Skocz do zawartości
alex77777

Przywracanie Systemu Vista

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem jestem laikiem i zaznaczam ze za bardzo nie wiem co i jak dlatego zwracam sie do Was o pomoc. Posiadam laptopa acer 7620g, przy zakupie zainstalowana była Vista, nie zrobiłem płyt recovery, ktore zaleca producent, system sie posuł zainstalowałem Xp, chcem ponownie wrocic do Visty. Jak wyczytalem na innych forach wskazane jest przy uruchomieniu komputera wcisnac alt + f10 czy jakos tak ale to wogole nie dziala. Jak odzyskać system z ukrytej partycji Recovery? PROSZE O POMOC Z GORY DZIEKUJE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro instalowałeś XP to pewno MBR został nadpisany i kombinacja alt+F10 nie działa .

 

Zakładałeś partycje od nowa czy tylko formatowałeś partycję systemową ?

 

Bo w tym pierwszym przypadku to partycji recovery może już nie być .

 

W przypadku nadpisania MBR można się pobawić w przywrócenie ustawień takich aby ta kombinacja zadziałała ale niestety nie powiem ci jak bo nie wiem ( google też za bardzo nie pomaga ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro instalowałeś XP to pewno MBR został nadpisany i kombinacja alt+F10 nie działa .

 

Zakładałeś partycje od nowa czy tylko formatowałeś partycję systemową ?

 

Bo w tym pierwszym przypadku to partycji recovery może już nie być .

 

W przypadku nadpisania MBR można się pobawić w przywrócenie ustawień takich aby ta kombinacja zadziałała ale niestety nie powiem ci jak bo nie wiem ( google też za bardzo nie pomaga ) .

Nie tworzyłem nowych partycji tylko formatowałem C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...