Skocz do zawartości
vippiotrek

Monitor Za Ok. 550 Zł

Rekomendowane odpowiedzi

benq E2200hda

raczej nie polecam kupować nowego monitora, który nie będzie miał chocby jednego złącza cyfrowego.

 

A juz FullHD bez choćby DVI to raczej jako żart bym traktował....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Benq G2200W. Dałem pod koniec tamtego roku jakieś 450zł za nówke. Dla mnie luksus.

 

Kumplowi wybrałem właśnie E2200hda i też sobie chwali.

 

Co kto lubi. Szczerze to nie widze różnic między TN, a innymi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w podobnej cenie 1,5 miesiaca temu kupilem SM943BW i przyznam ze jak na TN jest to porzadny monitor ale jesli w tej cenie chcecie 22" to niestety nie macie duzego wyboru. Wlasciwie to wybor ogranicza sie tylko do tych najtanszych TNek wiec raczej ciezko bedzie o cos porzadnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam możliwość sprzedaży mojego obecnego LG L1730S za 200zł i myślę o jakimś lepszym monitorku - co poradzicie do 550zł?

 

Może http://allegro.pl/item645093112.html - mam na miejscu za 520zł więc było by mi na rękę.

 

Jakieś inne propozycje?

 

Wiem wiem najlepiej jak miałby DVI, no ale za te pieniądze nie znajdę takiego cuda.

 

 

A może lepszy będzie jakiś 1680x.... z DVI ?

 

Dodam, że siedzę blisko monitora, bardzo blisko....

 

 

EDIT:

 

Jestem w kropce... mysle tak i 1680x... pewnie by mi wystarczała bo siedze blisko monitora i nie chce do niego zaglądać i jeszcze się przybliżać.

 

No i to DVI... fakt pasowało by już mieć...

 

Ktoś poda jakiś monitor z 22'' z DVI i rozdz 1680x ? Cena do 600zł... help...

Edytowane przez $kubi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...