Skocz do zawartości
kaktus22

Y530 - Czy Warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

To mój pierwszy post na forum więc sory jeśli podobny temat gdzieś już był (wtedy proszę o scalenie) ale pytanie mam o taki model: http://primakomp.pl/lenovo-ideapad-y530-t3...-gf9500-vp.html - czy warto?, ma mi służyć do standardowych czynności typu filmy, net, gg, pisanie pracy licencjackiej, poczta, nie zależy mi na grach ale będę z nim często się przemieszczał. Chodzi też o to żeby wystarczył spokojnie na parę lat. Pytanie do tych którzy go mają: czy jest cichy i czy się bardzo grzeje? Wiem że model ten jest dość często polecany na różnych forach komputerowych no ale chyba pytań przed kupnem nigdy za mało :). Będę wdzięczny za wszelką pomoc. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laptop jest fajny, nie nie trzeszczy i nie piszczy - metalowa obudowa robi swoje. Jedyny minus z jakim się spotkałem to problem z klawiaturą, niektóre przyciski trzeba mocniej wciskać, żeby zaskoczyły. Są to odosobnione przypadki,a serwis ma to w nosie twierdząc, że wszystko jest ok.

Jeśli nie zależy Ci na grach to ewentualnie możesz zainteresować się jakimś Dellem z Next Business:

1545 z T5800 + x4500 + 3 lata NBD

1537 z T4200 + hd3450 + 2 lata NBD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...