Skocz do zawartości
Gość dragonlore

Mass Effect 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pussik

Myślę, że na 3 częściach skończą, potem spróbują odzyskać licencję na Star Warsa.. a może nie.

 

Już pod koniec roku ma być ME3? Szybko! Wiesz może czy wciąż na tym silniku graficznym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie przynajmniej 30% czasu schodzi na skanowaniu planet :)

Ale jest fajnie, klimat super. Gra się dobrze.

Też miałem problem z zejściem ze stołu jak niektórzy.

 

Ile godzin gry mieliście jak kończyliście gre?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku nieco ponad 42h, przeskanowana kazda planeta, wszystkie mglawice na 100%, wykonana kazda mozliwa misja, ktora byla dostepna, wliczajac w to rowniez ta z DLC. Skonczylem postacia na 27 poziomie.

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pussik

34 godziny (25lvl), ale wciąż gram, juz po zakonczeniu, obecnie 27lvl i 37h.

Edytowane przez Pussik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez skonczylem gre i przezyli u mnie wszyscy co nie bylo zbyt trudne.

Jak to zrobiłeś?

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "."
u mnie zginęły dwie osoby. najpierw ta co otwierała brame (tali - quarianka), a potem osoba która prowadziła drugi team (robot).

Po tym jak przeczytałem, że Tobie nikt nie zginął i wczytałem save'a, żeby spróbować jeszcze raz to zgineły mi 3 osoby: robot przy otwieraniu drzwi. Później Jack która była w moim teamie kiedy Miranda tworzyła pole ochronne i Grunt, który wtedy dowodził drugim teamem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Ja miałem w pierwszej wersji jeszcze inaczej"
Oprócz dwóch osób: Jacoba który otwierał drzwi i Mordina który dowodził ekipą, zginął jeszcze Legion podczas walki ze statkiem Collector-ów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie miałem problemu z końcówką:

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Spoiler"
Wszyscy przeżyli. Do szybu wysłałem Legiona, a na dowódcę drugiego tematu wyznaczyłem Mirandę. Pole ochronne podtrzymywała Samara.

Przeszedłem końcówkę 2 razy bo chciałem zobaczyć czym różnią się zakończenia związane ze zniszczeniem lub nie bazy.

Moim zdaniem "zgony" mogą być spowodowane raczej brakiem "lojalności" danego członka drużyny, ale mogę się mylić. Z tego co czytałem ulepszenia statku wpływają na to coś się dzieje przed lądowaniem - bodajże Tali ginie jak się nie zrobi ulepszenia tarcz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mailem na liczniku 49 godzin i 33 minuty dokladnie.

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Druzyna"
Ja wykonalem wszystkie misje lojalnosciowe i wykupilem wszystkie upgrady dla druzyny i prawie wszystkie upgrady ktore sie kupowalo/zdobywalo na misjach. Drugi team za kazdym razem prowadzila Miranda, Tali wyslalem do kanalow i otwieralem kazde zablokowane kanaly. Pozniej po znalezienu doktor Chackwas odeslalem ja razem z Profesorem. Egzekutorka robila bariere. Na koncu zostawiam reszte ekipy by bronila drzwi gdy Shephard, Garrus i ten zabujca drellski robilismy kociol. Na poczatku wybralem bezpieczna droge albo szukalem innego rozwiazania.

A udalo sie komus zabic Shepharda? :D

 

Jednak pomylilo mi sie z nowym Dragon Age i nastepny tytul ME ma wyjsc do konca 2011 roku.

 

Ponadto EA zdradziło, że do końca następnego roku ukaże się nowy duży tytuł z serii Mass Effect. Nie wiadomo jednak czy chodzi o kontynuację czy też o sporych rozmiarów rozszerzenie.

Edytowane przez Szela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "@up"
pewnie nie miałeś zrobionego któregoś upgrade'u statku
» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "odp"
podejrzewam,że to przez to, że nie był lojalny, przy drugim podejściu wysłałem do tunelu Tali (nielojalna), za dowodce zespołu dałem Jack, i zginęły obie, ale Legion nie oberwał na początku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pussik

SPOILER

 

A myślałem, że to jakaś ściema z tym ginięciem osób.. że bioware chce tylko postraszyć, a tu proszę.

 

Mi nikt nie zginął, wszystkie misje poza anomaliami zrobione i lojalności wszystkich zdobyte. Upgradów wszystkih nie miałem, ale dośc sporo jednak było.

 

 

 

 

Jak się robi spojler na tym forum?? Nastąpiło niepoprawne użycie BBCode. Możliwe, że niepoprawnie użyłeś tagu np. użyłeś [TAG podczas gdy powinien on zostać użyty w sposób [TAG=> lub odwrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wiesz jak spoiler zrobić to użyj zaawansowanej edycji, tam masz odpowiedni skrót i wszystko na tacy.

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Jak się przechodzi..."
..."według instrukcji" to raczej nikt nie ginie. Z tego, co szukałem po sieci teraz, to trzeba zrobić misje lojalościowe i upgrade'y dla Normandy.

No i jeszcze jest kwestia przydzielania zadań w finale, ale tu jest pewna dowolność.

 

Do trzymania pola brałem Samarę. Uznałem, że najlepiej się nadaje potężna asari. U mnie na końcu wysiadała, ale wytrzymała i jeszcze dowaliła na koniec salwę.

Na YouTube obejrzałem sobie "kompilację śmierci" (w sumie w połowie to już mi się śmiać chciało, jak różne postaci umierały w tych samych miejscach) i tam Miranda nie dawała rady, i przez to ktoś ginął. Też w sumie nie wiem, czy to jest reguła, czy od innych rzeczy zależy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pussik

Daj linka do tej kompilacji.

 

A tu coś ode mnie: dwa ze smaczków Mass Effect 2:

 

 

Edytowane przez Pussik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaeed jest dostepny po zainstalowaniu DLC, tak samo jak strefa rozbicia Normandii SR-1

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - zaeed

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Szela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Spoiler"
Mi zginęła Talia mimo że była lojalna i miałem wszystkie ulepszenia bojowe statku (oprócz stacji medycznej) - wysłałem ją do kanałów. I znikneła mi gdzies Miranda (ale nie zauwazyłem kiedy :)) - straciłem jej lojalność po kłótni z JackDowódcą drugiej drużyny był Garrus, osłona - egzekutorka
Edytowane przez jotgie69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pussik

O, Ciekawe czy u mnie Miranda była wciąż lojalna, bo się obraziła po kłótni z Jack. :P

 

W kanałach ci ... bo może nie w pore śluzy otwierałeś/zamykałeś???

 

Jack ma coś z Natalie Portman, odrobinę z Angeliny, ale chyba tez z Sigourney Weaver:

 

Dołączona grafika

 

 

 

Z kolei charakter żeńskiej Shepard, to wg mnie połączenie właśnie Sigourney Weaver z Aliens i Sary Connor z serialu Terminator: Kroniki Sary Connor (głównie jeśli chodzi o dialogi - misja najważniejsze, zero emocjonalności).

Edytowane przez Pussik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie odnonie załogi , mam wszystkich oprócz jednej osoby . W katalogu jest jej miejsce pierwsze po lewej . Kto to i gdzie można go odnaleźc .

 

PS. nie byłem jeszcze w omedze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kanałach ci ... bo może nie w pore śluzy otwierałeś/zamykałeś???

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "spoiler"
wysłałem ja do kanałów, czyli wybrałem ją jako technika do otwarcia drzwi. Drzwi otworzyła, otworzyłem wszystkie śluzy na czas, żeby przeszła - zginęła zamykając drzwi.

A ja mam pytanie odnonie załogi , mam wszystkich oprócz jednej osoby . W katalogu jest jej miejsce pierwsze po lewej . Kto to i gdzie można go odnaleźc .

czyzby to był Legion? Pojawi się, ale nie napiszę nic więcej, tylko tyle żeby zaostrzyć ci apetyt, że jak dla mnie to jeden z najbardziej zaskakujących elementów w grze :)

 

Jak wam się podobał żart EDI? W takim momencie - myśłałem, że padnę ze śmiechu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pussik

Jak nie instalował DLC to jest to Legion, jak zainstalował DLC z Zaeedem, to Zaeed będzie po lewej Legiona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Samara - lojalność"
W misji od Samary na jej lojalność zabiliście jej córkę, czy ją? Ja tym razem (druga gra) zabiłem Samare i zastanawiam się czy będą tego jakieś konsekwencje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki . Chodziło o legiona :) . Swoją droga bardzo fajny akcent ze strony twórców . Zawsze chciałem miec własnego , no wiecie kogo :D . Mam nadzieję z save-y z me2 w me3 będą bardziej oddziaływac na grę niż te z me 1 .

 

Niestety mam pewnien niedosyt i wrażenie że jedynka była lepsza . Ten poscig za sarenem był pełen zwrotów akcji , niepewnosci . Zakończenie mocno mnie zawodzi wygląda to tak jakby twórcą się po prostu odniechciało w pewnym momencie . A końcowy boss - czy nie mogli wymyslec juz czegos lepszego ? Pomimo że me2 uznac mogę za grę gorszą od pierwowzoru jest to zdecydowanie najlepszy tytuł jaki grałem przez ostatnie 1.5 roku . Pozostaje tylko czekac na me3 i w miedzy czasie podzióbac jakies niedokończone misijki czy pohatrac inne klasy :) .

 

Pozdrawiam fanów Mass effect :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...