Skocz do zawartości
ressiv5

Podzespoły

Rekomendowane odpowiedzi

OK, dzieki wielkie za wszystkie odpowiedzi. Reasumujac mam zamiar kupic przy zasilaczu Amacrox Warrior 400w pnf450

AMD Phenom II X3 710 /2.6GHz, 95W, BOX, AM3

AsRock A780GXH/128M /AMD 780G/

Gainward Radeon HD4850 Goes Like Hell 512MB DDR5 /256bit/ 2xDVI TV-out

GoodRam 2GB (2x1GB) PC800 CL5

 

Mam nadzieje ze plyta glowna wejdzie w moja obudowe, wymiary teraz mojej plyty to : ATX Wymiary (wys x szer): 305 x 203 mm a tej co mam zamiar kupic 30.5 cm x 21.3 cm mm wiec 1cm w szer. chyba nie sprawi roznicy? I jeszcze, tego sprzetu nie mam zamiaru podkrecac wiec wentylator z box'a powinien wystarczyc tak? I jaka paste kupic? Moge isc do sklepu i kupic taka zwykla za 10zl czy jakas lepsza?

Edytowane przez ressiv5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze wielkim bledem bylo nie sprobowac odblokowac 4 rdzenia, to 3min tylko, no jak zadziala to troche go potestowac, ale wtedy to nawet te kilka h nie zrobi roznicy bo i tak bedziemy happy ze mamy x4 za free ;] Co do podkrecania to tez bedzie blad, bo ta karta moze nie dac z siebie wszystkiego na rdzeniu 2,6. Podnioslbym zegary conajmniej do 3ghz skoro bezproblemu jada na 3,6.. Jeszcze zalezy jaki monitor masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytalem troche o radeon hd4850 i widze ze ma problemy z fpsami, wiec moze lepiej dolozyc 100zl i kupic EVGA GeForce GTX 260 896MB DDR3 /448bit/ HDTV 2xDVI ?

Edytowane przez ressiv5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoj radeon to prawie 4870. Co do problemow z fpsami to zalezy od ustwien w danej grze. Oczywiscie ze gtx260 to bardzo dobra karta, ale czy warta 100zl wiecej ? Potem poczytasz ze lepszy jest 285 bo jest i dolozysz do niego, tak mozna w nieskonczonosc... W twoim budzecie moge zapewnic ze zaoferowano ci nawydajniejszy produkt w danej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AMD Phenom II X3 710 /2.6GHz, 95W, BOX, AM3 ?

Raczej AM2+

Dobrze jest, AM3, bo ten proc pasuje na AM3 i na AM2+.

 

Co do HD4850 - nie wiem, gdzieś ty takie bzdury czytał... Jako posiadacz HD4850 piszę - bierz tą kartę. Zwłaszcza, że jest lepsza od mojej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to tylko powiedzcie co wypadalo by kupic bym mogl podkrecic itd. Monitor mam samsung syncmaster2023nw 20'

Jesteś w stanie zrobić 3,2ghz bez podnoszenia napięcia. I bez zmiany chłodzenia.

Jaki system na tym postawisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...