Skocz do zawartości
ka73ka

jaka seria procka

Rekomendowane odpowiedzi

polecono mi zmiane mojego AMD 2000+ 0.18 mikrona na procek 0.13 mikrona ... nie chcial isc dalej niz 193x Mhz. Podobno jakies serie procesorow kreca sie lepiej inne gorzej ... jaka jest dobra i jaka wybrac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

np. 

AXDA1700DLT3C  xxxxxxxxxxxxx

JIUHB 0310WPMW  **1999AMD

 

a najlepiej poszukaj. Naprawde było dużo.

no bylo goroaco o 1700 DLT3C ale wiecej nie moge znales ... albo slepy jestem albo kaleczny :D tylko kupic 1700+ czy 2000+ ?? jak 2000+ to jakie sa dobre serie tego procka ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz jakiegokolwiek 1700+ na 0,13 , bo jedne kreca sie lepiej inne gorzej, jak trafisz tak trafisz nic na to nie poradzisz.

a jest takaj roznica jak chce krecic miedzy 2000+ a 1700+ ? 2000+ bardziej wykrece niz 1700+ ??? nie wiem nie znam sie ... nie smiac sie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuj athlona XP1700+ 0,13 - to sa najtansze procki ktore jada najwyzej - 2000+ z tej samej seri raczej pojdzie tyle samo - nie mas sensu przeplacac. Na przyklad taki numer jak podal red46

axda1700d*L*t3c................

*JIUHB*0302*xp*C*w

gwiazdaki sa rzeczy istotne zaznaczone

szukasz procka z oznaczeniem *L* - oznacza napiecie 1,5V OStatecznie mozeesz brac U=1.6 ale K=1,65 to juz sobie daruj. Najlepiej L

JIUHB albo AIUHB - slawne w calym niecie :-) proce do podkrecania - najlepsze AIUHB, ale JIUHB tez bija rekordy

0302 - oznacza rok i tydzien produkcji wdanym roku. Z tego co pisza wynika ze z pierwszych tygodni 2003 sa swietne, ale dokladnie co do tygodnia nie wiem

C - numer serii produkcji w danym okresie czasu - jak tutaj jest cyfra to ja bym sobie raczej darowal - generalnie im nizsza litera tym lepiej, ale JIUHB/AIUHB i napiecie sa najwazniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...