Skocz do zawartości
Gość dragonlore

Mass Effect 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dragonlore

nie ma tematu wiec zakladam

 

fani ME z pewnoscia czekaja na kontynuacje ;)

 

ponizej link do najnowszego filmiku pokazujacego gameplay z 2 czesci oraz fragment wywiadu w tle

 

jest to interaktywna strona ,nalezy wybrac filmik z opcji

 

wywiad z gameplay'em

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Zabawne , wlasnie drugi raz ukonczylem ME1 :D

 

Czekam , jednak mam nadzieje , ze ta "intensywnosc" , o ktorej mowia nie przelozy sie na to , ze ze swietnej (badz co badz) gierki bedacej RPGiem zrobi szooter , bo to oznaczaloby zupelne zniszczenie klimatu jaki ta gra miala , miec moze.

 

Edit :

-niedawno 3x pod rzad ukonczylem Kotora 2 - sledzisz mnie :lol2:

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 razy przeszedłem ME1.

Naprawdę fajna gierka.

Co jak co, ale naprawdę nie miło by było gdyby poszli bardziej w kierunku shootera...

 

W oczekiwaniu na ME2 muszę się wziąć znów za któregoś KOTOR'a ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

plotki i przecieki

 

gram.pl

 

Mass Effect 2 - przecieki!

 

Nadzieje fanów tej kosmicznej serii BioWare nie były daremne - do Internetu trafiły już świeże szczegóły dotyczące Mass Effect 2.

 

Według zapowiedzi, w czerwcowym wydaniu magazynu OXM miały pojawić się szczegóły dotyczące Mass Effect 2. Jak redakcja OXM obiecała, tak uczyniła, a pewna życzliwa dusza wrzuciła te informacje do sieci.

 

Dołączona grafika

 

  • W Mass Effect 2 ponownie pokierujemy komandorem Shepardem, jednak nie jest pewnym, czy do samego końca gry.
  • Nowa rasa - "Drell"
  • Nowa postać - Thane. Jest on(a) zabójcą i można go dołączyć do drużyny.
  • Nowe planety - Illium (na której zamieszkują Asari; jest to właściwie planeta-miasto), planeta Krogan.
  • Podczas galaktycznych wojaży ekipa Sheparda trafi także na Omegę - "zły odpowiednik" Cytadeli i główny statek korporacji Cerberus.
  • Mako zostanie zastąpiony nowym pojazdem ze zmienionym sterowaniem.
  • Zmieniono także system zarządzania ekwipunkiem.
  • Nudne przejażdżki windą także przeszły gruntowny remont. Teraz podczas wczytywania graczowi będzie przybliżane to skąd jedzie i dokąd się udaje.

Co do fabuły - znów trzeba będzie poradzić sobie z tymi wrednymi Reaperami, ale spora część przedstawionych w grze wydarzeń będzie związana z tajemniczą korporacją Cerberus. Zadaniem komandora Sheparda będzie sprawdzenie, co stoi za zniknięciami całych ludzkich cywilizacji. W rozmowie z redakcją OXM przedstawiciele BioWare zapowiedzieli, że zakończenie Mass Effect 2 będzie o wiele lepsze i bogatsze, niż to w ME1.

 

Na koniec małe info dotyczące Mass Effect - przed premierą ME2 pojawi się do niej jeszcze jedno DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Ta winda to raczej nieporozumienie bo uzywajac kolejki nie trzeba bylo patrzec sie na nia i czekac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Nadzieje na rozbudowanie warstwy fabularnej/RP są zapewne płonne, ale może chociaż długość gry będzie uczciwa. <_<

N bez przesady , wykonanie wszystkiego to prawie 35h. Gralem drugi raz w jedynke , calosc + sidequesty lacznie z eksploracja kosmosu i wykonywaniem dodatkowych zadan zajela mi drugi raz dokladnie 35=37h , osiagajac 50lv. Nie powiem by to byl krotki czas grania bo Jade Empire na maxa to ledwo 20h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

A z tego czasu ponad połowa to właśnie nudna eksploracja, w kółko jedno i to samo - taki zapychacz.

Tego nikt Ci nie kaze robic , a bez tego jesli dobrze kojarze to glowna zawiera sie w 12-15h SUPER INTENSYWNEJ AKCJI i jest to na bardzo wysokim poziomie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z tego czasu ponad połowa to właśnie nudna eksploracja, w kółko jedno i to samo - taki zapychacz.

A ja tam sie z przyjemnością szwendałem po kosmosie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam obawy co do wydajności 9600GT w ME2. UE3 może zacząć sapać.

Swoją drogą nie orientujecie się czy nie będzie wydany pack ME1&ME2+dodatki?

Czemu? Jedynkę łyknąłem grając na podkręconym radku 2900 pro w 1920x1200 i było dobrze, bardziej mnie e2160 ograniczał niż GPU ;)

 

 

Zresztą to unreal engine wszystko co jest na tym napisane dobrze chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się jedynka podobała ale bez rewelacji (niektóre momenty były straaaaasznie usypiające wręcz - windy, jeżdżenie tym Mako czy jak mu tam, no i gadanie z niektórymi to tragedia, był taki jeden co gadał jakby miał zaraz umrzeć, oczywiście wersja angielska).

 

Nie wiem czy kupię dwójkę, się zobaczy ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...