Skocz do zawartości
Dj_Set

Problem Matryca + Pęknięcie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem ze swoim Laptopem Asusem programowo i ogolnie działa wszystko wyśmienicie tylko jest tu problem wizualny mianowicie:

 

-W załączniku widać pękniecie obok klawiatury i moje pytanie mniej wiecej czy da sie to wymienic nie wymieniajac całej obudowy ? Mój Asus to F3JP - AS055C dolnej obudowy nie znalazłem nigdzie na aukcjach ani nigdzie czy jest moze inny model asusa z którego by pasowało i żadnych różnic nie było ? podajcie swoje propozycje i pytanie za ile mniej wiecej ?

 

 

- W załączniku nastepnym jest inny dośc nietypowy problem zrobiłem dwa zdjęcia na białym tle i sa widoczne "paprochy" nie wiem jakim cudem dostały sie pod szkło matrycy ;/ jak to moge "wykurzyć" ? sprężone powietrze nic nie daje ;/

 

 

Dziękuje wam za pomoc z góry

post-143990-1242422360_thumb.jpg

post-143990-1242422525_thumb.jpg

post-143990-1242422535_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak poszukasz na allegro to spokojnie znajdziesz, ta górna część nazywa się chyba palmrest, ale mogę się mylić. Co do paprochów to tylko rozkręcenie matrycy.

Edytowane przez mnowak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak poszukasz na allegro to spokojnie znajdziesz, ta górna część nazywa się chyba palmrest, ale mogę się mylić. Co do paprochów to tylko rozkręcenie matrycy.

Palmrest jak sama nazwa wskazuje jest miejscem spoczywania nadgarstków...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiemy wiemy kolego ;) ale ani do mojego modelu ani do tego modelu co kolega wyzej pisze tej czesci znalesc nie moge :( nawet uszkodzonego tez nie znalazłem wiec cos czuje ze ogólna bedzie lipa z tym :( chyba ze ktos ma jakis pomysł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...