na forum PCL nietykalny i możesz sobie innych wyzywać od zgrai analfabetów to chyba Ci się dobrze w głowie pomieszało.

Plus drobna uwaga: zwrot "nie rób z użytkowników debili" nie jest nazywaniem tak adresata - gwoli ścisłości.

 

Wystarczy pomyśleć logicznie - jak miałem pisać ze zwykłego konta skoro było zbanowane? :lol2:

Plus widzę że to ty w tym momencie mnie szkalujesz bo znów operujesz na swoich insynuacjach - zarówno w kwestii tego "niby mojego" szkalowania jak i "donoszenia". Cóż.. widzę że nie ma wyjścia:

http://www.techfanatyk.net/wp-content/uplo.../4/fs/foto1.png

http://www.techfanatyk.net/wp-content/uplo.../4/fs/foto2.png

http://www.techfanatyk.net/wp-content/uplo.../4/fs/foto3.png

Niech sobie poczytają, skoro masz odwagę zarzucać mi tak poważne rzeczy oficjalnie.

Tak jak myślałem. Jesteś na tyle głupi (za to określenie - [dosadnie ale niestety prawdziwe] proszę o warna), że sam się podłożyłeś na tacy - złotej.

 

Za ujawnienie prywatnej korespondencji (co jest zagrożone przez polskie i UE prawo) wnoszę uprzejmie o bana (długiego, jeśli nie perma) dla Ciebie :)

Tu zaś chodziło mi głównie o niesłusznego pozaczasowego bana. Poza tym - jako użytkownik przykro mi ale mam takie prawo i nic nie możesz na to poradzić. Każdy inny user też takowe posiada.

Dałem Ci 100% w sobotę kiedy miałeś 67% a mój warn to była "setka" i miesiąc przerwy od pisania na PCL. Następnego dnia minęły Ci 2 miechy od pierwszego warna ale ten ban został. Więc skończ w swojej głupocie i ignorancji tudzież matematyce na poziomie pierwszych klas szkoły podstawowej pier**lić.

 

Bo wymieniać poglądy i polemizować to ja mogę z kimś, kto jest chociażby średnio inteligentny. A nie z pelargionia.

 

Dziękuję, postoję w kwestii tłumaczenia i po raz n-ty proszę o zmianę tonu który już nie raz widziałem nie tylko w stosunku do mnie. To że nauczyłeś się rozmawiać z każdym jak z trollem na PCL nie znaczy że ja sobie na takie rzeczy będę pozwalał.

Nie myl pojęć, bo f2f byłoby gdybyś raczył odpowiedzieć mi na PM, jednakże jak później gdzieś przeczytałem "nie masz obowiązku". Ja też mam odwagę do paru rzeczy.

 

Rozmawiam z Tobą jak z trollem na PCL bo zachowujesz się tam jak troll.

 

Nie, nie mam obowiązku odpowiadać na Twoje marnej jakości, skomliwe, grożące mi i pisane z zapasowego konta PM. Ciesz się chłopcze, że jeszcze Ci tego zapasu nie skasowałem -my fault, zaraz to naprawię.

 

 

Jako użytkownik który w zasadzie nie ma tu żadnych problemów proponuję abyś nie przekraczał tego co Ci wolno tu jako userowi.

Zobacz sobie datę kiedy dołączyłem - zobacz teraz kiedy dostałem pierwsze % od Kowala. Różnica kilku dni - rejestrowałem się wcześniej. Jeśli chcesz mi coś zarzucać publicznie to sprawdź najpierw czy masz ku temu solidne podstawy. I to by było na tyle w tej kwestii jak również w kwestii Twojego apelu do administracji. Nie złamałem żadnego z punktów regulaminu tego portalu (poza sigiem ale to było na samym początku i zdarza się każdemu) więc nie próbuj się zachowywać jakbyś to ty tu rządził.

 

Ach, aż coś sobie z Ciebie wycytuję:

 

"Tak, pisaniem że im płacą oraz że są fanbojami.. szkoda tylko że to jakoś "umknęło"..

Zaś jeśli chodzi o zwroty "pajacowanie" i "robienie z użytkowników debili", to niestety ale to raczej obrażeni powinni się czuć czytający jego posty".

Chłopcze, obrażeni powinni czuć się Ci, którzy przeczytali Twoje aroganckie i obrażające innych posty. Za taką treść. Sam w swojej głupocie przyznałeś mi rację, że obrażałeś innych, sam grożąc mi żądałeś zdjęcia Ci bana... Ja tylko coś Twojego wycytowałem. A tego jest więcej - trust mi (simple english - wiem, nie rozumiesz, bo to Twoje granice percepcji przekracza, nie powiem "inteligencji" bo byłoby to nadużyciem tego słowa).

 

 

Za wiele insynuacji pod adresem userów powinieneś mieć wylotkę już dawno temu. To ty podniosłeś tu rękawicę, nie ja bo nie podałem pierwotnie ani jednego nicka ani nazwiska, a krytyki poza PCL mi zakazać nie możesz.

A jakoś jej nie mam. Zgadnij dlaczego? :)

 

Tobie naprawdę się już coś myli od tej pseudomoderacji. Z takimi pseudo-groźbami proszę się powstrzymać...

 

 

Nie. Bo (napiszę wprost): mam od jakiegoś czasu serdecznie dość informatyków-neokidów/prowokatorów (tak, to do Ciebie), którzy wszystkie rozumy pozjadali i myślą, że wolno im wszystko. Będziesz miał (wątpliwą) satysfakcję jeśli dostanę na tym forum warna/bana?

 

Ależ ja o to (warna/bana) grzecznie proszę :) Tyle, że warnując/banując mnie chcę też by Moderacja/Administracja wzięła pod uwagę Twoje posty na tym forum. Jeśli mam mam zostać ścięty to z ręki osób, które szanuję za cojones and something more :) A nie z ręki kogoś, kto dostał belkę "z łaski na uciechę".

 

 

 

I raczej nie pojawiaj się już na wiadomym forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu, Chłopy, nie macie PW ? Przecież to gorzej niż Moda na Sukces. :lol:

 

A tak robiąc totalny OT, który i tak zostanie usunięty...

 

A tego jest więcej - trust mi (simple english - wiem, nie rozumiesz, bo to Twoje granice percepcji przekracza, nie powiem "inteligencji" bo byłoby to nadużyciem tego słowa).

Tommo, jako moderator imho nie powinieneś uciekać się do tak niskich środków obrazy. I to już second time. ;)

 

 

Nie szarpcie się jak kury :P tylko wyjaśnijcie na PW, bo naprawdę się tasiemiec zrobi... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ty zacząłeś tak na mnie, to ty zacząłeś od pomówień - które również są w karalne. Skoro czujesz się tak bardzo na siłach żeby atakować mnie publicznie, ja mam prawo bronić się na wszelki możliwy sposób - a rozmowa widocznie coś musi zawierać skoro tak bardzo jej się boisz. Cały czas próbujesz mnie sprowokować, zastraszyć, obrazić i finalnie odwrócić kota ogonem.

 

Będziesz miał (wątpliwą) satysfakcję jeśli dostanę na tym forum warna/bana?

A co mi do tego? To ty mnie atakujesz, straszysz i piszesz PMki o zbanowanie mnie na forum na którym nie dość że sam mnie zaatakowałeś to jeszcze nie potrafisz przełknąć że ktoś kogo nie lubisz jest i żyje. Mnie to nie interesuje bo nie przywiązuję do tego większej wagi.

 

I za to np. miałem rozmowę telefoniczną z Pawłem. Jak widać miłą, skoro dalej PCL moderuję, Ale Tobie wara od szczegółów tej rozmowy, bo nie mam zamiaru się takim osobom spowiadać (pomijając fakt, że jestem agnostykiem).

Jak widać za krótką, plus po raz N-TY PROSZĘ o zmianę tonu. Bo cały czas starasz się mnie obrazić.

 

Chłopcze, obrażeni powinni czuć się Ci, którzy przeczytali Twoje aroganckie i obrażające innych posty. Za taką treść. Sam w swojej głupocie przyznałeś mi rację, że obrażałeś innych, sam grożąc mi żądałeś zdjęcia Ci bana... Ja tylko coś Twojego wycytowałem. A tego jest więcej - trust mi (simple english - wiem, nie rozumiesz, bo to Twoje granice percepcji przekracza, nie powiem "inteligencji" bo byłoby to nadużyciem tego słowa).

Czy ty naprawdę nie widzisz że cały czas przypisujesz mi rzeczy które sam uskuteczniasz nawet w ramach własnego postu?

Ja też mogę cytować.. o wiele więcej... :rolleyes:

 

Rozmawiam z Tobą jak z trollem na PCL bo zachowujesz się tam jak troll.

I tym sposobem zakończyłeś dyskusję, bo jak pisałem, obrażać się byle komu nie dam, sądząc po poziomie wypowiedzi - nie potrafisz wyjść z tego którym posługujesz się w stosunku do wszystkich na PCL od pewnego czasu. I nie tylko ja to widzę.

 

I raczej nie pojawiaj się już na wiadomym forum.

Kolejna groźba? Czyżbym złamał regulamin forum PCL będąc na innym i dyskutując o innym? Proszę.. przestań być śmiesznym.

 

W tym kraju jest takie coś jak wolność słowa i nie możesz mi zabronić postować gdzie mi się podoba o ile posty moje są zgodne z regulaminem danego forum a tylko dlatego że chcesz się pozbyć niewygodnej osoby która stara się opisać sytuację jak ją sama widzi oraz jak widzą inni użytkownicy.

 

Nie szarpcie się jak kury :P tylko wyjaśnijcie na PW, bo naprawdę się tasiemiec zrobi... ;)

Najmocniej przepraszam, po prostu się bronię i to wszystko.

Naprawdę - z chęcią bym całość przerzucił na PW.. o ile by się dało, a nie da bo będzie to w takim samym stylu jak dyskusja tutaj: czyli pomówienia, groźby, obrażanie i szkalowanie. Nie ma jednakże dla mnie problemu abym zakończył ten wątek a wnioski pozostawił czytającym. Jak powiedziałem - nie chcę łamać regulaminu tego forum będąc do tego prowokowanym bo chyba o to tu chodzi.

Edytowane przez EvilKillaruna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT

Nie wiem o co poszło i kto zawinił (za dużo czytania), ale takie tłumaczenie ze strony Tommo, to oznaka... Dałeś mu bana czy tam %? No ok, więc po co się jeszcze tłumaczysz? Olej gnoja / Evila (niepotrzebne skreślić) i tyle.

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile faktycznie trollstwo jest problemem powszechnym, tak jednak druga rzecz o której wspominam występuje podejrzanie zbyt często na PCL, był taki okres że wszelkie próby sprzeciwu na taki a nie inny stan rzeczy były regularnie usuwane w obojętnie jakiej by nie były formie - czy to jak najbardziej spokojnej i kulturalnej czy też wulgarnej (tylko z tymi drugimi mogę się zgodzić co do ich usuwania). Przelatując po tematach w zasadzie połowa ludzi ma większe lub mniejsze %. Pamiętam doskonale - za głowę się łapałem. (...)

Tyle że tam znów z kolei nie wdziałem "problemów kadrowych" o których piszę wyżej. Jedynie bardzo niski poziom użytkowników.

Masz syndrom Jezusa Chrystusa, kolego. Wszyscy marni, Ty jeden zawodowiec doskonały, przy tym człek kulturalny wprost nie do wytrzymania; BTW, nie sądzę, żebyś zdołał tu się na długo załapać - tak się zabawnie składa, że tu jeszcze mniej polubią Twoje klasyczne wyskoki w stylu „ty idioto, ja wiem lepiej, a tamte debile źle ci radzą!”. Myślę też, że na Labie nie masz co szukać dalej po miesiącu - po tych usiłowaniach odgryzienia się wyżej i wywołania kolejnej wojenki możesz liczyć na powrót jak niejaki pisarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT

Nie wiem o co poszło i kto zawinił (za dużo czytania), ale takie tłumaczenie ze strony Tommo, to oznaka... Dałeś mu bana czy tam %? No ok, więc po co się jeszcze tłumaczysz? Olej gnoja / Evila (niepotrzebne skreślić) i tyle.

EOT

Brawo, "nic nie wiem i nie wiem kto ale głos zabiorę, a co" :rolleyes:

 

Masz syndrom Jezusa Chrystusa, kolego. Wszyscy marni, Ty jeden zawodowiec doskonały, przy tym człek kulturalny wprost nie do wytrzymania; BTW, nie sądzę, żebyś zdołał tu się na długo załapać - tak się zabawnie składa, że tu jeszcze mniej polubią Twoje klasyczne wyskoki w stylu „ty idioto, ja wiem lepiej, a tamte debile źle ci radzą!”. Myślę też, że na Labie nie masz co szukać dalej po miesiącu - po tych usiłowaniach odgryzienia się wyżej i wywołania kolejnej wojenki możesz liczyć na powrót jak niejaki pisarz.

TBH jest wiele rzeczy których nie wiem, moja wiedza nie jest perfekcyjna ze wszystkich dziedzin IT i nigdy nie przedstawiałem się jako "pr0 mastah compah", nigdzie nie stwierdziłem że jestem czyściutki jak łza. Nie ja również wywołałem "wojenkę", nie ja również próbowałem frontalnie atakować, czy też "odgryźć". Więc takie posty proszę zachować dla siebie. :wink:

Możesz przejrzeć moje posty na PPC.. jakoś nigdzie wyskoków o których piszesz się doszukać nie mogę, a gdyby były to zareagowaliby albo userzy, albo by poleciał raport i % od moderacji.

 

 

Nie muszę.

 

Nie odpisuj już (mi).

Pozwolę sobie odpisać: skoro nie musisz to czemu zabrałeś głos? Bo śmiałem obrazić majestat? Bo śmiałem coś skrytykować? Bo śmiałem się zacząć bronić i rozwinąć nieco wątek doskonale wielu osobom znany a który został nie przeze mnie wydłubany z całą swoją mocą? Więc może naprawdę daj spokój bo w taki sposób postować do mnie nie musisz, szczególnie jeśli o całości sytuacji (bo ja to jestem jej najmniejszym elementem niestety) nie masz wiedzy. Nie, nie jest to przytyk. Edytowane przez EvilKillaruna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Tak, dostałeś ode mnie bana na PCL za kolejne wojenki, pejoratywne zwracanie się do innych Forumowiczów, za to, że kolejny raz kiedy nerwy Ci puszczały i "jechałeś sobie po bandzie" po innych myśląc, że Twój "staż" na PCL (wyjątkowo krótki o ironio) robi z Ciebie nietykalnego.

 

O litości... Jeśli się Tobie wydaje, że przez to iż piszesz w CC jesteś na forum PCL nietykalny i możesz sobie innych wyzywać od debili to chyba Ci się dobrze w głowie pomieszało.

Za to samo TY juz dawno powinienes przestac byc modem na PCL , widac ma sie "plecy". Siedzac 3 lata - nie zamierzam cytowac bo swoje posty znasz najlepiej - widzialem jak czesto do uzytkownikow odzywasz sie tak, jak chocby miedzy innymi w tym temacie do Evila , zreszta pamietam F1 i wyskok do mojej osoby bo pomylilem grupe wyscigow. Zreszta , nie chce mi sie szukac bo i po co skoro jest to :

1:

Dołączona grafika

2:

Dołączona grafika

Wydaje mi sie , ze z tych 2 zdjec osoby postronne wyrobia sobie o Tobie jakies tam zdanie. Dodam , ze jest to nader czeste , widoczne. Najzabawniejsze jest to , ze sam jestes hipokryta , ktory zabral zdanie w sprawie moderacji Core Clubu - skreslil od razu kandydatow na to i owo ze wzgledu na "impulsywnosc" i wdawanie sie w pyskowki , a tymczasem widac jak na dloni , ze u Ciebie to raczej sposob bycia.

 

Na marginesie - wyskok do pracownika (tak , osoba zatrudniona , na etacie) PCL , dawanie szansy , wulgaryzmy i prowokowanie - wspaniale. Po Tobie to raczej plakac nie beda , przywitano by twoje odejscie z ulga. Ty dajesz szanse? Co Ty , wlasciciel jestes? Bog? Normalnie nad tym nie da sie przejsc do dziennego porzadku. To trzeba leczyc - zabraniem zabawek na poczatek. "Glupota nie boli" - ulubione powiedzonko , co ? "Szajba odbijac"? Chyba Tobie , Tobie wydaje sie , ze chyba przez funkcje moda masz jakies wieksze prawa. Prawie jak wlasiciel , "prawie" - wielka roznica. Tobie jesli juz , to cos odbija. Nadmiar "wladzy".

 

Piszesz komus o nietykalnosc? Zabawne , to Ciebie nie da sie ruszyc. Za takie cos , co miedzy innymi mi sugerowales jako powod mojego odejscia z moderacji idg (a tymczasem wiekszosc to sie rozegralo w tajnej radzie oraz na GG - of koz Ty znasz wiekszosc moderow w Polsce i wiesz) - Ty juz dawno powinienes wyleciec. Chamstwo az kipi z postow. Caly czas rownasz kogos z ziemia wywyzszajac sie przy tym niesamowicie.

 

 

Jak widzisz mam odwagę stanąć z Tobą face to face (podstawowy angielski, ale mogę Ci to przetłumaczyć na polski jeśli tylko chcesz :) ) na innym gruncie, bez belki, możliwości karania warnem/banem. Jako Tommo - zwykły user portalu Purepc.pl :)

Jak zwykle , wyboldowalem. No przeciez tego nie ma.

 

Natomiast jako moderator PCL zwracam się z uprzejmą prośbą do Administracji i Moderacji tego Wortalu (Orgiusz, Sikor and Co) by baczniej zwracali uwagę na to co i jak piszesz. Bo symptomatyczne jest jedno:

Heh , to Ciebie powinno sie baczniej pilnowac na PCL. Wydaje Ci sie , ze jestes panem i wladca , wydaje Ci sie , ze jestes wlascicielem PCL , albo co najmniej - wspolnikiem i przez to uzurpujesz sobie prawo do "jechania" tym , ktorzy Ci nie podpasuja , z ktorymi masz na "pienku". Zreszta , kolejny cytat:

Do zobaczenia jak wrócisz na PCL.

Genialne. Ty masz chyba jakas misje , takim jak Ty nie powinno dawac sie zabawek bo stajecie sie grozni.

 

(i tak już poprosiłem godzinę temu na PW [możesz się pluć o "układy"] preferencyjnie o warna/bana dla siebie (za to co tutaj w swojej ignorancji piszesz) bylebyś tylko Ty go razem ze mną dostał. Kto i i co dostanie to zadecyduje Administracja i Moderacja tego Forum - ja się jej ocenie chętnie poddam :)

Jestez bezczelny - wielokrotnie chwaliles sie na PCL znajomoscia z modami PPC , miedzy innymi z Orgiuszem. Faktycznie , "wyrok" bedzie sprawiedliwy.

 

 

 

Tłumaczyłem Ci na Twoim zapasie jak działa i w jaki sposób automat na PCL. To, że matematyka na poziomie pierwszych klas szkoły podstawowej Cię przerasta to już naprawdę nie mój problem.

Kolejny raz , eufemizmy sa Ci obce - najlepiej zmieszac z blotem. Przeciez jestes modem , ktory nie jest osoba impulsywna , nie wdaje sie w pyskowki - jasne , nie wdajesz sie bo sam je tworzysz.

O litości... Jeśli się Tobie wydaje, że jesteś na forum PCL nietykalny i możesz sobie innych wyzywać od zgrai analfabetów to chyba Ci się dobrze w głowie pomieszało.

Plus drobna uwaga: zwrot "nie rób z użytkowników debili" nie jest nazywaniem tak adresata - gwoli ścisłości.

To jeszcze raz , bo masz chyba slaba pamiec :

1:

Dołączona grafika

2:

Dołączona grafika

 

 

Tak jak myślałem. Jesteś na tyle głupi (za to określenie - [dosadnie ale niestety prawdziwe] proszę o warna), że sam się podłożyłeś na tacy - złotej.

No i widza Panstwo jaka osoba jest tenze mod. Pisalem o "misji" , o "zabawkach" - Za takie cos powinno Ciebie sie wywalic od razu. Tobie wolno mieszac kogos z blotem , ale niech inny choc raz uzyje chodnikowego slownictwa - wyjedziesz o rynsztoku etc.

 

 

Bo wymieniać poglądy i polemizować to ja mogę z kimś, kto jest chociażby średnio inteligentny. A nie z pelargionia.

Buahhaa , i on jest modem , on ocenia innych i wreszcie on karze , ze brak znajomosci netykiety. Kiedys ostatni raz czytales o tym?

 

Rozmawiam z Tobą jak z trollem na PCL bo zachowujesz się tam jak troll.

Lepsza rozmowa z trollem niz rozkazy pana i wladcy...

 

 

 

Chłopcze, obrażeni powinni czuć się Ci, którzy przeczytali Twoje aroganckie i obrażające innych posty. Za taką treść. Sam w swojej głupocie przyznałeś mi rację, że obrażałeś innych, sam grożąc mi żądałeś zdjęcia Ci bana... Ja tylko coś Twojego wycytowałem. A tego jest więcej - trust mi (simple english - wiem, nie rozumiesz, bo to Twoje granice percepcji przekracza, nie powiem "inteligencji" bo byłoby to nadużyciem tego słowa).

Nawet nie chce mi sie liczyc ile razy obraziles go w tym temacie. Ty wypowiadzasz sie o kandydatach na modow?

 

Nie. Bo (napiszę wprost): mam od jakiegoś czasu serdecznie dość informatyków-neokidów/prowokatorów (tak, to do Ciebie), którzy wszystkie rozumy pozjadali i myślą, że wolno im wszystko. Będziesz miał (wątpliwą) satysfakcję jeśli dostanę na tym forum warna/bana?

Czemu ja w tego bana nie wierze. Dosc to ma sie Ciebie czytajac jak obrazasz kolejnych forumowiczow - of koz jako , ze jest to w "inteligentnej" formie to Ci wolno.

 

I raczej nie pojawiaj się już na wiadomym forum.

Odejdz od komputera , przejdz sie , idz do parku - Ty masz naprawde problemy , "misja" , widze , jest priorytetem. Ten cytat jest po prostu fantastycznym zwienczeniem proby opisania Twojej osoby jako moda , czlowieka.

 

 

Byles osoba , do ktorej czulem niezwykly szacunek , chyba nawet ponad miare - "byles" to dobre okreslenie. Na szacunek ponoc pracuje sie , Ty stales sie "milionerem".

 

OT

Nie wiem o co poszło i kto zawinił (za dużo czytania), ale takie tłumaczenie ze strony Tommo, to oznaka... Dałeś mu bana czy tam %? No ok, więc po co się jeszcze tłumaczysz? Olej gnoja / Evila (niepotrzebne skreślić) i tyle.

EOT

Wyzej , masz wyzej.

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu, Chłopy, nie macie PW ? Przecież to gorzej niż Moda na Sukces. :lol:

 

A tak robiąc totalny OT, który i tak zostanie usunięty...

 

 

 

Tommo, jako moderator imho nie powinieneś uciekać się do tak niskich środków obrazy. I to już second time. ;)

 

 

Nie szarpcie się jak kury :P tylko wyjaśnijcie na PW, bo naprawdę się tasiemiec zrobi... ;)

Uzbrojony? :E

 

A tak serio: ja polemizować sobie lubię i czasami zniżam się do poziomu (nie napiszę czego, nie z powodu strachu ale powiedzmy, że jestem dobrze wychowany ;) :E )

 

 

 

 

To ty zacząłeś tak na mnie, to ty zacząłeś od pomówień - które również są w karalne. Skoro czujesz się tak bardzo na siłach żeby atakować mnie publicznie, ja mam prawo bronić się na wszelki możliwy sposób - a rozmowa widocznie coś musi zawierać skoro tak bardzo jej się boisz. Cały czas próbujesz mnie sprowokować, zastraszyć, obrazić i finalnie odwrócić kota ogonem.

Chłopcze, ja się niczego nie boję.

 

Prowokuję Cię, zastraszam? No nie rozbawiaj mnie... :rotfl: Ty mi pojechałeś z insynuacjami, to ja Tobie z faktami jakich miałem nieprzyjemność doświadczać od Ciebie na PCL :)

 

A co mi do tego? To ty mnie atakujesz, straszysz i piszesz PMki o zbanowanie mnie na forum na którym nie dość że sam mnie zaatakowałeś to jeszcze nie potrafisz przełknąć że ktoś kogo nie lubisz jest i żyje.

Kłamstwo chłopcze. I wykaż mi to, że pisałem PM o Twoje zbanowanie :)

 

No pokaż mój post, w którym stwierdziłem, że PM na Ciebie piszę. Dla Twojej wiadomości: nie muszę. Poprosiłem o bana dla Ciebie formalnie jakiś czas temu na tym forum za to, co w swojej głupocie chlapnąłeś :)

 

Sorry Winnetou, nie moja wina, że ktoś jest aż tak głupi/niedopowiedzialny by się aż tak przyziemnie podkładać.. :rotfl:

 

Jak widać za krótką, plus po raz N-TY PROSZĘ o zmianę tonu. Bo cały czas starasz się mnie obrazić.

 

Wierz mi, że gdybym chciał się Cię naprawdę obrazić to zrobiłbym to wprost pisząc: "Evil Ty taki, siaki, owaki". Możemy się o to założyć o minimum kilka tysięcy :)

 

Czy ty naprawdę nie widzisz że cały czas przypisujesz mi rzeczy które sam uskuteczniasz nawet w ramach własnego postu?

Ależ ja się tylko zniżam do Twojego poziomu -moderowanie na PCL mnie nauczyło, że czasami tak trzeba.

 

 

 

 

I tym sposobem zakończyłeś dyskusję, bo jak pisałem, obrażać się byle komu nie dam, sądząc po poziomie wypowiedzi - nie potrafisz wyjść z tego którym posługujesz się w stosunku do wszystkich na PCL od pewnego czasu. I nie tylko ja to widzę.

Starasz się mnie obrazić? :)

 

Cienko Ci to wychodzi...

 

Coś bym napisał o IQ ale Ty na pewno nie zrozumiesz, a ja nie chcę się zniżać...

 

Natomiast w swojej głupocie, ignorancji wprost mnie obraziłeś teraz. Więc czekam na reakcję Administracji.Moderacji tego forum :)

 

I wiesz, że obrażać też trzeba umieć? :) (czyli jak inteligentnie zrobić z kogoś idiotę). Sorry, Ty tego nie potrafisz. Pewnego poziomu nigdy nie przeskoczysz.

 

 

 

Kolejna groźba? Czyżbym złamał regulamin forum PCL będąc na innym i dyskutując o innym? Proszę.. przestań być śmiesznym.

 

W tym kraju jest takie coś jak wolność słowa i nie możesz mi zabronić postować gdzie mi się podoba o ile posty moje są zgodne z regulaminem danego forum a tylko dlatego że chcesz się pozbyć niewygodnej osoby która stara się opisać sytuację jak ją sama widzi oraz jak widzą inni użytkownicy.

 

Regulamin PCL złamałeś wielokrotnie.

 

Burzysz się, bo bardzo chciałeś zostać modem chociażby CC na PCL. To módl się o moją szybką śmierć, bo dopóki ja żyję to możesz sobie modować co najwyżej forumowisko.pl (i stąd tak po prawdzie Twoje ciągłe i wszędzie zarzuty do mnie).

 

1. "Ty". "Ciebie"", "Tobie" pisze się z dużej.

2. Tak, za obrażanie Ciebie poprosiłem tak w tym wątku jak i w Sith's Pubie na PCL a nawet i na PW dwie osoby nadzorujące to Forum bym został ukarany. Ale wspólnie z Tobą.

 

Mam nadzieję, że żaden mod z bożej łaski nie zamknie tego wątku dopisując "chłopcy, wrzućcie sobie na luz" i oleje sprawę.

 

Ja (biorąc pod uwagę, że jest to profesjonalne forum/wortal - bez ironii) oczekuję normalnej, profesjonalnej reakcji.

 

Widzisz Evil, moje cojones mi mówią: "chyba stąd wylecę". Co mówią Ci Twoje? :) (o ile je w ogóle masz:) )

 

I tak jak wielokrotnie prosiłem i proszę: Jeśli mam dostać bana za obrażanie Ciebie (bo owszem, zrobiłem to z pełną premedytacją - zasłużyłeś sobie) to niech to zrobi jedna z osób które naprawdę szanuję za charakter i cojones - Sikor lub Orgiusz :)

 

Dostać warna/bana z ręki samego Orgiusza lub Sikora (jego bezlitosną płetwą) to dla mnie zaszczyt :cool: (serio).

 

Mówiłem Ci już Evil, że zapraszam Cię po banie na PCL? :)

 

Więc labo się będziesz hamował albo zapraszamy na wp/interię (bo w tym momencie pisząc na onet to trochę głupio brzmi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Ty". "Ciebie"", "Tobie" pisze się z dużej.

Piszę się wyłącznie z szacunku. Resztę dopowiedz sobie sam :lol:

 

Fire, dostałeś już bana na pcl za ten post wyżej? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzbrojony? :E

 

A tak serio: ja polemizować sobie lubię i czasami zniżam się do poziomu (nie napiszę czego, nie z powodu strachu ale powiedzmy, że jestem dobrze wychowany ;) :E )

 

 

 

 

 

 

Chłopcze, ja się niczego nie boję.

 

Prowokuję Cię, zastraszam? No nie rozbawiaj mnie... :rotfl: Ty mi pojechałeś z insynuacjami, to ja Tobie z faktami jakich miałem nieprzyjemność doświadczać od Ciebie na PCL :)

 

 

 

Kłamstwo chłopcze. I wykaż mi to, że pisałem PM o Twoje zbanowanie :)

 

No pokaż mój post, w którym stwierdziłem, że PM na Ciebie piszę. Dla Twojej wiadomości: nie muszę. Poprosiłem o bana dla Ciebie formalnie jakiś czas temu na tym forum za to, co w swojej głupocie chlapnąłeś :)

 

Sorry Winnetou, nie moja wina, że ktoś jest aż tak głupi/niedopowiedzialny by się aż tak przyziemnie podkładać.. :rotfl:

 

 

 

 

Wierz mi, że gdybym chciał się Cię naprawdę obrazić to zrobiłbym to wprost pisząc: "Evil Ty taki, siaki, owaki". Możemy się o to założyć o minimum kilka tysięcy :)

 

 

 

Ależ ja się tylko zniżam do Twojego poziomu -moderowanie na PCL mnie nauczyło, że czasami tak trzeba.

 

 

 

 

 

 

Starasz się mnie obrazić? :)

 

Cienko Ci to wychodzi...

 

Coś bym napisał o IQ ale Ty na pewno nie zrozumiesz, a ja nie chcę się zniżać...

 

Natomiast w swojej głupocie, ignorancji wprost mnie obraziłeś teraz. Więc czekam na reakcję Administracji.Moderacji tego forum :)

 

I wiesz, że obrażać też trzeba umieć? :) (czyli jak inteligentnie zrobić z kogoś idiotę). Sorry, Ty tego nie potrafisz. Pewnego poziomu nigdy nie przeskoczysz.

 

 

 

 

 

 

Regulamin PCL złamałeś wielokrotnie.

 

Burzysz się, bo bardzo chciałeś zostać modem chociażby CC na PCL. To módl się o moją szybką śmierć, bo dopóki ja żyję to możesz sobie modować co najwyżej forumowisko.pl (i stąd tak po prawdzie Twoje ciągłe i wszędzie zarzuty do mnie).

 

1. "Ty". "Ciebie"", "Tobie" pisze się z dużej.

2. Tak, za obrażanie Ciebie poprosiłem tak w tym wątku jak i w Sith's Pubie na PCL a nawet i na PW dwie osoby nadzorujące to Forum bym został ukarany. Ale wspólnie z Tobą.

 

Mam nadzieję, że żaden mod z bożej łaski nie zamknie tego wątku dopisując "chłopcy, wrzućcie sobie na luz" i oleje sprawę.

 

Ja (biorąc pod uwagę, że jest to profesjonalne forum/wortal - bez ironii) oczekuję normalnej, profesjonalnej reakcji.

 

Widzisz Evil, moje cojones mi mówią: "chyba stąd wylecę". Co mówią Ci Twoje? :) (o ile je w ogóle masz:) )

 

I tak jak wielokrotnie prosiłem i proszę: Jeśli mam dostać bana za obrażanie Ciebie (bo owszem, zrobiłem to z pełną premedytacją - zasłużyłeś sobie) to niech to zrobi jedna z osób które naprawdę szanuję za charakter i cojones - Sikor lub Orgiusz :)

 

Dostać warna/bana z ręki samego Orgiusza lub Sikora (jego bezlitosną płetwą) to dla mnie zaszczyt :cool: (serio).

 

Mówiłem Ci już Evil, że zapraszam Cię po banie na PCL? :)

 

Więc labo się będziesz hamował albo zapraszamy na wp/interię (bo w tym momencie pisząc na onet to trochę głupio brzmi).

 

@Fire

 

Ciebie podsumowuje jedno:

 

Prośba do mnie na gg o linki do piątego sezonu House MD.

 

 

Bo byłeś chyba zbyt niepełnosprytny by to sobie sam znaleźć.

 

Inna sprawa. Zacząłeś sobie po mnie "jechać" tak jak chociażby tutaj bo.

 

Bo miałeś (już nie masz) nowotwór.

 

Bo jesteś na tyle chamski, że jak coś Ci pada (robi się za słabe) w kompie to ud***my to a hurtownia wyda nam coś lepszego.

 

Wreszcie: bo Ci kiedyś napisałem, że na moda nawet onetu (jak to teraz brzmi) się nie nadajesz.

 

Tak, nie nadajesz się Amen.

 

Piszę się wyłącznie z szacunku. Resztę dopowiedz sobie sam :lol:

Tak jak kiedyś na PCL napisałem: "ktoś z domu wynosi szacunek dla innych, ktoś inny meble".

 

Cześć Grobel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto jest tym zły a kto dobrym ale dajcie sobie spokój.

Tommo - nie potrzebnie wdajesz się w dyskusje. Podjąłeś jakąś decyzję (jako moderator) nie musisz się z niej tłumaczyć, chyba że przed adminem. Obrzucanie się błotem nie służy ani wam (zainteresowanym), ani nam - użytkownikom Pure'a.

Evil - po co drążysz ten temat? Nie znam całej sytuacji, ale za darmo warnów/banów się nie dostaje. Zaakceptuj fakt, że twoja przygoda z Labem się skończyła i zacznij patrzeć przed siebie. Możesz być zły na Tommo'a, ale za darmo moderatorem nie został, a to że jest nim do dziś jest równie wymowne. Żebyś tego źle nie odebrał: nie jestem po niczyjej stronie - nie widzę po prostu sensu twojego oporu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omg..patrzac na posty miedzy tomo fire i evilem to naprawde utwierdzam sie ze na labie sa uklady..,.na szczescie juz sie z niego wyleczylem mimo ze bana nie mam :D

 

a tutaj nasowa mi sie pewien tytuł Courage the Cowardly Dog :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto jest tym zły a kto dobrym ale dajcie sobie spokój.

Tommo - nie potrzebnie wdajesz się w dyskusje. Podjąłeś jakąś decyzję (jako moderator) nie musisz się z niej tłumaczyć, chyba że przed adminem. Obrzucanie się błotem nie służy ani wam (zainteresowanym), ani nam - użytkownikom Pure'a.

Evil - po co drążysz ten temat? Nie znam całej sytuacji, ale za darmo warnów/banów się nie dostaje. Zaakceptuj fakt, że twoja przygoda z Labem się skończyła i zacznij patrzeć przed siebie. Możesz być zły na Tommo'a, ale za darmo moderatorem nie został, a to że jest nim do dziś jest równie wymowne. Żebyś tego źle nie odebrał: nie jestem po niczyjej stronie - nie widzę po prostu sensu twojego oporu.

nie znasz niestety ukladu jaki tam panuje i jaka atmosfera miedzy modami a modami i miedzie modami a userami..

nie warto sie zaglebiac ale tu jest przyjemniej..

 

a po tym jak dostalem procenty za "ignorancje sprzetowa" to uwazam ze czesc modow PCL to banda kretynow . ale nie wymienie z nicka nie dlatego ze nie mam ja.ec a dlatego ze nie chce lamac tutejszego regulaminu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

@Fire

 

Ciebie podsumowuje jedno:

 

Prośba do mnie na gg o linki do piątego sezonu House MD.

Haha , i podlozyles sie jak majster , a ponoc umiesz obrazac inteligentnie.. Ty jestes osoba , ktora publicznie GANI na PCLABIE warezy , a sam przyznales sie do tego , ze jestes zarejestrowany na forum WAREZOWYM - pomnoc sporym. Szczytem chamstwa i niskich lotow jest to , ze przytoczyles rozmowe prywatna - nie ustosunkowales sie do cytatow + zdjec , a odpowiedziales o mojej chorobie oraz o rozmowie prywatnej , czego ja nie mialem nawet czelnosci robic , to pokazuje kim jestes - a czepiales sie Evila , ale ok - jedziemy. Publicznie , jak mowilem , karzesz za piractwo , warezy. Sam przyznales sie , ze Far Cry 2 zassales by sprawdzic - of koz w temacie napisales co innego. Dziekujemy mosci hipokryto.

 

Bo byłeś chyba zbyt niepełnosprytny by to sobie sam znaleźć.

Ty siedzisz na warezowkach , znasz lepiej temat.

 

Inna sprawa. Zacząłeś sobie po mnie "jechać" tak jak chociażby tutaj bo.

 

Bo miałeś (już nie masz) nowotwór.

 

Bo jesteś na tyle chamski, że jak coś Ci pada (robi się za słabe) w kompie to ud***my to a hurtownia wyda nam coś lepszego.

 

Wreszcie: bo Ci kiedyś napisałem, że na moda nawet onetu (jak to teraz brzmi) się nie nadajesz.

 

Tak, nie nadajesz się Amen.

Rozbawiles mnie do lez. Po pierwsze - tobie sie chyba wydaje , bo masz takie , a nie inne o sobie mniemanie - juz Ci pisalem , nie inteteresuje mnie Twoja opinia o mnie , o moim 1 miesiecznym moderowaniu zakonczonym zgloszeniem przeze mnie checi odejscia. Mam donry ubaw. Nie zaczalem po tobie jechac - moj post jest krzykiem w prozni , proba zwrocenia uwagi na problem , ktorym TY jestes , proba zareagowania na zlo jakie widze na PCL.

 

Od mojego nowotworu to ty sie kulturalnie odp...bo nic Ci do tego. Malo tego , na tym Forum ani razu o tym nie wspominalem , nikt o tym nie wiedzial - teraz tak , dzieki Tobie co jest szczytem chamstwa. Nie pisz mi tez o tym chamstwie i padaniu sprzetu bo nie lubie , gdy poucza mnie hipokryta - wyzej masz swoje zachowanie. Do twojej wiadomosci - sam jeszcze nic nie zabilem w kompie - walczylem z serwisami pisamami na co mam dowody - a rady takie jakie daje tycza sie sytuacji , gdzie sklep ewidentnie wali w preta i chce "wycyckac" wlasciciela (4850 Zalman - mialem racje , koles dostal co mu sie nalezy). Jestes mistrzem w odwaracaniu kota ogonem , ale Ci nie wyjdzie.

 

Ja moze i sie nie nadaje , nie przecze - ale zdecydowanie wiem jedno - TY jeszcze mniej.

 

EOT. Z hipokrytami nie rozmawiam. Zreszta , ponoc ten nieimpulsywny nie obraza - uslyszalem , ze nie jestem pelnosprytny.

 

To moze ja poprosze adminow tego Forum o interwencje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Villentretenmerth

Tak sobie czytam Twoje "mądrości ludowe" użytkowniku forum ppc Szanowny Panie @Tommo, i dochodzę do wniosku (co napisał już @Firekage), że chyba "władza na mózg uderzyła".

 

Dla Ciebie użytkowniku @Tommo .: "nosił Wilk razy kilka, ponieśli i Wilka" (w Diabły).

 

Nie wiem jak zachowają się moderatorzy po Twoich "wyczynach słownych" na forum ppc, ale chluby ani szacunku Tobie to nie przynosi. Dobrze by było żebyś się zastanowił czasami jak Ty piszesz do innych użytkowników.

 

ps1. ja nie mam żadnych "znajomości" na ppc, swoje % dostałem (słusznie) - ale takie zachowanie jak Twoje jest grubą przesadą. To tyle ode mnie.

 

ups, widzę że ktoś zrobił "porządek". No cóż, wiedziałem że macie KLASĘ (nie żartuję, ani nie wchodzę w tzw. przysłowiową "dupę".

Wasze czyny o Was świadczą.

 

Z mojej strony EOT.

 

Edytowane przez Darth Sidious

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omg..patrzac na posty miedzy tomo fire i evilem to naprawde utwierdzam sie ze na labie sa uklady..,.na szczescie juz sie z niego wyleczylem mimo ze bana nie mam :D

 

a tutaj nasowa mi sie pewien tytuł Courage the Cowardly Dog :D

 

Takie "układy", że ja daję warna/bana Cormacowi/Grzechowi chociaż tak ja ja kibicują Legii i piszą (Grzechu) w Pubie.

 

Tyle odnośnie insynuacyjek.

 

"Nasuwa" tak pro forma.

 

Nicka kojarzę, i chyba takiego samego masz na PCL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Widze , ze moderacja tego Forum ukryla posty - wywalila je. Interesujace , a przeciez wyszo w nich , ze mod Tommo to hipokryta , ktory gani za warezy ,a sam zasysa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To musiałem zacytować.

Sądziłem, że Tommo jesteś rozgarniętą osobą a tu takie kwiatki.

 

Koniec OT.

Następny będzie odpowiednio nagrodzony - a zastanowię się co zrobić w sprawie już usuniętego OT .

chcialem sie zapytac czy w tym dziale mozna założyć temat o moderatorze z innego forum i podyskutowac sobie( niestety na owym forum nie mozna bo sie chojrak porcentami rzuca )

czy taki temat nie bedzie pogwalcal tutejszego regulaminu?

(prosimy o taki azyl na czas rozmowy)

 

 

EDiT

 

posze o ustosunkowanie sie do mojego pytania..

bo niepotrzebnie tu zasmiecany jest temat..

i leca kolejne posty

Edytowane przez xtremesystems

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam Twoje "mądrości ludowe" użytkowniku forum ppc Szanowny Panie @Tommo, i dochodzę do wniosku (co napisał już @Firekage), że chyba "władza na mózg uderzyła".

 

Dla Ciebie użytkowniku @Tommo .: "nosił Wilk razy kilka, ponieśli i Wilka" (w Diabły).

 

Nie wiem jak zachowają się moderatorzy po Twoich "wyczynach słownych" na forum ppc, ale chluby ani szacunku Tobie to nie przynosi. Dobrze by było żebyś się zastanowił czasami jak Ty piszesz do innych użytkowników.

 

ps1. ja nie mam żadnych "znajomości" na ppc, swoje % dostałem (słusznie) - ale takie zachowanie jak Twoje jest grubą przesadą. To tyle ode mnie.

 

A z łaski swojej (jeśli odwaga pozwala) możesz mi się przedstawić pod nickiem jakim jesteś na PCL?

 

Jak się zachowają modzi na PPC? Mam wielką nadzieję, że tak jak ja :)

 

Byleby to byli modzi/admini a nie "modzi". I tylko o to prosiłem :) Jak spaść to z wysokiego siodła.

 

Natomiast szczylom/neokidom z przerostem ego się obrażać nie pozwolę (tu czy tam) - nawet licząc się (i czekając) z konsekwencjami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Villentretenmerth

EDiT

 

i leca kolejne posty

Hmmm, a niektóre nawet znikają ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Mam backup tematu dla chetnych. , to jest ostatnie 2 strony od akcji z Evilem. Moze ktos na PCL zareaguje i zrobi z tym porzadek.

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To musiałem zacytować.

Sądziłem, że Tommo jesteś rozgarniętą osobą a tu takie kwiatki.

Czasami mam nieprzyjemność się zniżać do pewnego poziomu :(

 

Następny będzie odpowiednio nagrodzony - a zastanowię się co zrobić w sprawie już usuniętego OT.

Chyba, że pozostawię to Wszechmocnym moderatorom z cojones ;]

 

Ja Cię z tego forum kojarzę. I też masz cojones (sorry, że Cię w moich postach pominąłem - nie sposób wszystkich spamiętać). To nie podlizywanie się o czym chyba świadczy jedno, to:

 

Rób, to, co do Ciebie należy.

 

Tylko mam jedną, małą moderatorską prośbę (taka prywata dla Kolegi po fachu ;) ).

 

Wklep mi warna/bana - wiem, zasłużyłem :) Ale robiąc to weź też po uwagę posty Evila i Fire'a - i oceń ich. By nastała sprawiedliwość i by jej stało się zadość.

 

Ja płakał nie będę :) - trust me.

 

BTW: nie wiem jaki masz nick na PCL i czy w ogóle tam jesteś ale jakby coś to zapraszam do śmietnikowego Pubu - myślę, że jeśli nie ze mną to z Orgiuszem się w nim dogadasz ;)

Edytowane przez Tommo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam backup tematu dla chetnych. , to jest ostatnie 2 strony od akcji z Evilem. Moze ktos na PCL zareaguje i zrobi z tym porzadek.

czy wg ciebie po przeczytaniu regulaminu mozna zalozyc temat taki jak zaproponowalem zeby byl zgodny z reg?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam backup tematu dla chetnych. , to jest ostatnie 2 strony od akcji z Evilem. Moze ktos na PCL zareaguje i zrobi z tym porzadek.

Zrobi.

 

Mr. "podeślij mi ostatnie 2 sezony 'House MD' bo mi się ściągać nie chce".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...