Jump to content
Dj_Set

Problem Matryca + Pęknięcie

Recommended Posts

Witam mam problem ze swoim Laptopem Asusem programowo i ogolnie działa wszystko wyśmienicie tylko jest tu problem wizualny mianowicie:

-W załączniku widać pękniecie obok klawiatury i moje pytanie mniej wiecej czy da sie to wymienic nie wymieniajac całej obudowy ? Mój Asus to F3JP - AS055C dolnej obudowy nie znalazłem nigdzie na aukcjach ani nigdzie czy jest moze inny model asusa z którego by pasowało i żadnych różnic nie było ? podajcie swoje propozycje i pytanie za ile mniej wiecej ?

- W załączniku nastepnym jest inny dośc nietypowy problem zrobiłem dwa zdjęcia na białym tle i sa widoczne "paprochy" nie wiem jakim cudem dostały sie pod szkło matrycy ;/ jak to moge "wykurzyć" ? sprężone powietrze nic nie daje ;/

Dziękuje wam za pomoc z góry

post-143990-1242422360_thumb.jpg

post-143990-1242422525_thumb.jpg

post-143990-1242422535_thumb.jpg

Jak poszukasz na allegro to spokojnie znajdziesz, ta górna część nazywa się chyba palmrest, ale mogę się mylić. Co do paprochów to tylko rozkręcenie matrycy.

Palmrest jak sama nazwa wskazuje jest miejscem spoczywania nadgarstków...

Wiemy wiemy kolego ;) ale ani do mojego modelu ani do tego modelu co kolega wyzej pisze tej czesci znalesc nie moge :( nawet uszkodzonego tez nie znalazłem wiec cos czuje ze ogólna bedzie lipa z tym :( chyba ze ktos ma jakis pomysł