Skocz do zawartości
IGI

Gigantyczna Kara Dla Intela

Rekomendowane odpowiedzi

Gość <account_deleted>

... przecież już napisałem... - nie możesz zatrzec 'akceleracji' tylko metodę akceleracji...

 

Po diabła urząd.

Do ewidencjonowania i weryfikacji nowych patentów (tych 99% których nikt nie ukradł). Prościej się nie da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

... przecież już napisałem... - nie możesz zatrzec 'akceleracji' tylko metodę akceleracji...

Cyklotron — najprostsza i pierwsza historycznie forma akceleratora cyklicznego cząstek obdarzonych ładunkiem elektrycznym.

Cyklotron to jest urządzenie techniczne do przeprowadzania akceleracji cząstek. Tak jak komputer służy do przeprowadzania obliczeń.

Dlaczego zatem nie można opatentować tego urządzenia?

 

 

Do ewidencjonowania i weryfikacji nowych patentów.

Pisałem już. To nic nie daje. W przypadku sporu i tak sąd rozstrzyga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość <account_deleted>

Cyklotron to jest urządzenie techniczne do przeprowadzania akceleracji cząstek. Tak jak komputer służy do przeprowadzania obliczeń.

Dlaczego zatem nie można opatentować tego urządzenia?

... bo to by było głupie? utopijne? ... bo osoby ustanawiające prawa poprostu myślą? - wybierz odpowiedź :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

... bo to by było głupie? utopijne? ... bo osoby ustanawiające prawa poprostu myślą? - wybierz odpowiedź :lol:

Patentowanie leku na raka nie jest głupie i utopijne?

 

bo osoby ustanawiające prawa poprostu myślą?

Patrząc na większość ustanowionych "praw" uważam że nie.

 

 

Dobra. Jak chcesz to się ustosunkuj. Z mojej strony EOT. bo trochę zboczyliśmy z kary dla Intela.

Edytowane przez Pigmej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...