Skocz do zawartości
EvilKillaruna

O nieszczęśliwych użytkownikach i złych moderatorach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Firekage

Zrobi.

 

Mr. "podeślij mi ostatnie 2 sezony 'House MD' bo mi się ściągać nie chce".

Widze , ze nie dotarlo.

 

Dajesz warny za warezy , a sam zasysales Far Cry 2 i wypowiadales sie w temacie o tym , ze "100 w plecy" - ja kupilem , ty zassales.. Malo tego , jestes ponoc zarejestrowany na duzym warezowym portalu. Chcesz sie bawic dalej?

 

Nie brnij dalej.

 

Czepiales sie Evila za przytoczenie pw - sam wspomniales o mojej chorobie. Szczyt chamstwa , gowniarzerii. Nie odpisuj , naprawde. Pograzasz sie jeszcze bardziej. Z twojej inteligencji nici , wylozyles sie rowniez.

 

Ps - sam go sciagasz , pisalem ze jestes hipokryta , wiec nie probuj grozic , bo to bawi.

 

(celowo z malej , widze ze nawet formy grzecznosciowej przy tobie nie trzeba stosowac)

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Villentretenmerth

@Fire daj spokój, do tego Pana i tak nie dotrzesz (szkoda zachodu).

 

ps. nie podoba mi się że znikają posty, ale z drugiej strony uważam iż "swoje brudy pierze się we własnym domu" - stąd jestem w stanie zrozumieć z tej strony "medalu" działanie moderacji/adminów. Proszę to potraktować jako wyrażenie swojego zdania o całej tej "sytuacji".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Fire daj spokój, do tego Pana i tak nie dotrzesz (szkoda zachodu).

 

ps. nie podoba mi się że znikają posty, ale z drugiej strony uważam iż "swoje brudy pierze się we własnym domu" - stąd jestem w stanie zrozumieć z tej strony "medalu" działanie moderacji/adminów. Proszę to potraktować jako wyrażenie swojego zdania o całej tej "sytuacji".

na pcl nie wypierzesz nic bo albo sam tomo wlepi ci bana za teksty albo jego kumpel :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze , ze nie dotarlo.

 

Dajesz warny za warezy , a sam zasysales Far Cry 2 i wypowiadales sie w temacie o tym , ze "100 w plecy" - ja kupilem , ty zassales.. Malo tego , jestes ponoc zarejestrowany na duzym warezowym portalu. Chcesz sie bawic dalej?

 

Nie brnij dalej.

Serio jesteś aż tak głupi, czy tylko takiego udajesz? :rotfl:

 

Wiesz, co świadczy o Twojej głupocie? to, że nigdy nie bawiły mnie gry pokroju FC2.

 

Masz 15 minut (to i tak długo) by mi tutaj wkleić moje posty z PCL w których przyznawałem się się w ściągania FC2 i tego, że jestem zarejestrowany na jakimś warezowym forum :)

 

22.30 i kończymy temat.

 

 

Szczyt chamstwa , gowniarzerii. Nie odpisuj , naprawde. Pograzasz sie jeszcze bardziej. Z twojej inteligencji nici , wylozyles sie rowniez.

 

Ps - sam go sciagasz , pisalem ze jestes hipokryta , wiec nie probuj grozic , bo to bawi.

 

(celowo z malej , widze ze nawet formy grzecznosciowej przy tobie nie trzeba stosowac)

Gdzie, kiedy?

 

14 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Przed chwila dostalem wiadomosc na GG , mam ponoc dostac bana na PCL. Interesujace.

 

Kiedy , gdzie? Daruj sobie , nie mam ochoty na dalsza rozmowe z toba.

 

Ps - archiwum gg mam , ale nie znizam sie do "twoich lotow". Zaczales - zebrales , eot z mojej strony.

 

A , sklera - wiadomosc of koz nie byla nautralna , jak zwykle rynsztok.

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc po Tommo wiele się spodziewałem, ale nie takiego wylewu chamstwa i ignorancji. Administracja forum to ukryła, ale ja uważam że to powinno być publiczne dlatego daje linki to kopii (działa to chyba tylko pod IE) :

 

http://opson6667.funpic.org/tommo/tommo1.mht

 

http://opson6667.funpic.org/tommo/tommo2.mht

 

http://opson6667.funpic.org/tommo/tommo3.mht

 

I na koniec zacytuje specjalnie z dedykacją dla Tommo pewnego polskiego rapera :

 

"Czasem kompleksy biorą górę nad rozsądkiem, ale twoje porażki z sobą to nie jest mój problem"

Edytowane przez Opson6667
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Serio jesteś aż tak głupi, czy tylko takiego udajesz? :rotfl:

 

Wiesz, co świadczy o Twojej głupocie? to, że nigdy nie bawiły mnie gry pokroju FC2.

 

Masz 15 minut (to i tak długo) by mi tutaj wkleić moje posty z PCL w których przyznawałem się się w ściągania FC2 i tego, że jestem zarejestrowany na jakimś warezowym forum :)

 

22.30 i kończymy temat.

 

 

 

 

Gdzie, kiedy?

 

14 minut.

Ps - nie forum , a GG. O tym pisalem , nie rob z siebie wiekszego niz jestes. Dasz bana - trudno , wyzej sie odwolam , moze ktos z toba zrobi porzadek bo to co wyczyniasz przechodzi ludzkie pojecie.

 

Powiedzialem wyzej - nie pokaze wiadomosci z GG - w zamian uslysze , ze znowu jestem glupi , nie mam zgody i uslysze o prawie?

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila dostalem wiadomosc na GG , mam ponoc dostac bana na PCL. Interesujace.

 

Kiedy , gdzie? Daruj sobie , nie mam ochoty na dalsza rozmowe z toba.

 

Ps - archiwum gg mam , ale nie znizam sie do "twoich lotow". Zaczales - zebrales , eot z mojej strony.

 

A , sklera - wiadomosc of koz nie byla nautralna , jak zwykle rynsztok.

 

Proszę kolejny raz o to byś wykłotował moje posty z PCL odnośnie tego, że ściągałem FC2 i jestem rzekomo (z naciskiem na "rzekomo) na jakimś forum warezowym.

 

Tak, napisałem Ci na gg, że jeśli stawiając mi poważne zarzuty na tak poważnym forum jak to konsekewencje wyciągnę :)

 

Fakt, że tylko ciach!iarz wyciąga priv na ogólne fora ale bronić się mogę i mam zamiar bo nie pozwolę sobie tutaj by jakiś szczyl mnie bezpodstawnie szkalował. Wybacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I na koniec zacytuje specjalnie z dedykacją dla Tommo pewnego polskiego rapera :

 

"Czasem kompleksy biorą górę nad rozsądkiem, ale twoje porażki z sobą to nie jest mój problem"

 

Cześć Opson :D

 

Dalej katujesz ATI?

 

"Nvidio ty moja, ty jesteś jak zdrowie..."

 

Mówi Ci to coś?

 

Cóż, zostałem wyciachany (i dobrze) ale dalej czekan na moje posty mające świadczyć o tym, że gram na piratach tudzież jestem członkiem nielegalnego forum warezowego :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Villentretenmerth

Nie, to jakiś cyrk jest :) (na kółkach).

 

Hahahahahaha :lol2:

Sorry ....

 

EOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie zachowujcie się jak dzieci w piaskownicy. Tommo, daj spokój... Nie warto z pewnymi osobami dyskutować.

 

Racja jest jak d*pa- każdy ma swoją.

 

Wiem, wiem :)

 

Natomiast naprawdę nie pozwolę sobie na to by ktoś mnie na tak powaznym Wortalu jak ten bezpodstawnie szkalował.

 

Też mogę sobie napisać bajki typu: "Firekage sciągnął GRID'a i w niego młóci".

 

I pewnie zrobiłbym to by mieć jego post żeby się nim podeprzeć. A dopóki takowego nie mam, nie zrobię tego. Natomiast on to zrobił. Stara się mnie szkalować, węic czekam kilka minut. Potem tylko kwestia mojego dobrego humoru (i weny twórczej wpisując mu bana).

 

BTW: @Fire

 

Ty jesteś naprawdę nieziemski :D

 

Po kilku naszych zdaniach na gg zablokowałeś mnie :rotfl:

 

Mnie to wisi i powiewa ale chyba nawet dla największego kretyna świadczy o tym, kto ma rację :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila dostalem wiadomosc na GG , mam ponoc dostac bana na PCL. Interesujace.

(...)

Wizja polskiego internetu kiedy to za dyskusje(pomijając jaką)na jednym forum dostaje się bana na drugim, jakoś niekoniecznie mi się podoba. Do tego dodać jeszcze pewne rygory dotyczące danych osobowych w regulaminie PCL i mamy początki braku anonimowości w internecie.

 

(...)

Racja jest jak d*pa- każdy ma swoją.

Proste zdanie a tyle w nim stety/niestety prawdy. Edytowane przez Ancient

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że tylko [ciach!]iarz wyciąga priv na ogólne fora ale bronić się mogę i mam zamiar bo nie pozwolę sobie tutaj by jakiś szczyl mnie bezpodstawnie szkalował. Wybacz.

Ja o tobie nie napisałem ani słowa, a jedynie się do twojego postu zwróciłem - ty zacząłeś atakować, ty rzuciłeś zarzuty, ja tylko uderzyłem lekko w stół a później musiałem czytać 2 strony zniewag i ubliżania nożyc które się odezwały. Ty sam się nimi oszkalowałeś, mnie zaś znieważasz prawie każdym postem na co również sobie nie pozwolę.

 

Dla twojej wiadomości: ja po prostu nie chcę postować na PCL. Nie dopóki będzie tam mieszanie ludzi z błotem za byle co i rozliczanie ich wg regulaminu który samemu ma się w poważaniu. Moderacja niech będzie surowa - ok, fine.. ale niech nie składa się z tego typu ludzi którzy, jak sam pisałeś w temacie o moderacji CC - "dają się ponosić emocjom" i rozgrywają osobiste porachunki z pozycji boga-moderatora.

 

Widzimy się na PCL? Co to ma znaczyć w ogóle?

 

 

Ty, Twoje piszemy z dużej litery. No sorry... Jeśli on jest ten zły, a Ty ten dobry to czemu dajesz się wciągać w tą niewybredną wymianę poglądów ?? Masz pw? Masz- to go użyj.

Wiem, robię to celowo.

W zasadzie to była ostatnia wypowiedź z mojej strony w tym wątku.

Masz rację, nie ma sensu na takie coś odpowiadać, szkoda własnej godności.

 

 

 

 

 

 

Bo się boi napisać do mnie na PW albo jest aż tak mało inteligentny by to zrobić :(

Dlatego, że tej inteligencji nie doszukałem się po drugiej stronie, tego nie zrobię. Raz już zrobiłem - był to błąd a styl odpowiedzi nie różnił się mocno od tego co tu zostało pokazane. Ze mną da się zawsze porozmawiać, tylko trzeba umieć to robić.

 

OMG.

i to ja z evilem jestesmy flamerami (czy jakos tak)

Standard, już się przyzwyczajam. Edytowane przez EvilKillaruna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czlowieku czy ty nie widzisz ze wszyscy z ciebie leja a tylko na pcl zachowuja pozory

Też je zachowujesz na PCL? :)

 

 

Nie, to jakiś cyrk jest :) (na kółkach).

 

Hahahahahaha :lol2:

Sorry ....

 

EOT.

Coś bym napisał.

 

Tyle, że Palpatine to chyba za wysokie dla Ciebie progi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja o tobie nie napisałem ani słowa, a jedynie się do twojego postu zwróciłem - ty zacząłeś atakować, ty rzuciłeś zarzuty, ja tylko uderzyłem lekko w stół a później musiałem czytać 2 strony zniewag i ubliżania nożyc które się odezwały. Ty sam się nimi oszkalowałeś.

 

Dla twojej wiadomości: ja po prostu nie chcę postować na PCL. Nie dopóki będzie tam mieszanie ludzi z błotem za byle co i rozliczanie ich wg regulaminu który samemu ma się w poważaniu. Moderacja niech będzie surowa - ok, fine.. ale niech nie składa się z tego typu ludzi którzy, jak sam pisałeś w temacie o moderacji CC - "dają się ponosić emocjom" i rozgrywają osobiste porachunki z pozycji boga-moderatora.

Ty, Twoje piszemy z dużej litery. No sorry... Jeśli on jest ten zły, a Ty ten dobry to czemu dajesz się wciągać w tą niewybredną wymianę poglądów ?? Masz pw? Masz- to go użyj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko kto na tym straci... :lol:

Jeżeli blokują reklamy to chyba nic :lol: , a Tommo to chyba za dużo naoglądał się Dr. House. Temat o pclabie także chaos w temacie musi być :D Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie o PCLab burdel taki jak i na samym forum. Ta nazwa to ma chyba jakiś dziwny wpływ na burdelotwórczość.

 

Co tu się dzieje to po prostu ŻENADA. Kończcie ludzie bo to jest idiotyczne.

i tu sie zgadzam..albo zalozyc temat i wszystko wyjasnic..

 

niestety tu lub na innym neutralnym forum,bo po zalozeniu odpowiedniego tematu na labie posypaly sie bany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys tak terez mi zwisa czy jakis matol z kompleksami da mi bana na moje zmienne ip na forum ktore jest jednym wielkim torlowiskiem

Zamilknij, proszę...

 

Zmienne IP w niczym Ci nie pomoże. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty, Twoje piszemy z dużej litery. No sorry... Jeśli on jest ten zły, a Ty ten dobry to czemu dajesz się wciągać w tą niewybredną wymianę poglądów ?? Masz pw? Masz- to go użyj.

Bo się boi napisać do mnie na PW albo jest aż tak mało inteligentny by to zrobić :(

 

@Orgiuszu

 

W tym momencie czuję się jak Ty kiedy "robię" Twoje raporty :E

 

BTW: podobno warna mi nie dasz (podobno to tak "po znajomości") Nosz kurna, Krootki też kedyś to forum moderował i znamy się z PCL ale jest obiektywny (fakt, że On Lechia a ja Legia - na "L", jedno wychodzi :E ).

 

Orgiuszu, na Boga, daj mi tego warna/bana, przynajmniej się do Ciebie uśmiechnę jutro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamilknij, proszę...

 

Zmienne IP w niczym Ci nie pomoże. ;]

ale ja tu nie lamie reg..a tam mi lata kolo wentla czy mi range pusci czy nie..i tak tam nie pisze a konto mam juz odblokowane

 

OMG.

i to ja z evilem jestesmy flamerami (czy jakos tak)

Edytowane przez xtremesystems

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tu sie zgadzam..albo zalozyc temat i wszystko wyjasnic..

 

niestety tu lub na innym neutralnym forum,bo po zalozeniu odpowiedniego tematu na labie posypaly sie bany

 

Właśnie looknałem sobie w Twój profil i coś sprawdziłem.

 

"Setka". tyle, że te 100% od Kowala i już wygasło. Ale sobie odjąłem. I masz ode mnie specjalną laurkę :)

 

Do zobaczenia za pól roku. Klnij sobie na mnie tutaj do woli.

 

Tommo zobacz mój avatar, resztę dośpiewaj sobie sam.

 

Tez oglądasz House MD? :D

 

Wiem, "ja ciach!... ę" ;) Ale chyba aż tak nie wypada :E

 

Pomimo tego, że to Ośla Łączka ;)

Edytowane przez Tommo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie looknałem sobie w Twój profil i coś sprawdziłem.

 

"Setka". tyle, że te 100% od Kowala i już wygasło. Ale sobie odjąłem. I masz ode mnie specjalną laurkę :)

 

Do zobaczenia za pól roku. Klnij sobie na mnie tutaj do woli.

zapiszcie loosera i oprawcie w ramke za co

 

oglaszam wszem i wobec ze wlasnie dostalem polrocznego bana nie nie piszac nawet jednego slowa na pcl..

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapiszcie loosera i oprawcie w ramke za co

 

oglaszam wszem i wobec ze wlasnie dostalem polrocznego bana nie nie piszac nawet jednego slowa na pcl..

 

:D

coś czuje ze dym sie dopiero zacznie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...