Skocz do zawartości
xpektor

Czyszczenie Samochodu

Rekomendowane odpowiedzi

No ja tez zakupiłem to co xpektor i w sumie wystarczy. Mam tylko pytanie bo wymieszałem szampon pół/pół wody ale nie zrobiło piany podejrzewam że szampon sie nie nadaje do tego celu. Samochód nie był myty z 3 miesiące więc wszystko odrazu nie zeszło ale jestem i tak zadowolony. Jutro zrobie to dokałdnie bo dzis nie za bardzo miałem czasu a chciałem tylko zobaczyc jak sprzęt chodzi. W każdym razie pasuje jeszcze przeleciec gąbka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj, dzięki sprzyjającej pogodzie wkońcu wziąłem się za wyczyszczenia autka po urlopowych wojażach.

Zawsze przed myciem ściągam firmowe naklejki magnetyczne z drzwi i bagażnika, jednak tym razem nie poszło tak gładko... naklejki zwulkanizowały się i zwyczajnie nie można było ich odczepić! Totalna masakra! Wyczyszczenie niektórych miejsc zajęło mi masę czasu - na przemian karcher z odległości 1cm, tak aby chociaż kawałek zaczął odstawać i odrywanie paznokciem. Dodatkowo na całej powierzchni naklejka zostawiła po sobie regularny wzorek, którego normalnymi sposobami zmyć się nie dało. Dopiero pasta polerska dała jakiś efekt, jednak patrząc pod dużym kątem dalej widać ślady! Nie wspominam juz o tym że drzwi i tak musze całe wypolerować, bo już teraz widac róznice...

 

Nigdy wcześniej o czymś takim nie słyszałem. Rozumiem że 30* + czarny samochód robi swoje, jednak takie rzeczy nie powinny się dziać. W poniedziałek dzwonię do agencji, która nam to sprzedała - ciekawe co na to powiedzą i czy zwrócą mi koszty polerowania drzwi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak usunąć smród fajek z samochodu :/ ??

Smród podobno dobrze pochłania kawa w ziarnach. Oprócz tego masz do dyspozycji pranie tapicerki (coś zawsze polepszy) i różne preparaty w sprayu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...