Skocz do zawartości
SunWuKung

Płyta Główna Do 200zł...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moja MSI p35 Neo2 wysiadła, powiedzieli, że się coś spaliło, już nie pamiętam co.

Mam te 200zł na nową MoBo.

 

Proszę o rady, jaką płytkę w tej cenie. Może znajdą się jakieś, które będą lepsze od mojej ex-mobo?

Osprzęt w sigu.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że to mój pierwszy post na tym forum to chciałem wszystkich gorąco przywitać :)

 

Żeby nie tworzyć nowego tematu to napiszę tutaj. Moja stara płyta główna najprawdopodobniej padła (nawet nie piszczy po wyciągnięciu ram), więc planuję kupić inną (stara to GA-N650SLI-DS4L). Tu pytanie czy polować na p5b premium powiedzmy na allegro(chociaż ciężko z tym) czy zainwestować w coś innego. Mogę dać plus minus 200zł.

 

Bebechy

Procesor: Pentium Dual-Core E2180

Karta graf: Radek HD 2600XT Sonic (Core clock 1600/800) 256MB/128bit/DDR3

Ram: Geil 2x1GB PC2-6400 DDR2 800

Zasilacz: Pentagram PSF-460-P12S (460W) i zastępczy w razie czego Cooler Master RP-500-PCAP

 

W najbliższej przyszłości będzie wymieniany procesor (jeszcze dokładnie nie wiem na jaki, może core 2 duo 3.0GHz). Liczę na szybkie i sensowne odpowiedzi :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie lepiej już coś takiego ? Mój gigabyte miał problem z grzaniem chipsetu i tu widzę ten sam radiator, chociaż chipset inny. Ta Asus`owska bardziej wytrzymała mi się wydaje a i szybkość ramu 800 mi wystarczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...