Skocz do zawartości
Gość dragonlore

Mass Effect 2

Rekomendowane odpowiedzi

Da się nie zwerbować w ogóle Wrexa?

Przeszedłem ostatnio ME 2 ray i teraz przechodzę ME 1 jako mega renegat i powiedziałem Wexowi że nie chcę go w drużynie, poszedł do Nory CHory, da się więc go nie posiadać w drużynie co za tym idzie ani nie zginie ani nie ocali się go na Virmirze?

Jeżeli tak to jakie ma to skutki względem ME2 ?

Gram jako mega renegat i planowałem go ubić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się popisać i nie wyszło :] już drugi temat... a przeważnie przeglądam temat, musiałem przegapić :/ ciekawe ile teraz jeszcze newsow powtórzyłem :unsure:

 

Edit: Nie no, jak byk jest link do newsa. Ślepy się robię :mur:

Edytowane przez konkurs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się nie zwerbować w ogóle Wrexa?

Nie ma chyba takej mozliwosci, w jedynce u mnie ocalal. W dwojce przy kilku podejsciach rozmowy w roznych momentach za kazdym razem twierdzil, ze ma zadanie na Tuchance i do

ekipy dojsc nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze coś mi nie idzie z tymi babami na pokładzie :) Jack się obraziła, Tali nie potrzebnie odmówiłem a Miranda ciągle ma ważne rzeczy do zrobienia.

W jakim punkcie misji robiliście podryw? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze coś mi nie idzie z tymi babami na pokładzie :) Jack się obraziła, Tali nie potrzebnie odmówiłem a Miranda ciągle ma ważne rzeczy do zrobienia.

W jakim punkcie misji robiliście podryw? :D

Pozostaje Ci Kelly :lol2: A poważniej możesz uderzać do Tali. A kiedy - cóż, po misiach lojalnościowych i kilku głównych można liczyć na zbliżenie przed Samobójczą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma chyba takej mozliwosci, w jedynce u mnie ocalal. W dwojce przy kilku podejsciach rozmowy w roznych momentach za kazdym razem twierdzil, ze ma zadanie na Tuchance i do

ekipy dojsc nie chce.

 

No ja teraz jak gram w ME1 nie zwerbowałem go, siedzi w tej Norze na Cytadeli , nie mam go na pokładzie Normandii ani w drużynie, więc zastanawia mnie jaki efekt to przyniesie na Vrimirze i w ME2 , czy ktoś to sprawdzał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się gra posypała odkąd przeszedłem misję z DLC. Loadingi zaczęły się dłużyć niemiłosiernie, i gra czasem była niestabilna. Ściągnąłem jakiegoś affinity fixa, który ustawia grze koligację na 1 rdzeń i było lepiej (ale dalej cienko) ale teraz podłączam getha do systemów statku i w pewnym momencie zaczyna się loading i mam czarny ekran w nieskończoność :mur: Nie mam pojęcia co z tym zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie macie wrażenia że Antyaliasing działa na postaciach a na obiektach jak tło ściany itp czasem jakby go nie było? Czy mi się wydaje?

 

@Orgiusz Kelly to przede wszystkim naciskam :lol2:

Edytowane przez rafa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i gra skończona. 57h z haczykiem mi to zajęło. Kelly nie zdążyłem...bo żniwiarze szybciej ja dorwali...

Może zagram ponownie tylko teraz będe bardziej negatywna postacią. Zrobienie tylko najważniejszych wątków powinno pójść znacznie szybciej.

Czekam na 3 część.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh. Ja też wczoraj skończyłem.

Zginął tylko Thane - a że i tak wybierał się na tamten świat, to przynajmniej zginął jak bohater.

Zaliczone wszystko co się dało - ponad 30h, co jest bardzo miłym wyjątkiem wśród ostatnich "hitów". Niestety ładnych parę godzin straciłem na zbieranie durnych minerałów - myślałem że najlepsze upgrejdy będą wymagać dużych ilości surowców - a tu zonk. I druga rzecz która mnie wkurzała, to stopień skomplikowania wszelakich questów i misji pobocznych. Poziom dla orangutana i obraza dla gracza :(. Tyle pracy włożyli w historię i dialogi, a tu taka lipa.

 

Dobrze że zakończenie jest mocne i wynagradza godziny nasiadówki. No i bardzo się cieszę że Garrus pojawi się jeszcze, to moja ulubiona postać w tej grze :)

Edytowane przez Aquarium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wczoraj przeszedłem ME2, trwało to około 4 godzin (ME1) nie przechodziłem. Byłem Sheppardem, klasa żołnierz. Mam do Was pytanie, wciąż mam mało tej gry, uważam, że jest świetna. Jakie przywileje dostane po nowym rozpoczęciu gry ? Co zrobić, aby rozgrywkę jeszcze bardziej zróżnicować ? Słyszałem o osobach grających 30h+, a ja 4 h i już :D ? Ciutke za mało. Czekam na Wasze opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostajesz dodatkową kasę i surowce, odblokowane masz specjalne zdolności pod warunkiem ich odblokowania za pierwszym podejściem.

 

Zrób wszystkie misje poboczne, zbierz wszystkie ulepszenia, wykonaj misje lojalnościowe i zajmie ci to trochę więcej czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak można to zrobić w 4 godziny, chyba na trybie easy bez połowy załogi waląc tylko scenariusz.

Ja gram drugi raz, mam już kolo 20 godzin gry a jeszcze mam do zrekrutowania Tali i chyba 3 misje poboczne, odnalezienie Reaper IFF no i poźniej dokończyć storyline. Już nie wspomnę o eksploracji kosmosu bo tego mi się akurat nie chce robić. :P

 

A i niestety grając drugi raz tą samą postacią na statku collectorów nie można drugi raz przejść "advanced weapon training". Za pierwszym razem wziąłem assault rifle, chciałem się wzbogacić o sniper rifle ale w miejscu gdzie za pierwszym razem były bronie (o ile się nie mylę to było przy ciele tego collectora na statku) teraz nie było nic.

Edytowane przez Kacimiierz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche szkoda... Z drugiej strony, majac pistolet maszynowy za Assault Rifle nie tesknie.

 

A ja jestem wlasnie po misji lojalnosciowej Tali i powiem krotko; masakra, chyba najlepsza jak dotad misja. Bardzo lubie takie konfrontacje, w DA:O tez mialem banana na twarzy podzcas Landsmeet.

Misje Garrusa i drella tez byly bardzo klimatyczne, niczym z dobrych filmow akcji.

 

I love this game :D

 

EDIT: przejscie tego w 4h to chyba na kodach jakichs albo bez czytania dialogow, bo nie widze mozliwosci, zeby grajac normalnie przejsc te gre w tak krotkim czasie, nawet skupiajac sie tylko na glownej linii fabuly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Dawno sie tak dobrze nie bawilem jak przy tej grze! Przypominaja mi sie czasy podstawowki gdy cale wieczory spedzalem przy X-Com Terror From The Deep, tak teraz miodnie czas uplywa przy ME2. Oprawa muzyczna tej gry jest genialna! Jeszcze nie gralem w taka gre, w ktorej muza zrobila na mnie takie wrazenie... A o czesci 1 w ogole nie slyszalem :P 

Edytowane przez Martinii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopisze sie i tu, a co :)

 

Wczoraj skonczylem :) na licznik nie spojrzalem, ale mysle, ze cos kolo 45h. Nie spieszylem sie za bardzo.

 

Gra jest boska, zdecydowanie jeden z lepszych tytulow tego roku. Mialem cicha nadzieje, ze

po Suicide Mission cos jeszcze bedzie, a nie misja wykonana i siup

ale trudno sie mowi, i tak bylo fajnie :)

 

Skonczylem na 28lvl z wymaksowanym Paragon i Renegade w okolicach 70% (na oko).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopisze sie i tu, a co :)

 

Wczoraj skonczylem :) na licznik nie spojrzalem, ale mysle, ze cos kolo 45h. Nie spieszylem sie za bardzo.

 

Gra jest boska, zdecydowanie jeden z lepszych tytulow tego roku. Mialem cicha nadzieje, ze

po Suicide Mission cos jeszcze bedzie, a nie misja wykonana i siup

ale trudno sie mowi, i tak bylo fajnie :)

 

Skonczylem na 28lvl z wymaksowanym Paragon i Renegade w okolicach 70% (na oko).

 

45h? Postawiłeś sobie za punkt honoru zebranie każdego grama minerałów w znanej galaktyce czy co? :)

 

Swoja droga przy tak dlugiej grze to ile

załogi uratowałeś w bazie collectorów?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, w pewnym momencie olalem skanowanie planet, tzn. przed Omega 4 przelecialem po calej galaktyce szukajac anomalii na planetach, na tym mi troche zeszlo, no i troche na kreceniu sie w te i nazad za questami.

 

A co do pytania ze spoilera:

 

Uratowalem wszystkich.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne myślałem , że

Porwanie zalogi ze statku triggeruje sie automatycznie w okolicach 18-20h gry a potem im dluzej sie grzebiesz tym mniej ich ratujesz

 

 

'Triggeruje się' bodajże po zdobyciu IFF

 

Edytowane przez borsuczy_król

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaję za gram.pl

 

Już jutro pojawią się dwa nowe dodatki do Mass Effect 2. Pierwszy, darmowy – nazwany Firewalker Pack - zawiera nowy pojazd i kilka misji przeznaczonych tylko dla niego. Drugim jest pakiet strojów dla trójki postaci towarzyszących Shepardowi w jego kosmicznych przygodach. Nowe ubranka dostaną Thane, Subject Zero oraz Garrus. Zainteresowani będą musieli wyłożyć na nie 160 punktów Microsoftu/BioWare.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...