Skocz do zawartości
metal

metal modd'ed [buda] ...

Rekomendowane odpowiedzi

łokienko wpełni Dołączona grafika

 

http://death.republika.pl/buda2oo3.jpg

 

...  Dołączona grafikabuhehehe, napewno wam się niepodoba :] ...

Teraz juz lepiej!

Zdecydowanie fajniej

Malujesz bude?

Bo wyglada kiepawo ze sladami z olowka oraz niepomalowanym cieciem :)

Dołączona grafikaheh... dzięki, a bude mam zamiar pomalowć na czarno [taki matowy bardziej, ale jeszcze zobacze :] ... dobra już więcej nie zdradzam co i jak będzie Dołączona grafikahehehe... jak już coś zrobie to walne zdjęcie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

buda jest już czarna jak widać Dołączona grafikaheh... oczywiście nieustrzegłem się błędów :[ ... bo nie oczyściłem dokładnie powierzchni tam gdzie są ognie i było kilka zadrapań i jak to już pomalowałem to widać takie ^$%@ ale z daleka tego nie widać Dołączona grafikahehehe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

takim neonem chce podświetlić wnętrze budy Dołączona grafika [tylko musz najpierw zarobić 88 zeta na neonik :[ ]...

 

tak ciągle pokazuje i mówie o samej "budzie" a tu jeszcze panel przedni został :] i mam pomysł co do niego tylko to co chciałbym zorbić może być cholernie droqie [aerograf] :[ eeeh... ale jeszcze zobacze...

 

zaniedługo powinienem mieć już "shybkę" w łoknie... i ta część budy będzie już chyba zkończona Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...